wróć do listy
psychoterapeuta-Patrycja Koszała

Patrycja Koszała

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Konsultacja online

O mnie

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia, przygotowuję się do uzyskania europejskiego certyfikatu EAGT (European Certificate of Gestalt Psychotherapy. Więcej o psychoterapii Gestalt przeczytasz w tekście „Psychoterapia Gestalt – na czym polega?”). 
Wykorzystuję także elementy psychoterapii poznawczo-behawioralnej, czerpię z metod pracy z ciałem.
Pracuję pod regularną superwizją, zgodnie z Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.


Przeszłam własną terapię w trzech różnych modalnościach (w tym Gestalt), aktualnie rozwijam się uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i treningach.


Szczególnie jest mi bliska praca z osobami doświadczającymi zaburzeń lękowych (ponad 15 lat temu sama przechodziłam przez trudy mierzenia się z nimi, w tym z napadami paniki), z osobami pochodzącymi z rodzin alkoholowych, dysfunkcyjnych, z osobami o obniżonym poczuciu własnej wartości, którym trudno przychodzi nazywanie, wyrażanie emocji.

Bliskie memu sercu są także kobiety przeżywające trudności związane ze swoją kobiecością (nie akceptują jej, utraciły z nią kontakt na skutek różnych przeżyć, są niepewne siebie, ugrzecznione, nie mogą zajść w ciążę i wiele innych..).
Jeśli czujesz, że znajdujesz w tym opisie coś o sobie, to serdecznie zapraszam Cię do wspólnej pracy.

Jeżeli przeżywasz innego rodzaju trudności w swoim życiu, gdy czujesz, że nie czerpiesz satysfakcji z relacji z ludźmi, w związku, w pracy zawodowej, chcesz lepiej poznać siebie, zrozumieć mechanizmy swoich działań i podejmować świadome decyzje – z otwartością zapraszam Cię do gabinetu lub na sesje online.

Masz pytania, które chcesz mi zadać zanim podejmiesz decyzję o spotkaniu na konsultacji? Zapraszam: tel. 516 007 567, mail: kontakt@patrycjakoszala.pl
Możesz też zajrzeć do działu “najczęściej zadawane pytania”.

Więcej informacji - https://www.patrycjakoszala.pl/, psychoterapia Gestalt Warszawa

 

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Gestalt
  • Humanistyczny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
We28.07
Dziś29.07
Jutro30.07
Sa31.07