wróć do listy
Zdjęcie mgr Agnieszka Zarzycka

mgr Agnieszka Zarzycka

Psycholożka, Psychoterapeutka w trakcie szkolenia, Psycholożka dzieci i młodzieży

Kluczowe informacje

LocationIcon

Miejsce spotkań

stacjonarnie

AgeIcon

Wiek

30+

LanguageIcon

Język terapii

angielski, polski

ExperienceIcon

Doświadczenie zawodowe

5 lat

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie ostatniego roku całościowego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoedukację i psychoterapię indywidualną. 
Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą od 13 roku życia oraz z ich rodzicami. 

Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń osobowości, zaburzeń afektywnych, zaburzeń lękowych. Pracuję także z Pacjentami doświadczającymi obniżonej samooceny, trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji oraz znajdującymi się w kryzysie. 

Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. podczas praktyk w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, oraz w ramach pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi w państwowej Poradni Zdrowia Psychicznego. 

Swoją praktykę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorow PTP. 

czytaj więcej

Specjalizacja

  • Psychodynamiczny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna

Obszary pomocy

Zaburzenia lękowe

Obszar zaburzeń psychicznych, których wspólnym mianownikiem jest stan lęku, niepokoju, które to doprowadzają do silnego cierpienia psychicznego. Zaburzenia lękowe nierzadko wykluczają z życia społecznego i codziennego funkcjonowania (np. wyjście z domu czy spotkanie człowieka jest niemożliwe lub utrudnione).

Obszary

Zaburzenia nastroju i osobowości

Obszar zaburzeń psychicznych i osobowości, które powodują cierpienie i utrudniają codziennie funkcjonowanie. Wpływają na zaburzone postrzeganie rzeczywistości i siebie, pobudzenie lub osłabienie emocjonalne, zmienioną aktywność dnia codziennego. Najczęściej występuje obniżenie lub pobudzenie nastroju, mania, psychoza, urojenia. Zaburzenia osobowości to wzorzec zachowania, nad którym można pracować i dostosowywać do służącego funkcjonowania.

Obszary

Odżywianie się

Obszar skupiony na zaburzeniach odżywiania się, jak również na diecie i zdrowym, służącym podejściu do żywienia. Obejmuje zarówno choroby, które wymagają interwencji specjalisty zdrowia psychicznego, jak też wsparcie i psychoedukację w temacie odżywiania się.

Obszary

Pokaż więcej

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Warszawski (Psychologia)
  • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
Staże i praktyki
  • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
  • Instytut Biologii Doświadczalnej PAN

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty*
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś8.05
Jutro9.05
so10.05
ni11.05