wróć do listy
psychoterapeuta-Anna Choroszewicz

mgr Anna Choroszewicz

Psychoterapeuta

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Konsultacja online

O mnie

Prowadzę poradnictwo psychologiczne i psychoterapię indywidualną w podejściu poznawczo-behawioralnym oraz terapii schematu. Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam z wyróżnieniem studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenie zawodowe w zakresie psychoterapii zdobywałam m.in. w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii WIM, w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo, w Akademickim Ośrodku Psychoterapii, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz w fundacji Centrum Integracja w Warszawie.

Prowadzę psychoterapię dla osób dorosłych oraz młodzieży, głównie w zakresie: zaburzeń lękowych, stresu adaptacyjnego i pourazowego, depresji, niskiej samooceny, trudności w relacjach, poczucia osamotnienia, kryzysów życiowych. Pracuję także z osobami korzystającymi z psychoterapii w celu lepszego poznania siebie i samorozwoju. W ramach swojej praktyki prowadzę również spotkania konsultacyjne i diagnostyczne.

Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej przy Oxford Cognitive Therapy Centre. Stale poszerzam swoje umiejętności i wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach poświęconych pomocy psychologicznej i psychoterapii. Przestrzegam zasad zawartych w kodeksie etycznym Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i poddaję swoją pracę stałej superwizji.

pokaż więcej

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Warszawski
  • Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej (w trakcie)
Staże i praktyki
  • Poradnia Rodzinna Dzielnicy Bemowo
  • Akademicki Ośrodek Psychoterapii
  • Klinika Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii WIM
  • Szpital Wolski (Oddział psychiatryczny dzienny)

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Th25.02
Dziś26.02
Jutro27.02
Su28.02