wróć do listy
psychoterapeuta-Anna Szymańczyk

mgr Anna Szymańczyk

Psychoterapeuta

Interwent kryzysowy

Konsultacja online

O mnie

Jestem człowiekiem, takim jak Ty. Z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Pracuję według modelu integracyjnego, łączę podejścia różnych szkół psychoterapeutycznych, indywidualnie dostosowując sposób pracy. Dbam o nieustanny rozwój poprzez uczestnictwo w kolejnych kursach i szkoleniach.

Zawodowo związana jestem ze szpitalem św. Wojciecha w Gdańsku, gdzie zapewniam opiekę psychologiczną oraz wsparcie kobietom będącym w okresie okołoporodowym. Pracuję z osobami doświadczającymi różnego rodzaju traumatycznych przeżyć, kryzysów, wspieram pacjentów dotkniętych stratą, prowadzę psychoedukację. 
Jednocześnie w ramach projektu „Przystanek mama” prowadzę konsultacje psychologiczne w zakresie wczesnego wykrywania depresji poporodowej.
https://przystanekmama.copernicus.gda.pl/

To co przyświeca mojej pracy to szacunek dla drugiego człowieka, zaciekawienie nim, uważne słuchanie bez oceniania, zaufanie i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Czekam na moment, w którym zauważając potrzebę zmiany podejmiesz decyzję i rozpoczniesz podróż, może jedną z ważniejszych w Twoim życiu, w której będę mogła Ci towarzyszyć.

"Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz-również masz rację"
Henry Ford

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Integratywny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy
  • Rozwój osobisty
  • Kryzysy
  • Traumy
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia nastroju (afektywne)

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04