wróć do listy
psychoterapeuta-Karina Kowalska-Egiazarian

mgr Karina Kowalska-Egiazarian

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Konsultacja online

O mnie

Jako doświadczony psychoterapeuta, socjoterapeuta i pedagog pomagam rodzicom w przejściu razem z dzieckiem i nastolatkiem przez trudny okres dorastania. Prowadzę konsultacje on-line i w gabinecie w Markach i w Ząbkach. Wspólnie poszukujemy odpowiedzi na wyzwania, które pojawiają się w trakcie wychowywania dziecka lub nastolatka. Wspieram swoją wiedzą i doświadczeniem rodziców, kiedy mają wątpliwości lub czują się zagubieni. Pracuję terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą, które mają różne trudności, takie jak: lęki, obniżony nastrój, trudne sytuacje życiowe, kłopoty w relacjach z rówieśnikami lub nauczycielami, nieporozumienia z rodzicami, ryzykowne zachowania, wybuchy złości, duża nieśmiałość. Wspólnie z dzieckiem lub nastolatkiem rozwiązujemy jego problemy przez wykorzystanie terapii poznawczo – behawioralnej. Jest to rodzaj leczenia różnych problemów emocjonalnych i kłopotów z zachowaniem, który został przebadany naukowo i którego skuteczność została wielokrotnie potwierdzona na całym świecie. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (studia magisterskie), Akademii Pedagogiki Specjalnej (studia podyplomowe) oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłam wiele kursów z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży, a obecnie kształcę się w akredytowanej Szkole Psychoterapii Crescentia. Moja praca jest superwizowana – oznacza to, że jest ciągle poddawana kontroli jakości zgodnie ze standardami PTTPB.

Zapraszam do kontaktu 693 963 234 .

pokaż więcej

Specjalizacja

 • Poznawczo-behawioralny
Rodzaje terapii
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa
 • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Praca z osobami LGBTQ+

Nazwanie tego „kim się jest” i co to oznacza w życiu osoby, określenie siebie i swojej orientacji seksualnej i/lub tożsamości płciowej, przygotowanie do coming-out, praca z cierpieniem i trudnościami wynikającymi z interakcji ze społeczeństwem.

Moje doświadczenie

Edukacja
 • Uniwersytet Warszawski
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej
 • Szkoła Psychoterapii Crescentia
 • Centrum CBT
 • Poza Schematami
Staże i praktyki
 • Szkoła podstawowa
 • Gabinet terapii

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
We28.07
Dziś29.07
Jutro30.07
Sa31.07