Psycholodzy i Psychoterapeuci Brzeg

Znalezienie odpowiedniego specjalisty_tki może wydawać się trudne, gdyż często nie wiemy, czym się kierować przy wyborze. Z tego względu często wstrzymujemy się z sięganiem po pomoc psychologiczną. Podpowiadamy, na czym możesz się skupić, aby nie zwlekać z sięgnięciem po pomoc.

Specjalizacja
Termin wizyty
Cena wizyty
Więcej
Filtry
4

Psycholog, psychoterapeuta, wizyty stacjonarne, wizyty online, wizyty domowe

Zdjęcie mgr Agnieszka Kaźmierska

Psycholożka

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Interwentka kryzysowa

Psychodietetyczka

Nurt:

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia klinicznego, psychodietetykiem, terapeutą rodzinnym oraz terapeutą dzieci i młodzieży, terapeutą środowiskowym  psychosomatykiem. Prowadzę również psychoterapię dla par i małżeństw Specjalizuję się w psychologii zdrowia oraz psychologii żywienia.  Prowadzę  terapie indywidualną w nurcie humanistyczno - egzystencjalnym Ukończyłam również studia z dietetyki klinicznej, psychodietetyki oraz pedagogiki, pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowych . Ukończyłam  pierwszy etap szkoły psychoterapii Gestalt, obecnie jestem na ostatnim etapie klinicznym. Pracowałam  w szpitalu klinicznym, obecnie pracuję w zespołach gabinetów Anies. Jestem wykładowcą akademickim, prowadzę wykłady, prelekcje, sympozja.  Jestem również uczestnikiem  studiów doktoranckich.

czytaj więcej

Online

Fizjoterapia Kosmetologia Dietetyka. Centrum Psychoterapii, Coachingu oraz Leczenia Zaburzeń Odżywiania

Dziś25.06
Jutro26.06
pt27.06
so28.06

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Paweł Szalak

Psycholog

Psychoterapeuta certyfikowany

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psychodramatysta

Psycholog biznesu

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog transportu

Psychotraumatolog

Terapeuta uzależnień

Nurt:

Jestem psychologiem z doświadczeniem specjalizującym się w terapii uzależnień. Moją misją jest wspieranie osób zmagających się z trudnościami związanymi z uzależnieniami oraz pomaganie im w odkrywaniu własnych zasobów do pokonywania wyzwań. W swojej pracy koncentruję się na indywidualnym podejściu, tworząc bezpieczną przestrzeń do otwartej rozmowy i wspólnej pracy nad zmianą. Wiem, że każdy człowiek jest wyjątkowy, dlatego dostosowuję metody terapeutyczne do potrzeb i osobistych celów moich pacjentów.

 

Pracuję w oparciu o sprawdzone techniki terapii poznawczo-behawioralnej, dialogu motywacyjnego oraz podejście holistyczne, uwzględniając zarówno aspekty psychologiczne, jak i społeczne problemu. Wspieram moich pacjentów na każdym etapie procesu zdrowienia - od pierwszych kroków po utrzymanie trwałych zmian. Moim celem jest pomoc w osiągnięciu pełniejszego, satysfakcjonującego życia wolnego od uzależnień.

 

Zapraszam do kontaktu osoby, które chcą podjąć świadomą decyzję o zmianie oraz ich bliskich, którzy pragną zrozumieć, jak skutecznie wspierać w procesie zdrowienia.

czytaj więcej

Online

SZALAK

Dziś25.06
Jutro26.06
pt27.06
so28.06

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Filip Kaźmierczak

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Psycholog kliniczny

Psycholog sądowy

Seksuolog

Podejście:

Ukończyłem jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS. Dodatkowo, ukończyłem specjalizację z seksuologii klinicznej na tej samej uczelni oraz jestem w trakcie kształcenia na psychoterapeutę poznawczo-behawioralnego.

Mój gabinet to przyjazna przestrzeń, w której każdy może poczuć się swobodnie i bezpiecznie, niezależnie od swojej tożsamości seksualnej oraz wyzwań, z którymi się zmaga.

Praca z parami: Pomagam parom przezwyciężać trudności w relacjach oraz odkrywać nowe możliwości w ich życiu intymnym. Pracujemy nad komunikacją, zrozumieniem wzajemnych potrzeb oraz wprowadzaniem pozytywnych zmian, które wzmacniają więź i poprawiają satysfakcję w tej ważnej części związku.

Sesje indywidualne: Pomagam w radzeniu sobie z problemami, takimi jak niskie libido, trudności z osiągnięciem satysfakcji, lęki i obawy związane z intymnością oraz innymi barierami utrudniającymi satysfakcjonujące życie seksualne.

Wsparcie osób LGBTQ+: Mój gabinet jest miejscem otwartym i bezpiecznym dla osób LGBTQ+. Rozumiem specyficzne wyzwania, z jakimi mogą się mierzyć osoby z tej społeczności, i oferuję empatyczne wsparcie w radzeniu sobie z problemami związanymi z relacjami oraz życiem seksualnym. Pomagam w odkrywaniu i wyrażaniu swojej tożsamości, a także w budowaniu zdrowych, satysfakcjonujących relacji. Pracuję również i opiniuję w temacie dysforii płciowej.

Wierzę, że każdy zasługuje na szczęśliwe i spełnione życie. Moje podejście opiera się na szacunku, zrozumieniu i profesjonalizmie. Zapraszam do mojego gabinetu, gdzie wspólnie będziemy pracować nad osiągnięciem Twoich celów i poprawą jakości życia.

czytaj więcej

Online

Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna "Czas na zmiany"

Brak wolnych terminów
Dziś25.06
Jutro26.06
pt27.06
so28.06

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Stefan Staniewicz

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Interwent kryzysowy

Psycholog biznesu

Psycholog kliniczny

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji po 3 roku szkoły psychoterapii w nurcie poznawczo behawioralnym. Odbyłem staż kliniczny w Wojewódzkim Podkarpackim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy. Od 2 lat pracuje w Ośrodku Pomocy im. Walentego Katarzyńca w Kalwarii Pacławskiej. Pracuje również w Centrum Zdrowia Psychicznego na oddziale psychiatrii i w punkcie zgłoszeniowo-koordynacyjnym w Stalowej Woli. Swoich pacjentów przyjmuje, również w gabinecie prywatnym, w Lublinie oraz prowadzę sesje online. Jestem także konsultantem z zakresu psychologii dla pracowników liczącej się firmy z branży IT – Codete. Swoją pracę poddaje procesowi regularnej superwizji.

Studia o specjalności psychologia / psychologia rodziny ukończyłem na UMCS w Lublinie, a wcześniej również Wydział Prawa na KUL. Mam wieloletnie doświadczenia zawodowe, w środowisku korporacyjnym w pracy jako Dyrektor/ Kierownik placówek bankowych. Zapraszam szczególnie osoby doświadczające wypalenia zawodowego, trudności w środowisku pracy, osoby doświadczające lęku.

czytaj więcej

Online

gabinettelos.pl

Brak wolnych terminów
Dziś25.06
Jutro26.06
pt27.06
so28.06

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie Psychika na talerzu. Centrum leczenia zaburzeń odżywiania. Psychodietetyka

Diagnoza psychologiczna

Interwencja kryzysowa

Psychodietetyka

Psychologia

Psychologia dzieci i młodzieży

Psychologia sportu

Psychoterapia

avataravataravataravataravataravatar

W czym możemy Ci pomóc? 

Zaburzenia odżywiania

Pomagamy kompleksowo zaopiekować zaburzenia takie jak anoreksja, anoreksja bulimiczna, bulimia, objadanie się, ortoreksja, bigoreksja, fobia żywieniowa, ARFID, jedzenie na tle emocjonalnym. Specjaliści różnej modalności są podczas wstępnych konsultacji dobierani odpowiednio do trudności z jaką przychodzi pacjent.

 

Nadwaga, otyłość, pacjenci bariatryczni

W ramach sesji dietetycznych, psychodietetycznych lub psychoterapeutycznych pomagamy w pracy nad zdrową redukcją wagi, edukujemy żywieniowo oraz motywujemy do zdrowej relacji z jedzeniem, bez zbędnych diet, wyrzeczeń i poczucia winy. Opiekujemy również pacjentów bariatrycznych dietetycznie oraz psychologicznie, przed operacją oraz po.

 

Wybiórczość pokarmowa

Pomagamy również w problemach wybiórczości pokarmowej, zarówno najmłodszym, dzieciom, nastolatkom jak również osobom dorosłym.

 

Choroby metaboliczne i hormonalne (dietozależne)

W ramach pracy z dietetykiem klinicznym oraz sesji psychodietetycznych pomagamy we wprowadzeniu zdrowych nawyków żywieniowych, odpowiednio do choroby z jaką zmaga się pacjent. Niektóre choroby (na przykład zespół policystycznych jajników, insulinooporność, choroby tarczycy) związane są z pogorszeniem się zdrowia psychicznego ( doświadczanie wahania nastroju, obniżonego nastroju, zmęczenia, bezsenności, wyższego poziomu stresu). Współpraca z psychodietetykiem w tych przypadkach pozwala z jednej strony zoptymalizować dietoterapię pod kątem problemu pacjenta, z drugiej strony zwrócić uwagę na styl życia którego jakość bardzo wpływa zarówno na same jednostki chorobowe, jak i na stan psychiczny pacjenta.

 

Wsparcie dla bliskich

Pomagamy również rodzinom i bliskim osób chorujących na zaburzenia odżywiania w ramach sesji wsparcia psychologicznego lub psychoterapii oraz grup wsparcia dla bliskich.

 

Dzięki współpracy specjalistów z różnych dziedzin oraz integrowania ich doświadczenia zawodowego, nasze usługi cechuje kompleksowość podejścia do problemów związanych z zaburzeniami odżywiania oraz nieprawidłową relacją z jedzeniem. Swoją opieką obejmujemy również najbliższe środowisko pacjenta, tak by w proces terapeutyczny był jak najbardziej skuteczny.

Oferujemy psychoterapię i konsultacje psychologiczne w formie indywidualnej, grupowe formy wsparcia dla bliskich osób chorujących na zaburzenia odżywiania oraz grupy terapeutyczne dla nastolatków oraz dorosłych zmagających się z zaburzeniami odżywiania.

 

Psychika na talerzu. Centrum leczenia zaburzeń odżywiania. Psychodietetyka to nowe miejsce na mapie Krakowa.

Świadczymy usługi medyczne w zakresie:

- psychoterapii poznawczo- behawioralnej,

- psychoterapii psychodynamicznej,

- psychodietetyki,

- konsultacji psychodietetycznych dla pacjentów z neofobią żywieniową,

- wsparcie psychologiczne dla bliskich i rodzin osób chorujących na zaburzenia odżywiania

- konsultacje dietetyczne i psychodietetyczne dla pacjentów bariatrycznych

  • - prowadzimy grupy wsparcia dla rodziców oraz grupową terapię zaburzeń odżywiania dla nastolatków oraz dorosłych

 

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia to forma leczenia sprawdzająca się najlepiej u osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania. W Centrum oferujemy dwie formy psychoterapii indywidualnej:

-psychoterapia poznawczo-behawioralna

-psychoterapia psychodynamiczna

-psychoterapia schematów

Psychoterapia jest również formą pomocy kiedy chcemy podnieść swój komfort życia, poprzez przyjrzenie się doświadczanym trudnościom z innej perspektywy.

Proces terapeutyczny jest długoterminową formą pomocy.

Jeśli nie wiesz jaką psychoterapię wybrać, skontaktuj się z naszą recepcją. Specjaliści z naszego Centrum pomogą Ci wybrać formę odpowiednią do potrzeb Twoich oraz Twoich bliskich.

 

 

czytaj więcej

Online

Psychika na talerzu. Centrum Leczenia zaburzeń odżywiania. Psychodietetyka

Aby umówić wizytę, przejdź na profil ośrodka.

Zdjęcie mgr Daniel Kampa

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psycholog biznesu

Psycholog dzieci i młodzieży

Terapeuta uzależnień

Podejście:

Czy czujesz się przytłoczony życiowymi wyzwaniami? Czy zmagasz się z kryzysem, stresem lub trudnymi doświadczeniami?

Jak mogę Ci pomóc?

Moja praktyka koncentruje się na diagnozie psychologicznej, interwencji kryzysowej, poradnictwie psychologicznym oraz pracy z lękiem i stresem. Pomagam klientom zrozumieć i radzić sobie z trudnymi emocjami, oferując również ocenę i rozwój inteligencji emocjonalnej. Dzięki moim szkoleniom i doświadczeniu mogę zaoferować wsparcie, które pomoże Ci poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami i poprawić jakość życia.

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

Wolontariaty i doświadczenie w pracy z klientem nauczyły mnie empatii i zrozumienia dla różnych problemów, z którymi się zmagasz. Moim celem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której możesz swobodnie wyrażać swoje uczucia i myśli. Klienci często opisują mnie jako osobę, która potrafi zachować spokój i dać poczucie komfortu nawet w najtrudniejszych momentach.

Zrób pierwszy krok ku lepszemu życiu

Zapraszam Cię do umówienia się na sesję, abyśmy mogli wspólnie pracować nad Twoim zdrowiem psychicznym. Wspólnie odkryjemy metody, które pomogą Ci lepiej radzić sobie z wyzwaniami, poprawić inteligencję emocjonalną i odzyskać radość życia.

Jestem psychologiem z tytułem uzyskanym na Uniwersytecie Dolnośląskim (DSW) oraz posiadam specjalistyczne szkolenia z zakresu zachowań suicydalnych, interwencji kryzysowej, pracy z ofiarami przestępstw oraz zarządzania stresem i lękiem. Pracuję w oparciu o podejście poznawczo-behawioralne, oraz korzystam z narzędzi innych nurtów aby dostarczyć najbardziej efektywną pomoc moim klientom.

czytaj więcej

Online

Salumenti

Brak wolnych terminów
Dziś25.06
Jutro26.06
pt27.06
so28.06

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Anna Stępniewska

Psycholożka

Psychoterapeutka

Nurt:

Zapisz się do mnie gdy widzisz u siebie lub swoich bliskich poniższe lub podobne objawy warto skorzystać z psychoterapii.

 

Zapraszam do mnie na psychoterapię, gdy:

- czujesz, że masz depresję lub inne zaburzenia nastroju,

- masz nerwicę i zaburzenia lękowe,

- fobie społeczne,

- zaburzenia psychosomatyczne,

- zaburzenia osobowości,

- jesteś DDA,

- straciłeś chęć życia,

- jesteś czujesz się gorzej lub masz depresję w czasie  okołoporodowym lub po porodzie,

- odczuwasz lęki lub/i obawiasz się przyszłości,

- masz problemy z relacjami i bliskimi związkami,

- masz niskie poczucie własnej wartości, poczucie winy, bezradność,

- trudności w kontrolowaniu emocji, ich tłumienie, częste zmiany nastroju, wybuchy agresji,

- doświadczasz przemocy lub żyjesz w ciągłym stresie,

- problemy wychowawcze dotyczące dzieci i młodzieży,

- problemy zawodowe, poczucie wypalenia, trudność w znalezieniu ścieżki życiowej,

- chcesz porozmawiać o swoich problemach lub masz chęć pracy nad sobą w celu samorozwoju i skuteczniejszym radzeniem sobie z wyzwaniami dnia codziennego.

 

Mam kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi. Pracuję z osobami z zaburzeniami nastroju, doświadczającymi kryzysów psychologicznych i życiowych, przemocy, stresu czy traumy, z osobami, które mają trudności w relacjach, przeżywają smutek i utratę sensu życia, z objawami lęku, depresji i nerwicy.

 

Specjalizuję się w pracy z kobietami w okresie okołoporodowym. Czas ten jest szczególny dla kobiety i par, ważne jest, aby kobieta, która czuje, że potrzebuje wsparcia czy pracy w jakimś obszarze potrzeb psychologicznych w tym okresie, aby ja otrzymała. Przyjmuję kobiety w ciąży, w czasie wczesnego macierzyństwa, a także kobiety, które potrzebują pomocy z powodu utraty dziecka.

 

Pracuję również on-line.

czytaj więcej

Online

Psychoterapia Bielany

Brak wolnych terminów
Dziś25.06
Jutro26.06
pt27.06
so28.06

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Chat Icon

Porozmawiaj z asystentem AI

Nasz asystent zdrowia psychicznegoAI jest zawsze dostępny – anonimowo i bez logowania.

Zdjęcie dr Izabela Dębicka

Psychoterapeutka certyfikowana

Nurt:

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą analitycznym – analitykiem grupowym, dyplomowanym muzykoterapeutą, pedagogiem specjalnym. W Centrum Psychoterapii prowadzę indywidualną i grupową psychoterapię analityczną (analizę grupową), konsultacje i terapię par oraz indywidualną i grupową muzykoterapię poznawczo-analityczną.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam jako wykładowca akademicki (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach) oraz terapeuta w państwowych placówkach służby zdrowia, m.i.: na oddziale Rehabilitacji w Świętokrzyskim Centrum Onkologii, w Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dziecięcej „GÓRKA” w Busku – Zdroju, na oddziale Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym i Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Ogólnym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, w Świętokrzyskim Centrum Profilaktyki i Edukacji, a także w Poradni Zdrowia Psychicznego „Nadzieja Rodzinie”.

Jestem członkiem zwyczajnym Instytutu Analizy Grupowej „RASZTÓW” w Warszawie.

Pracę terapeutyczną poddaję systematycznej superwizji (indywidualnej i grupowej) u superwizorów Instytutu Analizy Grupowej „RASZTÓW”. Na co dzień kieruję się kodeksem etyki psychoterapeuty Instytutu „RASZTÓW”.

Serdecznie zapraszam na konsultacje psychoterapeutyczne oraz sesje psychoterapii indywidualnej i grupowej oraz terapię par. Spotkania prowadzę w trybie stacjonarnym oraz online.

czytaj więcej

Online

Świętokrzyskie Centrum Psychoterapii i Terapii przez Sztukę

Brak wolnych terminów
Dziś25.06
Jutro26.06
pt27.06
so28.06

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Joanna Furowicz-Bobrowska

Psycholożka

Psychoterapeutka

Interwentka kryzysowa

Psycholożka dzieci i młodzieży

Psycholożka sportu

Nurt:

Jestem z wykształcenia psychologiem oraz psychoterapeutą. Od 15 lat pracuję w zawodzie, który wykonuję z zamiłowaniem.
Swoją drogę zawodową rozpoczęłam w Poradni Profilaktyki Uzależnień, prowadząc warsztaty, zajęcia grupowe oraz indywidualne. Na przestrzeni lat współpracowałam również z Poradnią Zdrowia Psychicznego oraz szkołami średnimi. Zajmowałam się przede wszystkim konsultacjami psychologicznymi, zajęciami grupowymi na oddziale dziennym, pomocą środowiskową, a w placówkach oświaty przede wszystkim wspieraniem uczniów w ich rozwoju i rozwiązywaniu codziennych trudności.
Ciągła chęć rozwoju sprawia, że wciąż podnoszę swoje kwalifikacje i uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach. Ukończyłam między innymi kurs Psychotraumatologii Ogólnej oraz studia podyplomowe na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu psychologii klinicznej.
Jestem absolwentką 4-letniego Całościowego Kursu Psychoterapii, który ukończyłam w Krakowskim Ośrodku Szkoleń Systemowych. Kurs ten posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestację Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję stałej superwizji.

Jestem również psychologiem sportu, na co dzień pracuję z młodymi sportowcami oraz trenerami.

Zapraszam do kontaktu!

czytaj więcej

Online

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Joanna Furowicz-Bobrowska

Brak wolnych terminów
Dziś25.06
Jutro26.06
pt27.06
so28.06

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home

Psychologia

Psychologia biznesu

Psychologia dzieci i młodzieży

Psychoterapia

Seksuologia

avataravataravataravataravataravataravatar
+14

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, młodzieży i dzieci, terapii par i rodzin oraz w poradnictwie seksuologicznym. W naszym ośrodku prowadzimy również terapię grupową dla osób dorosłych oraz socjoterapię dla młodzieży.

„Inner Home” to w najprostszym tłumaczeniu Dom Wewnętrzny, czyli miejsce, w którym szukamy źródeł ciszy, spokoju, harmonii i pozytywnych doświadczeń. Można powiedzieć, że znajduje się w nim nasz dobrostan psychiczny (tzw. wewnętrzny obiekt opiekuńczy), którego kojące, dobre właściwości dają możliwość przeżywania siebie i świata w pozytywny sposób. Jeśli nie pamiętasz drogi do tego miejsca, możemy odnaleźć ją wspólnie. Nasza misja to pomoc osobom zagubionym i cierpiącym, a także poszukującym nowych dróg rozwoju osobistego.

Zapraszamy na spotkanie w poszukiwaniu siebie i sensu. Nazywanie uczuć i myśli, odnajdywanie znaczeń tego, co wydarza się w człowieku i wokół niego – to są metody psychoterapeutyczne, do których mamy przekonanie i które stosujemy zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczymy się cały czas – od ludzi, których spotykamy, od pacjentów, z książek i konferencji naukowych, z regularnych superwizji, z własnej pracy terapeutycznej. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem. Dlatego tworzymy zespół psychoterapeutyczny, który w dbaniu o pacjentów kieruje się takimi samymi wartościami i ideami. Wspólnie dbamy o takie warunki do rozwoju i kontaktu, które w najwyższym stopniu przyczyniają się do tworzenia autentycznej wymiany emocjonalnej. Wierzymy, że nazwanie tego, co ważne, uwalnia od przymusu powtarzania trudnych doświadczeń. Zapewniamy profesjonalną pomoc, zaangażowanie i dyskrecję.

czytaj więcej

Online

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home - Podgórze

Aby umówić wizytę, przejdź na profil ośrodka.

Zdjęcie mgr Magdalena Cichoń

Psycholożka

Psycholożka kliniczna

Dzień dobry:)

Jestem psychologiem (specjalność: kliniczna), coachem, praktykiem Analizy Transakcyjnej w obszarze rozwoju organizacji oraz trenerem umiejętności psychospołecznych.

Z każdą osobą pracuję z  pełnym zaangażowaniem i empatią.

Do każdego tematu podchodzę z uwagą i uważnością.

Moją pasję do pracy z ludźmi, towarzyszenia im w rozwoju i stwarzania miejsca i przestrzeni dla ich potrzeb rozwijam od kilkunastu lat.

 

Jako psycholog i coach wspieram osoby, 

- które czują jakiś dyskomfort w swoim życiu i nie koniecznie chcą w tym trwać,

- które potrzebują odnaleźć w sobie odwagę, by się zatrzymać,

- które potrzebują wskrzesić w sobie siłę, by zrobić krok do przodu,

- które przeżywają kryzys i szukają wokół siebie oparcia,

- które w danym momencie życia prywatnego lub zawodowego chcą się przyjrzeć swoim planom i decyzjom,

- które są ciekawe siebie i chcą siebie lepiej poznać i zrozumieć.

 

Jako konsultant, wspieram pracowników, zespoły, liderów i firmy w ich dążeniach ku sprawniejszemu funkcjonowaniu.

Dokonuję analizy sytuacji i kompetencji.

Pokazuję, w jaki sposób można zadbać o efektywną współpracę, optymalne procesy, efektywne osiąganie celów.

 

Jako trener, prowadzę szkolenia, warsztaty i konsultacje m.in. z zakresu budowania sprawnej komunikacji, zarządzania procesem zmiany, pracy z wartościami czy budowaniem odporności psychicznej.

 

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Psychologa

 

Poszczególne etapy mojego rozwoju są widoczne w dedykowanej temu zakładce.

 

czytaj więcej

Czajcza 2/5, Poznań

Magdalena Cichoń, gabinet psychologiczny

konsultacja psychologiczna

160 zł

Brak wolnych terminów
Dziś25.06
Jutro26.06
pt27.06
so28.06

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Monika Kurpas

Psycholożka

Podejście:

Nazywam się Monika Kurpas. Jestem psychologiem. W swojej praktyce pomagam osobom dorosłym i młodzieży w sytuacjach trudnych, kryzysowych, ale też wtedy kiedy celem jest wspieranie rozwoju. Wspólnie z klientami staram się wypracować najlepsze i realne rozwiązania. Podstawowym nurtem, który wykorzystuję jest podejście skoncentrowane na rozwiązaniach (BSFT). Ponadto opieram się również na założeniach Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ), a także na podejściu ericksonowskim. W pracy koncentruję się przede wszystkim na poszukaniu zasobów i sposobów wyjścia z trudnej sytuacji oraz na wprowadzaniu w życie realnych i akceptowalnych dla klienta rozwiązań i zmian.

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Śląskim. W 2015 roku ukończyłam kurs podstawowy i zaawansowany w ramach podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach prowadzony przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie. Od tego momentu regularnie szkolę się w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz doskonalę swój warsztat terapeutyczny. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, gdzie ubiegam się o certyfikat terapeuty.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam udzielając wsparcia psychologicznego w ośrodku interwencji kryzysowej, prowadząc konsultacje dla klientów ośrodka pomocy społecznej oraz prowadząc terapię dla dzieci i młodzieży oraz konsultacje dla rodziców w ramach projektu „Rybnicka Akademia Rodziny”. Od 2015 roku współpracuję z ogólnopolską organizacją „Kwiat Kobiecości”, gdzie pełnię funkcję koordynatora działań na terenie Śląska oraz wspieram organizację jako psycholog.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej: www.gabinet-tsr.pl oraz strony na Facebooku: www.facebook.com/Gabinet-Psychologiczny-Monika-Kurpas-103582388692404/

czytaj więcej

Online

Gabinet Psychologiczny Monika Kurpas

Brak wolnych terminów
Dziś25.06
Jutro26.06
pt27.06
so28.06

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Aleksandra Siwek

Psycholożka

Podejście:

Jako psycholog wspieram moich pacjentów w radzeniu sobie z wyzwaniami emocjonalnymi, budowaniu lepszych relacji oraz odkrywaniu własnych zasobów i potencjału. W mojej pracy stawiam na indywidualne podejście, empatię i zrozumienie, tworząc bezpieczną przestrzeń do otwartej rozmowy.

Pracuję z klientami nad:
-stresem
-lękiem
-trudnościami w relacjach
-rozwojem osobistym
-kryzysami życiowymi
-problemami z motywacją i brakiem satysfakcji z życia
-trudnościami adaptacyjnymi w nowych sytuacjach (np. zmiana szkoły, pracy, miejsca zamieszkania)
-radzeniem sobie z presją i oczekiwaniami społecznymi
-trudnościami w akceptacji siebie i własnej tożsamości
-pracą nad asertywnością i wyrażaniem emocji
-przetwarzaniem trudnych doświadczeń i traumy
-problemami ze snem i chronicznym zmęczeniem
-nadmiernym perfekcjonizmem i presją sukcesu

Towarzyszę moim pacjentom w drodze do lepszego samopoczucia i większej satysfakcji z życia.

Wsparcie dla osób LGBT+
Specjalizuję się również w pracy z osobami ze społeczności LGBT+. Jeśli doświadczasz trudności związanych z orientacją seksualną, tożsamością płciową lub innymi wyzwaniami emocjonalnymi, możesz czuć się u mnie w pełni swobodnie, na pewno będziesz akceptowany/a

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od 16 roku życia.

Moje wykształcenie i rozwój zawodowy
Magister psychologii – Wydział Psychologii, Uniwersytet Opolski, specjalność: psychologia kliniczna
Obecnie kontynuuję edukację na WSB Merito

W trakcie kursu TSR -1 stopień

Nieustannie rozwijam swoje kompetencje poprzez szkolenia i kursy w zakresie pomocy psychologicznej i psychoterapii. Moja praca podlega stałej superwizji, co gwarantuje jej profesjonalizm i najwyższą jakość wsparcia.

Zapraszam do kontaktu i wspólnej pracy nad Twoim dobrostanem!

czytaj więcej

Damrota 2/304, Opole

Psycholog Aleksandra Siwek

Brak wolnych terminów
Dziś25.06
Jutro26.06
pt27.06
so28.06

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Rajmund Bałwas

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:

Jestem pedagogiem, socjoterapeutą i fizjoterapeutą. Ukończyłem studia magisterskie na wydziale pedagogiki w zakresie praca socjalna i opiekuńcza na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. 

Aktualnie jestem w trakcie szkolenia na psychoterapeutę na Całościowym Kursie Psychoterapii z psychodramą organizowanym przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Syntonia. 

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z rodziną w kryzysie i doświadczającą trudnych sytuacji życiowych. Współprowadziłem zajęcia Szkoły dla rodziców w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień od Alkoholu i Współuzależnień w Gdańsku. 

Posiadam 22-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzicami w świetlicy socjoterapeutycznej, jako pedagog i socjoterapeuta, prowadząc zajęcia grupowe i indywidualne z dziećmi oraz konsultacje wychowawcze i poradnictwo dla rodziców. 

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, gdyż pracowałem jako specjalista pracy socjalnej i terapeuta w Ośrodku Adaptacyjnym dla Młodzieży i Dorosłych w Gdyni. 

Zdobywałem też doświadczenie pracując 12 lat jako terapeuta z osobami po kryzysach psychicznych i chorującymi na schizofrenię w mieszkalnictwie wspieranym MOPS Gdynia. 

Odbyłem 10 miesięczny staż na Psychiatrycznym Dziennym Oddziale przy Centrum Zdrowia Psychicznego w Gdyni przy ul. Traugutta, współprowadząc zajęcia grupowe dla osób chorujących na schizofrenię. 

Obecnie pracuje jako pedagog w Zespole Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni oraz jako psychoterapeuta w Poradni Psychologicznej dla dzieci i młodzieży w Szpitalu Miejskim w Gdyni.

Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

czytaj więcej

Kapitańska 45a, Gdynia

Były sobie emocje Centrum Wsparcia Psychologicznego

Brak wolnych terminów
Dziś25.06
Jutro26.06
pt27.06
so28.06

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie Pracownia Psychoterapii Wolne Myśli

Diagnoza psychologiczna

Interwencja kryzysowa

Psychoanaliza

Psychologia

Psychologia biznesu

Psychologia dzieci i młodzieży

Psychologia kliniczna

Psychologia okołoporodowa

Psychoonkologia

Psychoterapia

Psychotraumatologia

Seksuologia

Terapia uzależnień

avataravataravataravataravataravatar

Pracownia Psychoterapii „Wolne Myśli” to miejsce w centrum Wrocławia, w którym budujemy bezpieczną przestrzeń na refleksję i pracę nad sobą. 
Naszą ideą jest stworzenie takich okoliczności, w których można prawdziwie zaciekawiać się własnym stanem wewnętrznym i zająć się tym, co jest źródłem cierpienia. Wspieramy w procesie pogłębiania samoświadomości oraz poprawiania jakości życia.

Uważamy relację terapeutyczną za czynnik leczący – podchodzimy do Naszej pracy z zaangażowaniem i pasją.

Prowadzimy sesje psychoterapii indywidualnej dzieci, młodzieży i dorosłych, a także psychoterapię par, rodzin. Oferujemy również pomoc w zakresie psychoedukacji, interwencji kryzysowej.  Przeprowadzany profesjonalną diagnostykę m.in. ADHD.

Szerzymy ogólnodostępną wiedzę z zakresu zdrowia psychicznego – zapraszamy na Nasze strony na Instagramie oraz Facebooku.

czytaj więcej

Online

Pracownia Psychoterapii Wolne Myśli

Aby umówić wizytę, przejdź na profil ośrodka.

Najpopularniejsze wpisy blogowe