wszystkie filtry
Filtry

(10)

Avatar

Magdalena Kwaśnik

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa
 • Indywidualna

Jestem psychologiem dziecięcym. Przez 4 lata pracowałam jako socjoterapeuta i wychowawca, prowadząc zajęcia grupowe dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Obecnie prowadzę terapię psychologiczną oraz konsultacje dla rodziców/opiekunów dzieci. Pracuję głównie w obszarze kompetencji emocjonalno-społecznych i pomagam dzieciom, które mają trudność z rozpoznawaniem oraz wyrażaniem swoich emocji, samooceną i poczuciem własnej wartości oraz relacjach rówieśniczych. 

Obecnie przyjmuję zapisy na zajęcia grupowe: Trening Umiejętności Społecznych, Trening Kontroli Złości, Terapię ręki oraz zajęcia z edukacji medialnej. Start zajęć planuję na marzec 2021 r. 

Serdecznie zapraszam!

Więcej informacji na stronie: www.domeknadrzewie.edu.pl oraz na FB: PsychologDomekNaDrzewie 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Mirosława Kikmunter

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Psycholog transportu

Psychotraumatolog

Seksuolog

Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Grupowa
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, seksuologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Doświadczenie w pracy z osobami po kryzysach psychicznych zdobywałam  pracując w  Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku na oddziałach całodobowych oraz  w Centrum Zdrowia Psychicznego OPTIMMED w Gdańsku na oddziale dziennym. Doświadczenia zdobywałam także w Ośrodku Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni "PLUS" EKO "Szkoła Życia"   z Ośrodkiem Leczenia Uzależnień w Wandzinie, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie oraz w VII Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku.

Jestem  członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w trakcie certyfikacji. Jestem w trakcie szkolenie przygotowujące do egzaminu na certyfikat psychoterapeuty SNP PTP oraz samodzielnego prowadzenia psychoterapii pod kierunkiem Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii we Wrocławiu, akredytowanym przez  Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

 Studia psychologiczne ukończyłam uzyskując tytuł magistra psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na Wydziale Zamiejscowym w Sopocie.

Tam też ukończyłam dwuletnie Podyplomowe Studia o specjalności Seksuologia Kliniczna. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Psychologia Transportu na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie uzyskałam uprawnienia do badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu, wpisane pod numerem G-P 238 do ewidencji uprawnionych psychologów. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych Arteterapii w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

  Ukończyłam kurs I i II stopnia Hipnozy w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi, kurs Hipnozy w Psychoterapii i Medycynie w Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie , kurs I stopniaTerapii Krótkoterminowej w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach „CTSR” w Sopocie oraz szkolenia organizowane przez Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi.  
Pracuję w nurcie integracyjnym, w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz w nurcie ericksonowskim. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

Jako seksuolog zajmuję się pełnym spektrum wsparcia, pomocy osobom których seksualność stała się problem. Udzielam wsparcia osobom LGBT, pomagam w akceptowaniu własnej seksualności i orientacji seksualnej osobom  nieheteronormatywnym, prowadzę edukację rodzin.

 Zajmuję się leczeniem dysfunkcji seksualnych ( zaburzenia orgazmu i popędu, awersje seksualne, pochwica, dyspareunia), zaburzenia identyfikacji płciowej ( transseksualizm, transwestytyzm, zaburzenia identyfikacji płciowej w dzieciństwie), , zaburzenia erekcji i ejakulacji oraz zaburzenia reakcji genitalnej u kobiet, seksoholizm, rozwój psychoseksualny oraz zaburzeń preferencji seksualnych.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog kliniczny

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i socjoterapeutą.

 

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej osób dorosłych oraz młodzieży i dzieci w wieku szkolnym. Oferuję także konsultacje rodzicielskie, by wspomóc rodziców w procesie wychowawczym dzieci w młodszym wieku. Zapraszam do kontaktu osoby potrzebujące wsparcia w kryzysie związanym z nagłą sytuacją trudną oraz pacjentów, którzy od dłuższego czasu zmagają się z problemami emocjonalnymi lub zaburzeniami psychicznymi.
 

Swoją wiedzę zdobywałam podczas studiów psychologicznych na Uniwersytecie Gdańskim, specjalizując się w psychologii rodziny oraz psychologii klinicznej dzieci i młodzieży. Ukończyłam dwuletnie Studium Psychoterapii i Socjoterapii Młodzieży realizowane przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej.

 

Jeśli nie mają Państwo pewności, czy psychoterapia to w obecnym momencie właściwa droga i pojawiają się wątpliwości, czy faktycznie jest to potrzebne do osiągnięcia wewnętrznej równowagi, zapraszam serdecznie na konsultacje wstępne. Po kilku spotkaniach będziemy w stanie wzajemnie się poznać, określić cele terapeutyczne oraz ustalić zasady dalszej współpracy.

 

Pracuję w nurcie psychodynamicznym, który polega na pracy w oparciu o relację między pacjentem a terapeutą. Jest to długoterminowa forma pomocy, która ma na celu pomoc pacjentowi z rozumieniu jego sposobu kreowania i odbierania rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej. Psychoterapia psychodynamiczna umożliwia zniesienie nadmiernych mechanizmów obronnych oraz rozpoznanie, nazwanie i wyrażenie w bezpieczny sposób tych części naszych przeżyć wewnętrznych, które do tej pory nie miały szansy zostać dopuszczone do świadomości. 

 

W codziennej pracy z ludźmi najbardziej zależy mi na stworzeniu atmosfery zaufania, życzliwości oraz wzajemnego szacunku. Jestem otwarta na Państwa spostrzeżenia, myśli i uczucia. Moją rolą jest podążanie za Państwem i towarzyszenie w przeżywaniu wspomnień, przyglądaniu się obecnej sytuacji, rozumieniu potrzeb i wyznaczaniu celów na przyszłość.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Marta Wilamowska

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Interwent kryzysowy

Seksuolog

Nurt:
 • DBT
 • TSR
Nurt:
 • DBT
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem psychoterapeutą i seksuologiem klinicznym w procesie certyfikacji.  Doświadczenie zdobyłam odbywając staż w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia oraz w Zakładzie Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii PTS w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Poznawczo- Behawioralnego. Indywidualną psychoterapię prowadzę w nurcie poznawczo- behawioralnym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Czerpię także z innych podejść, aby zaplanowana terapia, była odpowiedzią na indywidualne potrzeby każdego klienta.

Pracuję również z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i spektrum autyzmu. Wiedzą i doświadczeniem dzielę się podczas wystąpień i szkoleń dotyczących seksualności osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

Jeśli doświadczasz trudnej sytuacji życiowej, masz wrażenie, że już nic nie zmieni emocjonalnego dyskomfortu, a pragniesz funkcjonować „po prostu lepiej” spotkajmy się.                   

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Anna Łopuchin

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
Terapeuta poznawczo-behawioralny TPB (CBT) z dialogiem motywującym DM (w trakcie certyfikacji). Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz SWPS. Ukończyłam szkolenie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR Polska). Ponad 15 lat doświadczenia. Pomogę Ci wygrać z lękami, natręctwami, depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami odżywiania, uzależnieniami oraz traumami. Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach gdyż ich skuteczność jest potwierdzona naukowo. Ponadto ale ja także widzę, że pomaga ona moim Klientom w krótkim czasie w pełni cieszyć się życiem. Jestem osobą bardzo racjonalną i konkretną. Już na początku ustalam z Tobą cel i czas terapii. Osiągnięcie celu jest mierzone tak abyś widział/a zmianę. Moja praca podlega systematycznej superwizji.
czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Małgorzata Porębska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
Jestem psychologiem, psychoterapeutą z 7-letnim doświadczeniem zawodowym. Doświadczenie zdobywałam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Punkcie Zgłoszeniowo – Koordynacyjnym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Ośrodku CENTRUM w Gdańsku. Od 2013 roku współpracuję z Warszawskim Towarzystwem Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi. Odbywałam staż w Stowarzyszeniu Terapeutów, gdzie zajmowałam się wsparciem osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Współpracowałam również ze świetlicą opiekuńczą dla Seniorów, prowadzoną przez fundację Adaptacja w Gdyni. Prowadzę psychoterapię w podejściu psychodynamicznym. Obecnie jestem w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ośrodek ten posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora. Mam doświadczenie w terapii zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i wielu innych. Zapraszam również jeśli czujesz, że pogubiłeś się w swoim życiu, nie widzisz sensu, cierpisz po rozstaniu lub ciężko Ci odnaleźć się w czasach pandemii. Być może masz niskie poczucie własnej wartości lub cierpisz na bezsenność?
czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Mirosław Olejniczak

Konsultacja online
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Zaburzenia odżywiania, depresja, bezsenność, uzależnienia - to efekt niezaspokojenia potrzeb. Potrzeb posiadania celu, pasji, bliskości, bezpieczeństwa, rozwoju, niezależności, przynależności ……. i wielu innych.  Chętnie pomogę Ci to zrozumieć, poszukać z Tobą rozwiązań.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Psycholog

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem absolwentką 5-letnich studiów na kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz dwuletniego Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. Kwalifikacje psychoterapeuty rozwijam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.

Przez ponad 10 lat pracowałam w obszarze relokacji w działach HR dużych, międzynarodowych firm oraz organizacji. Relokacja to jedna z najbardziej stresujących zmian w życiu, kiedy człowiek sam lub z rodziną przenosi się do całkiem nowego miejsca i musi rozpocząć życie od nowa. Sama zmiana generuje duży stres psychologiczny i może skutkować trudnościami w codziennym funkcjonowaniu oraz przystosowywaniu się do nowej rzeczywistości, szczególnie w innym kraju, o odmiennej kulturze. Z sukcesem udało mi się pomóc w tej zmianie wielu rodzinom. Przez ponad 5 lat mieszkałam zagranicą. Część studiów odbyłam w Hiszpanii.

Mówię biegle po angielsku i hiszpańsku. Ukończyłam również Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim i posiadam uprawnienia do nauczania. Prowadzę szkolenia dla firm i osób prywatnych.

W prywatnym gabinecie pomagam osobom, które przechodzą kryzysy związane z trudnościami w dostosowaniu się do pojawiających się zmian w życiu, np. związanych ze zmianą miejsca zamieszkania, chorobą somatyczną, zmianą sytuacji rodzinnej, etc.

Prowadzę również psychoterapię psychodynamiczną skierowaną do tych, którzy chcą dokonać głębszych zmian w swoim życiu. Jest to terapia o udowodnionej skuteczności i zalecana dla osób, które cierpią z powodu depresji oraz zaburzeń osobowości, np. narcystyczne, borderline.

Pomagam również obcokrajowcom w aklimatyzacji w Polsce oraz wspieram seniorów i osoby wykluczone społecznie.

Współpracuję ze Stowarzyszeniem Wzajemnej Pomocy FLANDRIA oraz Domem Pomocy Społecznej w Gdyni.

Poza codzienną działalnością zawodową, angażuję się również w inicjatywy społeczne mające na celu pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej i udzielam im wsparcia psychologicznego w ramach wolontariatu.

Wykształcenie:

– 5-letnie jednolite studia na kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim,

– roczne Studium Pedagogiczne UJ,

– dwuletnie Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży,

– 4-letnia Szkoła Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – w trakcie

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Psycholog

Nurt:
 • Systemowy
Nurt:
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10