wszystkie filtry
Filtry

(9)

Avatar

Anna Łopuchin

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
Terapeuta poznawczo-behawioralny TPB (CBT) z dialogiem motywującym DM (w trakcie certyfikacji). Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz SWPS. Ukończyłam szkolenie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR Polska). Ponad 15 lat doświadczenia. Pomogę Ci wygrać z lękami, natręctwami, depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami odżywiania, uzależnieniami oraz traumami. Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach gdyż ich skuteczność jest potwierdzona naukowo. Ponadto ale ja także widzę, że pomaga ona moim Klientom w krótkim czasie w pełni cieszyć się życiem. Jestem osobą bardzo racjonalną i konkretną. Już na początku ustalam z Tobą cel i czas terapii. Osiągnięcie celu jest mierzone tak abyś widział/a zmianę. Moja praca podlega systematycznej superwizji.
pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Th21.01
Dziś22.01
Jutro23.01
Su24.01
Avatar

Agnieszka Matias

Konsultacja online
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży
Nazywam się Agnieszka Matias i z wykształcenia, powołania oraz pasji jestem psycholożką. Specjalizuję się w pomocy osobom chorującym na zaburzenia odżywiania, gdyż sama przez ponad 10 lat chorowałam na anoreksję, bulimię, a nawet epizod depresyjny. Znam te choroby od podszewki. Przeszłam przez wiele terapii, spotkań z psychologami, psychiatrami, dietetykami, odbyłam również 3 wielomiesięczne hospitalizacje. Pomimo, że psychicznie, fizycznie i żywieniowo nie był to najlepszy okres mojego życia, gdyby nie te doświadczenie - najprawdopodobniej nigdy nie zainteresowałabym się psychologią. Wszystkie te wydarzenia zaprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj i sprawiają, że czuję się szczęśliwą osobą. Pomagam w zmianie dotychczasowego stylu odżywiania, odzyskaniu radości z życia, a przede wszystkim zdrowej relacji z jedzeniem. Moje doświadczenie nauczyło mnie, że nie ma dróg na skróty, a jedyną osobą, która może zmienić Twoje życie - jesteś TY.
pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Th21.01
Dziś22.01
Jutro23.01
Su24.01
Avatar

Psychoterapeuta

Psycholog

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Jestem absolwentką 5-letnich studiów na kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz dwuletniego Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. Kwalifikacje psychoterapeuty rozwijam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.

Przez ponad 10 lat pracowałam w obszarze relokacji w działach HR dużych, międzynarodowych firm oraz organizacji. Relokacja to jedna z najbardziej stresujących zmian w życiu, kiedy człowiek sam lub z rodziną przenosi się do całkiem nowego miejsca i musi rozpocząć życie od nowa. Sama zmiana generuje duży stres psychologiczny i może skutkować trudnościami w codziennym funkcjonowaniu oraz przystosowywaniu się do nowej rzeczywistości, szczególnie w innym kraju, o odmiennej kulturze. Z sukcesem udało mi się pomóc w tej zmianie wielu rodzinom. Przez ponad 5 lat mieszkałam zagranicą. Część studiów odbyłam w Hiszpanii.

Mówię biegle po angielsku i hiszpańsku. Ukończyłam również Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim i posiadam uprawnienia do nauczania. Prowadzę szkolenia dla firm i osób prywatnych.

W prywatnym gabinecie pomagam osobom, które przechodzą kryzysy związane z trudnościami w dostosowaniu się do pojawiających się zmian w życiu, np. związanych ze zmianą miejsca zamieszkania, chorobą somatyczną, zmianą sytuacji rodzinnej, etc.

Prowadzę również psychoterapię psychodynamiczną skierowaną do tych, którzy chcą dokonać głębszych zmian w swoim życiu. Jest to terapia o udowodnionej skuteczności i zalecana dla osób, które cierpią z powodu depresji oraz zaburzeń osobowości, np. narcystyczne, borderline.

Pomagam również obcokrajowcom w aklimatyzacji w Polsce oraz wspieram seniorów i osoby wykluczone społecznie.

Współpracuję ze Stowarzyszeniem Wzajemnej Pomocy FLANDRIA oraz Domem Pomocy Społecznej w Gdyni.

Poza codzienną działalnością zawodową, angażuję się również w inicjatywy społeczne mające na celu pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej i udzielam im wsparcia psychologicznego w ramach wolontariatu.

Wykształcenie:

– 5-letnie jednolite studia na kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim,

– roczne Studium Pedagogiczne UJ,

– dwuletnie Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży,

– 4-letnia Szkoła Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – w trakcie

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Th21.01
Dziś22.01
Jutro23.01
Su24.01
Avatar

Marta Wilamowska

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Seksuolog

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • TSR
 • DBT
Nurt:
 • TSR
 • DBT
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Jestem psychoterapeutą i seksuologiem klinicznym w procesie certyfikacji.  Doświadczenie zdobyłam odbywając staż w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia oraz w Zakładzie Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii PTS w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Poznawczo- Behawioralnego. Indywidualną psychoterapię prowadzę w nurcie poznawczo- behawioralnym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Czerpię także z innych podejść, aby zaplanowana terapia, była odpowiedzią na indywidualne potrzeby każdego klienta.

Pracuję również z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i spektrum autyzmu. Wiedzą i doświadczeniem dzielę się podczas wystąpień i szkoleń dotyczących seksualności osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

Jeśli doświadczasz trudnej sytuacji życiowej, masz wrażenie, że już nic nie zmieni emocjonalnego dyskomfortu, a pragniesz funkcjonować „po prostu lepiej” spotkajmy się.                   

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Th21.01
Dziś22.01
Jutro23.01
Su24.01
Avatar

Marta Łyzińska

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Psychotraumatolog

Psycholog

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
Psycholog i psychoterapeutka w trakcie szkolenia prowadzonego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej). Świadcząc Państwu profesjonalną pomoc, opieram się na wiedzy zdobytej w ramach jednolitych studiów magisterskich z psychologii, a także licznych kursów z zakresu m.in. pomocy psychologicznej, interwencji kryzysowej czy psychotraumatologii w ujęciu psychoanalitycznym. Dbając o jakość pracy, poddaję ją regularnej superwizji. Oprócz formalnego przygotowania oraz dążenia do stałego wzrostu kompetencji, zmierzam do tego aby kontakt ze mną oparty był na otwartości, bezpośredniości oraz uznaniu dla autonomii pacjenta. Staram się rozumieć indywidualne oraz społeczne konteksty funkcjonowania osoby zgłaszającej się po pomoc i zmierzam do rozszerzenia perspektyw postrzegania danej sytuacji. Terapia ma stwarzać okazję do pełnego i otwartego przeżywania siebie, a także przyglądaniu się różnym aspektom swojego życia oraz swojej osoby.
pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Th21.01
Dziś22.01
Jutro23.01
Su24.01
Avatar

Mirosława Kikmunter

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Seksuolog

Psychotraumatolog

Psycholog transportu

Diagnosta psychologiczny

Psycholog

Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla par
 • Grupowa

Jestem psychologiem, seksuologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Doświadczenie w pracy z osobami po kryzysach psychicznych zdobywałam  pracując w  Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku na oddziałach całodobowych oraz  w Centrum Zdrowia Psychicznego OPTIMMED w Gdańsku na oddziale dziennym. Doświadczenia zdobywałam także w Ośrodku Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni "PLUS" EKO "Szkoła Życia"   z Ośrodkiem Leczenia Uzależnień w Wandzinie, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie oraz w VII Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku.

Jestem  członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w trakcie certyfikacji. Jestem w trakcie szkolenie przygotowujące do egzaminu na certyfikat psychoterapeuty SNP PTP oraz samodzielnego prowadzenia psychoterapii pod kierunkiem Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii we Wrocławiu, akredytowanym przez  Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

 Studia psychologiczne ukończyłam uzyskując tytuł magistra psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na Wydziale Zamiejscowym w Sopocie.

Tam też ukończyłam dwuletnie Podyplomowe Studia o specjalności Seksuologia Kliniczna. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Psychologia Transportu na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie uzyskałam uprawnienia do badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu, wpisane pod numerem G-P 238 do ewidencji uprawnionych psychologów. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych Arteterapii w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

  Ukończyłam kurs I i II stopnia Hipnozy w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi, kurs Hipnozy w Psychoterapii i Medycynie w Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie , kurs I stopniaTerapii Krótkoterminowej w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach „CTSR” w Sopocie oraz szkolenia organizowane przez Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi.  
Pracuję w nurcie integracyjnym, w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz w nurcie ericksonowskim. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

Jako seksuolog zajmuję się pełnym spektrum wsparcia, pomocy osobom których seksualność stała się problem. Udzielam wsparcia osobom LGBT, pomagam w akceptowaniu własnej seksualności i orientacji seksualnej osobom  nieheteronormatywnym, prowadzę edukację rodzin.

 Zajmuję się leczeniem dysfunkcji seksualnych ( zaburzenia orgazmu i popędu, awersje seksualne, pochwica, dyspareunia), zaburzenia identyfikacji płciowej ( transseksualizm, transwestytyzm, zaburzenia identyfikacji płciowej w dzieciństwie), , zaburzenia erekcji i ejakulacji oraz zaburzenia reakcji genitalnej u kobiet, seksoholizm, rozwój psychoseksualny oraz zaburzeń preferencji seksualnych.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Th21.01
Dziś22.01
Jutro23.01
Su24.01
Avatar

Małgorzata Porębska

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Psycholog

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
Jestem psychologiem, psychoterapeutą z 7-letnim doświadczeniem zawodowym. Doświadczenie zdobywałam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Punkcie Zgłoszeniowo – Koordynacyjnym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Ośrodku CENTRUM w Gdańsku. Od 2013 roku współpracuję z Warszawskim Towarzystwem Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi. Odbywałam staż w Stowarzyszeniu Terapeutów, gdzie zajmowałam się wsparciem osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Współpracowałam również ze świetlicą opiekuńczą dla Seniorów, prowadzoną przez fundację Adaptacja w Gdyni. Prowadzę psychoterapię w podejściu psychodynamicznym. Obecnie jestem w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ośrodek ten posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora. Mam doświadczenie w terapii zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i wielu innych. Zapraszam również jeśli czujesz, że pogubiłeś się w swoim życiu, nie widzisz sensu, cierpisz po rozstaniu lub ciężko Ci odnaleźć się w czasach pandemii. Być może masz niskie poczucie własnej wartości lub cierpisz na bezsenność?
pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Th21.01
Dziś22.01
Jutro23.01
Su24.01
Avatar

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa

„Domek na drzewie” to gabinet psychologiczny, gdzie prowadzę terapię psychologiczną i ogólnorozwojową dzieci, konsultacje dla rodziców oraz zajęcia grupowe: Trening Umiejętności Społecznych, Trening Kontroli Złości i Terapię Ręki.

Gabinet mieści się przy ul. Abrahama 26/11 w samym centrum Gdyni. 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Th21.01
Dziś22.01
Jutro23.01
Su24.01
Avatar

Mirosław Olejniczak

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • TSR
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • TSR
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Zaburzenia odżywiania, depresja, bezsenność, uzależnienia - to efekt niezaspokojenia potrzeb. Potrzeb posiadania celu, pasji, bliskości, bezpieczeństwa, rozwoju, niezależności, przynależności ……. i wielu innych.  Chętnie pomogę Ci to zrozumieć, poszukać z Tobą rozwiązań.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Th21.01
Dziś22.01
Jutro23.01
Su24.01