wszystkie filtry
Filtry

(11)

Avatar

Anna Markowska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Terapeuta uzależnień

Neuropsycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Diagnosta psychologiczny

Psychodietetyk

Psycholog biznesu

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • Gestalt
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • Gestalt

Mam 42 lat. Z wykształcenia jestem Hotelarzem, Psychologiem, Psychoterapeutą, Pedagogiem, Trenerem Technik Pamięci i Koncentracji Uwagi, Specjalistą ds. Social Media, Nauczycielem języka angielskiego.

Obecnie studiuję DORADZTWO ZAWODOWE, PRZEDSIĘBIORSTWO I COACHING. Od 20 lat pracuję w zarządzaniu. Zaczynałam w hotelarstwie i gastronomii. Zarządzałam personelem, sprzedażą, reklamą, gospodarka magazynową, szkoleniami pracowników, działami konferencyjnymi.

Obecnie skupiam na prowadzeniu gabinet psychoterapii dla dorosłych, dzieci i młodzieży, szkoleniami rozwojowymi a w niedalekiej przyszłości planuję otworzyć działalność w zakresie doradztwa Zawodowego.

Przeprowadzam diagnozę psychologiczno- pedagogiczną dla dzieci i młodzieży,
Wykonuję testy osobowości,
Prowadzę terapię uzależnień, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości, DDA, DDD, depresji, nerwic i innych.

Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i parami.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat prowadziłam szkolenia i warsztaty dla szkół, kadry menadżerskiej oraz seniorów. Były to szkolenia merytoryczne z zakresu sprzętu medycznego oraz szkolenia i warsztaty z umiejętności miękkich. Prowadziłam warsztaty  dla dorosłych z kompetencji personalnych i społecznych oraz zajęcia dla dzieci z języka angielskiego i robotyki.

Bardzo lubię pracę z ludźmi i wśród ludzi. Lubię wnosić dobrą atmosferę i sprawiać, że inni się uśmiechają.

Moją pasją jest mieć wpływ na zmiany, które nas otaczają, wnosić coś dobrego do życia i być pomocną. Zdobywać użyteczną wiedzę, która potem daje owoce w postaci bardziej satysfakcjonującego życia.
Uwielbiam cieszyć się przyrodą i podróżami z moją rodziną.

Prywatnie jestem spełnioną mamą dwójki chłopców oraz żoną.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Agnieszka Matias

Konsultacja online
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Nazywam się Agnieszka Matias i z wykształcenia, powołania oraz pasji jestem psycholożką. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie z psychologii ze specjalnością psychologii klinicznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Studium Leczenia Zaburzeń Odżywania w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocławiu.
​Obecnie pracuję jako psycholog w Poradni Zdrowia Psychicznego w Redzie, Gabinecie Psychologicznym "STER" w Pruszczu Gdańskim, a także prowadzę konsultacje online. 
Dzięki odbyciu wielu praktyk w szpitalach, poradniach oraz osobistego doświadczenia zaburzeń psychicznych, jestem obyta z wieloma jednostkami chorobowymi. 

Nieustannie szkolę się z zakresu psychologii oraz psychodietetyki, dlatego masz pewność, że nauczę Cię jak skutecznie pozbyć się Twoich problemów. Szkolenia i kursy, które ukończyłam to m.in.:
"Psychodietetyka w praktyce"- Akademia Wiem co Jem,
"Jak poradzić sobie z kompulsywnym objadaniem się" Akademia Wiem co Jem,
"Pacjent z zaburzeniami odżywiania w gabinecie psychologa" Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Magdalena Kwaśnik

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Grupowa
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Jestem psychologiem dziecięcym. Przez 4 lata pracowałam jako socjoterapeuta i wychowawca, prowadząc zajęcia grupowe dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Obecnie prowadzę terapię psychologiczną oraz konsultacje dla rodziców/opiekunów dzieci. Pracuję głównie w obszarze kompetencji emocjonalno-społecznych i pomagam dzieciom, które mają trudność z rozpoznawaniem oraz wyrażaniem swoich emocji, samooceną i poczuciem własnej wartości oraz relacjach rówieśniczych. 

Obecnie przyjmuję zapisy na zajęcia grupowe: Trening Umiejętności Społecznych, Trening Kontroli Złości, Terapię ręki oraz zajęcia z edukacji medialnej. Start zajęć planuję na marzec 2021 r. 

Serdecznie zapraszam!

Więcej informacji na stronie: www.domeknadrzewie.edu.pl oraz na FB: PsychologDomekNaDrzewie 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Marta Wilamowska

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Seksuolog

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • TSR
 • DBT
Nurt:
 • TSR
 • DBT
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Jestem psychoterapeutą i seksuologiem klinicznym w procesie certyfikacji.  Doświadczenie zdobyłam odbywając staż w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia oraz w Zakładzie Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii PTS w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Poznawczo- Behawioralnego. Indywidualną psychoterapię prowadzę w nurcie poznawczo- behawioralnym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Czerpię także z innych podejść, aby zaplanowana terapia, była odpowiedzią na indywidualne potrzeby każdego klienta.

Pracuję również z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i spektrum autyzmu. Wiedzą i doświadczeniem dzielę się podczas wystąpień i szkoleń dotyczących seksualności osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

Jeśli doświadczasz trudnej sytuacji życiowej, masz wrażenie, że już nic nie zmieni emocjonalnego dyskomfortu, a pragniesz funkcjonować „po prostu lepiej” spotkajmy się.                   

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Anna Łopuchin

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
Terapeuta poznawczo-behawioralny TPB (CBT) z dialogiem motywującym DM (w trakcie certyfikacji). Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz SWPS. Ukończyłam szkolenie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR Polska). Ponad 15 lat doświadczenia. Pomogę Ci wygrać z lękami, natręctwami, depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami odżywiania, uzależnieniami oraz traumami. Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach gdyż ich skuteczność jest potwierdzona naukowo. Ponadto ale ja także widzę, że pomaga ona moim Klientom w krótkim czasie w pełni cieszyć się życiem. Jestem osobą bardzo racjonalną i konkretną. Już na początku ustalam z Tobą cel i czas terapii. Osiągnięcie celu jest mierzone tak abyś widział/a zmianę. Moja praca podlega systematycznej superwizji.
pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Mirosława Kikmunter

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Seksuolog

Psychotraumatolog

Psycholog transportu

Diagnosta psychologiczny

Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Grupowa
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, seksuologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Doświadczenie w pracy z osobami po kryzysach psychicznych zdobywałam  pracując w  Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku na oddziałach całodobowych oraz  w Centrum Zdrowia Psychicznego OPTIMMED w Gdańsku na oddziale dziennym. Doświadczenia zdobywałam także w Ośrodku Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni "PLUS" EKO "Szkoła Życia"   z Ośrodkiem Leczenia Uzależnień w Wandzinie, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie oraz w VII Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku.

Jestem  członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w trakcie certyfikacji. Jestem w trakcie szkolenie przygotowujące do egzaminu na certyfikat psychoterapeuty SNP PTP oraz samodzielnego prowadzenia psychoterapii pod kierunkiem Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii we Wrocławiu, akredytowanym przez  Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

 Studia psychologiczne ukończyłam uzyskując tytuł magistra psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na Wydziale Zamiejscowym w Sopocie.

Tam też ukończyłam dwuletnie Podyplomowe Studia o specjalności Seksuologia Kliniczna. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Psychologia Transportu na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie uzyskałam uprawnienia do badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu, wpisane pod numerem G-P 238 do ewidencji uprawnionych psychologów. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych Arteterapii w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

  Ukończyłam kurs I i II stopnia Hipnozy w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi, kurs Hipnozy w Psychoterapii i Medycynie w Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie , kurs I stopniaTerapii Krótkoterminowej w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach „CTSR” w Sopocie oraz szkolenia organizowane przez Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi.  
Pracuję w nurcie integracyjnym, w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz w nurcie ericksonowskim. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

Jako seksuolog zajmuję się pełnym spektrum wsparcia, pomocy osobom których seksualność stała się problem. Udzielam wsparcia osobom LGBT, pomagam w akceptowaniu własnej seksualności i orientacji seksualnej osobom  nieheteronormatywnym, prowadzę edukację rodzin.

 Zajmuję się leczeniem dysfunkcji seksualnych ( zaburzenia orgazmu i popędu, awersje seksualne, pochwica, dyspareunia), zaburzenia identyfikacji płciowej ( transseksualizm, transwestytyzm, zaburzenia identyfikacji płciowej w dzieciństwie), , zaburzenia erekcji i ejakulacji oraz zaburzenia reakcji genitalnej u kobiet, seksoholizm, rozwój psychoseksualny oraz zaburzeń preferencji seksualnych.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Jestem absolwentką 5-letnich studiów na kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz dwuletniego Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. Kwalifikacje psychoterapeuty rozwijam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.

Przez ponad 10 lat pracowałam w obszarze relokacji w działach HR dużych, międzynarodowych firm oraz organizacji. Relokacja to jedna z najbardziej stresujących zmian w życiu, kiedy człowiek sam lub z rodziną przenosi się do całkiem nowego miejsca i musi rozpocząć życie od nowa. Sama zmiana generuje duży stres psychologiczny i może skutkować trudnościami w codziennym funkcjonowaniu oraz przystosowywaniu się do nowej rzeczywistości, szczególnie w innym kraju, o odmiennej kulturze. Z sukcesem udało mi się pomóc w tej zmianie wielu rodzinom. Przez ponad 5 lat mieszkałam zagranicą. Część studiów odbyłam w Hiszpanii.

Mówię biegle po angielsku i hiszpańsku. Ukończyłam również Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim i posiadam uprawnienia do nauczania. Prowadzę szkolenia dla firm i osób prywatnych.

W prywatnym gabinecie pomagam osobom, które przechodzą kryzysy związane z trudnościami w dostosowaniu się do pojawiających się zmian w życiu, np. związanych ze zmianą miejsca zamieszkania, chorobą somatyczną, zmianą sytuacji rodzinnej, etc.

Prowadzę również psychoterapię psychodynamiczną skierowaną do tych, którzy chcą dokonać głębszych zmian w swoim życiu. Jest to terapia o udowodnionej skuteczności i zalecana dla osób, które cierpią z powodu depresji oraz zaburzeń osobowości, np. narcystyczne, borderline.

Pomagam również obcokrajowcom w aklimatyzacji w Polsce oraz wspieram seniorów i osoby wykluczone społecznie.

Współpracuję ze Stowarzyszeniem Wzajemnej Pomocy FLANDRIA oraz Domem Pomocy Społecznej w Gdyni.

Poza codzienną działalnością zawodową, angażuję się również w inicjatywy społeczne mające na celu pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej i udzielam im wsparcia psychologicznego w ramach wolontariatu.

Wykształcenie:

– 5-letnie jednolite studia na kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim,

– roczne Studium Pedagogiczne UJ,

– dwuletnie Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży,

– 4-letnia Szkoła Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – w trakcie

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta

Psychotraumatolog

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
Psycholog i psychoterapeutka w trakcie szkolenia prowadzonego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej). Świadcząc Państwu profesjonalną pomoc, opieram się na wiedzy zdobytej w ramach jednolitych studiów magisterskich z psychologii, a także licznych kursów z zakresu m.in. pomocy psychologicznej, interwencji kryzysowej czy psychotraumatologii w ujęciu psychoanalitycznym. Dbając o jakość pracy, poddaję ją regularnej superwizji. Oprócz formalnego przygotowania oraz dążenia do stałego wzrostu kompetencji, zmierzam do tego aby kontakt ze mną oparty był na otwartości, bezpośredniości oraz uznaniu dla autonomii pacjenta. Staram się rozumieć indywidualne oraz społeczne konteksty funkcjonowania osoby zgłaszającej się po pomoc i zmierzam do rozszerzenia perspektyw postrzegania danej sytuacji. Terapia ma stwarzać okazję do pełnego i otwartego przeżywania siebie, a także przyglądaniu się różnym aspektom swojego życia oraz swojej osoby.
pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Małgorzata Porębska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
Jestem psychologiem, psychoterapeutą z 7-letnim doświadczeniem zawodowym. Doświadczenie zdobywałam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Punkcie Zgłoszeniowo – Koordynacyjnym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Ośrodku CENTRUM w Gdańsku. Od 2013 roku współpracuję z Warszawskim Towarzystwem Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi. Odbywałam staż w Stowarzyszeniu Terapeutów, gdzie zajmowałam się wsparciem osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Współpracowałam również ze świetlicą opiekuńczą dla Seniorów, prowadzoną przez fundację Adaptacja w Gdyni. Prowadzę psychoterapię w podejściu psychodynamicznym. Obecnie jestem w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ośrodek ten posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora. Mam doświadczenie w terapii zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i wielu innych. Zapraszam również jeśli czujesz, że pogubiłeś się w swoim życiu, nie widzisz sensu, cierpisz po rozstaniu lub ciężko Ci odnaleźć się w czasach pandemii. Być może masz niskie poczucie własnej wartości lub cierpisz na bezsenność?
pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Mirosław Olejniczak

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • TSR
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • TSR
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Zaburzenia odżywiania, depresja, bezsenność, uzależnienia - to efekt niezaspokojenia potrzeb. Potrzeb posiadania celu, pasji, bliskości, bezpieczeństwa, rozwoju, niezależności, przynależności ……. i wielu innych.  Chętnie pomogę Ci to zrozumieć, poszukać z Tobą rozwiązań.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar
Nurt:
 • Systemowy
Nurt:
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04