wszystkie filtry
Filtry

(4)

Avatar

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży

Przyjmuję stacjonarnie w gabinecie w Olsztynie - ul. Szarych Szeregów 5, a także on-line. Serdecznie zapraszam dzieci, nastolatki i ich rodziców.

Jestem psychologiem, a także doradcą zawodowym i terapeutą pedagogicznym. Jestem w trakcie szkolenia z psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam I stopień terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR) oraz dodatkowe szkolenia specjalizacyjne w tym podejściu.

Prowadzę indywidualną terapię psychologiczną dzieci i młodzieży, oraz psychoedukację ich rodziców.  Zajmuję się wyzwaniami okresu dzieciństwa, dorastania i młodej dorosłości, a także kryzysami emocjonalnymi, również tymi spowodowanymi izolacją.

Doświadczenie zawodowe początkowo zdobywałam w ośrodkach dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Następnie pracowałam w szkołach - zarówno podstawowych, jak i średnich.  W dalszym ciągu jestem związana z placówkami oświatowymi jako psycholog.

Zapraszam na https://magdaczerniak-psycholog.pl oraz mojego bloga na Facebooku: Magda Czerniak Psycholog.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Tu21.09
Dziś22.09
Jutro23.09
Fr24.09
Avatar

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa
 • Indywidualna

Z wykształcenia, jak i pasji jestem psychologiem. Pracuję również jako trener umiejętności społecznych - na swojej działalności, jak i w Szkole Podstawowej.

Studia psychologiczne, z rozszerzeniem psychologia kliniczna oraz uzależnienia: profilaktyka i terapia, ukończyłam na Uniwersytecie SWPS. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych w zakresie terapii pedagogicznej z elementami integracji sensorycznej, przygotowania pedagogicznego oraz wychowania do życia w rodzinie z edukacją seksualną. Posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć z treningu umiejętności społecznych.

Jestem w trakcie procesu certyfikacji na terapeutę behawioralnego (PLTB), jednak jest mi bardzo bliski nurt poznawczo-behawioralny, na którym opieram swoją pracę.

Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Dotychczas pracowałam w przedszkolnym punkcie terapeutycznym dla dzieci z autyzmem oraz zespołem Aspergera, gdzie współorganizowałam zajęcia dydaktyczno-wychowawcze oraz prowadziłam zajęcia społeczno-emocjonalne w ramach kształcenia specjalnego. Jak i przedszkolach ogólnodostępnych, gdzie prowadziłam zajęcia indywidualne oraz grupowe dla dzieci, byłam wsparciem dla kadry prowadzącej oraz udzielałam porad i wsparcia dla rodziców przedszkolaków. 

Ponadto przez kilka lat byłam psychologiem prowadzącym WWRD, terapie pedagogiczną oraz TUS w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Olsztynie. 

W ramach projektów prowadziłam terapie indywidualne i rodzinne oraz warsztaty (rozwijające kompetencje i umiejętności społeczne oraz poszerzające wiedzę z zakresu profilaktyki uzależnień) dla dorosłych.

Poza tym odbywałam kilkumiesięczne praktyki w Przychodni Psychoterapii Profilaktyki i Leczenia Uzależnień NZOZ w Olsztynie, Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie, a także staż kliniczny w Ośrodku Rehabilitacyjno-Readaptacyjny dla Dzieci i Młodzieży MONAR w Gdańsku. Miałam okazję uczestniczyć w rocznych praktykach zagranicznych w hiszpańskiej instytucji, Proyecto Hombre, zajmującej się terapią uzależnień.

Systematycznie uczestniczę w warsztatach, szkoleniach oraz konferencjach.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Tu21.09
Dziś22.09
Jutro23.09
Fr24.09
Avatar

Michał Wiśniewski

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Diagnosta psychologiczny

Seksuolog

Nurt:
 • Integratywny
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Integratywny
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, seksuologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie psychodynamiczno-integracyjnym.

Prowadzę psychoterapię indywidualną, konsultacje psychologiczne oraz terapię seksuologiczną, zarówno stacjonarnie w gabinecie, jak również w formie online.

 
Na co dzień pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą doświadczającymi różnych trudności psychologicznych, np. odczuwających wzmożony lęk, doświadczających stanów obniżonego nastroju lub cierpiących z powodu poczucia niskiej wartości. Pomagam osobom doświadczającym m.in. zaburzeń nerwicowych i lękowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń psychosomatycznych oraz zaburzeń osobowości.

​​

Prowadząc terapię seksuologiczną oferuję pomoc osobom doświadczającym problemów w obszarze zdrowia seksualnego, takich jak dysfunkcje seksualne (np. zaburzenia erekcji i wytrysku, bolesność podczas stosunku), trudności w relacjach interpersonalnych i brak satysfakcji seksualnej, a także odczuwającym dyskomfort lub niepewność w związku ze swoją orientacją i tożsamością seksualną.

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.

 

Ukończyłem psychologię o specjalności w zakresie psychologii klinicznej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończyłem studia z seksuologii klinicznej. Aktualnie jestem w trakcie całościowych studiów w zakresie psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum i MCKP Uniwersytetu Jagiellońskiego akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. 

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. w  Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego I Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie prowadziłem diagnozę psychologiczną (głównie diagnozę osobowości), konsultacje i poradnictwo psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną, a także w Klinice Rehabilitacji Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie. Współpracuję również z Pracownią Psychologiczno-Pedagogiczną w Olsztynie.

Oprócz pracy klinicznej pracuję naukowo. Aktualnie przygotowuję rozprawę doktorską.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Tu21.09
Dziś22.09
Jutro23.09
Fr24.09
Avatar

Aleksandra Radomska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • DBT
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • DBT
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem psychologiem w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii poznawczo – behawioralnej. Pracuję głównie z nastolatkami i młodymi dorosłymi w nurcie terapii dialektyczno – behawioralnej, której uczyłam się u prof. Alana Fuzzettiego (ukończyłam DBT Comprehensive w 2020). Jestem facylitatorem grup Family Connections™.

Pracuję z osobami cierpiącym z powodu: dysregulacji emocji, zaburzenia osobowości (głównie borderline), ChAD, kompulsywnego objadania się, autoagresji, kryzysów życiowych.

Swoją pracę superwizuję oraz uczestniczę w cotygodniowych spotkaniach zespołu konsultacyjnego DBT. 

Obecnie uczę się i łączę w pracy elementy terapii akceptacji i zaangażowania. Brałam udział m.in. w szkoleniu prowadzonym przez dr Patti Robinson i dr Kirka Strosahla - Krótkoterminowa terapia akceptacji i zaangażowania w depresji i zachowaniach samobójczych (2020). Uczestniczyłam również w szkoleniu DBT w leczeniu złożonego PTSD (complex PTSD) prowadzonym przez prof. Martina Bohusa (2020).

Jestem członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno – Behawioralnej (2020-2022). Należę również do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznwaczej i Behawioralnej im. prof. Bizonia. 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Tu21.09
Dziś22.09
Jutro23.09
Fr24.09