wszystkie filtry
Filtry

(2)

Avatar

Magda Czerniak

Konsultacja online

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży

Przyjmuję stacjonarnie w gabinecie w Olsztynie - ul. Szarych Szeregów 5, a także on-line. Serdecznie zapraszam dzieci, nastolatki i ich rodziców.

Jestem psychologiem. Prowadzę indywidualną terapię psychologiczną dzieci i młodzieży, oraz psychoedukację ich rodziców.  Zajmuję się wyzwaniami okresu dzieciństwa, dorastania i młodej dorosłości, a także kryzysami emocjonalnymi, również tymi spowodowanymi izolacją.

Moje zawodowe motto (i metody Kids Skills, której praktykiem jestem) to "Umiejętności zamiast problemów". Dzieciom pokazuję, jak mogą radzić sobie z trudnościami, a rodzicom uświadamiam, że ich dzieci bardzo dużo wiedzą i potrafią, tylko trzeba pozwolić na to, by swoje zdolności pokazały.

Ukończyłam I stopień terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR) oraz dodatkowe szkolenia specjalizacyjne w tym podejściu. Jestem również w trakcie szkolenia z psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT). W swojej pracy łączę techniki obydwu podejść.

Ukończyłam również studia podyplomowe z doradztwa zawodowego, co pozwala mi efektywniej wspierać młodych ludzi w wyborze drogi życiowej, oraz z terapii pedagogicznej – przydatne przy wzmacnianiu procesów poznawczych – myślenia, koncentracji uwagi.

Doświadczenie zawodowe początkowo zdobywałam w ośrodkach dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Następnie pracowałam w szkołach - zarówno podstawowych, jak i średnich.  W dalszym ciągu jestem związana z placówkami oświatowymi jako psycholog.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś11.04
Jutro12.04
Tu13.04
We14.04
Avatar

Michał Wiśniewski

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Seksuolog

Diagnosta psychologiczny

Nurt:
 • Psychodynamiczny
 • Integratywny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
 • Integratywny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, seksuologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie psychodynamiczno-integracyjnym.

Prowadzę psychoterapię indywidualną, konsultacje psychologiczne oraz terapię seksuologiczną, zarówno stacjonarnie w gabinecie, jak również w formie online.

 
Na co dzień pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą doświadczającymi różnych trudności psychologicznych, np. odczuwających wzmożony lęk, doświadczających stanów obniżonego nastroju lub cierpiących z powodu poczucia niskiej wartości. Pomagam osobom doświadczającym m.in. zaburzeń nerwicowych i lękowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń psychosomatycznych oraz zaburzeń osobowości.

​​

Prowadząc terapię seksuologiczną oferuję pomoc osobom doświadczającym problemów w obszarze zdrowia seksualnego, takich jak dysfunkcje seksualne (np. zaburzenia erekcji i wytrysku, bolesność podczas stosunku), trudności w relacjach interpersonalnych i brak satysfakcji seksualnej, a także odczuwającym dyskomfort lub niepewność w związku ze swoją orientacją i tożsamością seksualną.

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.

 

Ukończyłem psychologię o specjalności w zakresie psychologii klinicznej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończyłem studia z seksuologii klinicznej. Aktualnie jestem w trakcie całościowych studiów w zakresie psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum i MCKP Uniwersytetu Jagiellońskiego akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.  ​  

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. w  Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego I Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie prowadziłem diagnozę psychologiczną (głównie diagnozę osobowości), konsultacje i poradnictwo psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną, a także w Klinice Rehabilitacji Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie. Współpracuję również z Pracownią Psychologiczno-Pedagogiczną w Olsztynie.

Oprócz pracy klinicznej pracuję naukowo. Aktualnie przygotowuję rozprawę doktorską.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś11.04
Jutro12.04
Tu13.04
We14.04