Psychoterapeuta,
Psycholog sportu,
Psycholog dzieci i młodzieży,
Psycholog,
Psychodietetyk
Jestem dyplomowanym psychologiem, w trakcie 4 letniej certyfikacji na psychoterapeutę poznawczo-behawioralnego. W pracy terapeutycznej korzystam z technik poznawczo-behawioralnych oraz elementów Terapii Schematów. Specjalizuje się w terapii indywidualnej młodzieży oraz dorosłych.
Studia magisterskie z psychologii ukończyłam na wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. O tytuł psychoterapeuty, po skończeniu 4-letniego kursu ubiegać się będę z ramienia Szkoły Psychoterapii Crescentia w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam już na studiach i zdobywam, cały czas podnosząc swoje kwalfikacje. Podczas studiów odbyłam praktyki w krakowskich klubach sportowych z dziećmi i młodzieżą uprawiającą sport do specjalności psycholog sportu. Brałam udział w badaniach grantowych z psychologii sądowej, prowadząc zespół badawczy, jak również w interdyscyplinarnych badaniach w Instytucie Psychologii i Akademii Wychowania Fizycznego na temat wpływu wysiłku fizycznego na procesy poznawcze. W kolejnych latach zajmowałam się psychoedukacją i psychodietetyką w krakowskich fundacjach skierowanych do młodzieży, studentów jak również seniorów. Aktualnie prowadzę warsztaty psychoedukacyjne dla seniorów “Aktywny senior” w Fundacji Ukryte Skrzydła w Krakowie. Byłam również prelegentką w wykładzie “Psychologia Fitnessu” w ramach cyklu “Science First”, realizowany na Uniwersytecie Jagiellońskim przez Stowarzyszenie All In UJ i Instytut Psychologii UJ.
W terapii specjalizuje się w leczeniu osób z zaburzeniami odżywiania oraz chorobami metabolicznymi w których psychodietetyka i psychoedukacja podnoszą komfort życia. Współpracuje terapeutycznie oraz psychodietetycznie z osobami, które pragną zmienić swoje codzienne nawyki, również żywieniowe. Pracuje również z młodzieżą i dziećmi uprawiającymi sport. Lecze problemy z bezsennością stosując techniki terapii CBT oraz aplikację GoodSleeper.
W codziennej pracy zajmuje się również zaburzeniami nastroju, lękami i fobią, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi jak i wsparciem oraz poradnictwem psychologicznym.
Będąc odpowiedzialna za tytuł magistra psychologii, nie przerywam podnoszenia swoich kompetencji i zdobywania doświadczenia zawodowego. Regularnie uczestniczę w kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu psychologii i psychoterapii.
Ze swojej strony mogę obiecać stworzenie na sesjach atmosfery wzajemnego szacunku i zrozumienia, ułatwiających pokonywanie trudności.
Psycholog kliniczny,
Psycholog dzieci i młodzieży,
Psycholog,
Psychodietetyk
Witam serdecznie!
Jestem psychologiem po studiach magisterskich o specjalizacji psychologia stosowana. W trakcie studiów odbyłam praktyki w Centrum Psychiatrii w Katowicach im. Krzysztofa Czumy na Oddziale Psychiatrycznym IV Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych dla pacjentów z zaburzeniami afektywnymi i z zaburzeniami osobowości. Wolontariaty opierały się na interakcji społecznej, przeprowadzaniu rozmów i wywiadów diagnostycznych, które w dalszym ciągu predysponowały do udzielenia wsparcia.
Po ukończeniu studiów odbyłam szkolenie z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowania w stopniu I (RTZI), z pomocą którego na co dzień pracuję z pacjentami, interesuję się również metodą ACT (Terapii Akceptacji i Zaangażowania), która niezmiennie pomaga mi w pracy z klientami. Dodatkowo jestem w trakcie studiów podyplomowych z zakresu Psychodietetyki.
Obecnie pracuję w Domu Pomocy Społecznej w Katowicach oraz w szkole średniej, gdzie z powodzeniem realizuje się jako psycholog, udzielając pomocy profesjonalnej poprzez kontakty indywidualne oraz zajęcia grupowe. Jestem poddawana regularnej superwizji.
Zapraszam serdecznie do kontaktu osoby, które mają trudności z:
- nawiązywaniem i podtrzymywaniem kontaktów z innymi,
- negatywnymi przekonaniami odnośnie siebie, swojej przeszłości, przyszłości i świata utrudniającymi prowadzenie satysfakcjonującego życia,
- nieprzystosowawczymi schematami zachowania rządzącymi codziennością,
- nadmiarem negatywnych emocji,
- odczuwaniem nadmiernego i niadekwatnego lęku w sytuacjach codziennych i nie tylko.