wszystkie filtry
Filtry

(2)

Avatar

Jagoda Gręźlikowska

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog sportu

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa
 • Indywidualna
Psycholog sportu, terapeutka TSR, trener TUS, pracujący z biofeedbackiem, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie psychologii sportu na warszawskim AWF oraz rocznej szkoły trenerskiej, autorka projektu „Mental Calendar”, uczestnik i prelegent konferencji naukowych, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w stałej współpracy z superwizorem, absolwentka psychologii klinicznej na USWPS w Warszawie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, w sportach zespołowych, drużynowych, a także indywidualnych. Prowadzi spotkania grupowe oraz indywidualne z rodzicami, trenerami, a także zawodnikami takich dyscyplin jak piłka nożna, siatkówka, tenis ziemny, sztuki walki, szermierka czy taniec wyczynowy. Pracuje także z muzykami, aktorami oraz osobami ze świata biznesu. Na swym koncie ma również wiele godzin warsztatów o różnorodnej tematyce psychologicznej.
czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Katarzyna Waszak

Konsultacja online
Nurt:
 • Integratywny
 • TSR
Nurt:
 • Integratywny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

                                                                                                                   

Witaj! 

  Jeśli cierpisz, ale masz trudność ze znalezieniem przyczyny albo przeżywasz kryzys w związku, w pracy, może nie radzisz sobie z wyrażaniem emocji, rozpadają Ci się relacje i masz wrażenie, że nie dasz rady już tak dalej funkcjonować, pozwól sobie wspólnie ze mną dotrzeć do źródła problemów, odkryć swoje pragnienia i potrzeby. Daj sobie prawo do poprawy jakości życia. Jeśli przeżywasz stratę, żałobę, rozwód, postaram się towarzyszyć Ci w ich przeżywaniu i ukojeniu bólu, w znalezieniu rozwiązania. Pomogę w odkrywaniu zasobów, byś mógł/mogła poszerzyć zakres umiejętności radzenia sobie z trudnościami. Prowadzę także sesje rozwoju osobistego, aby wspomóc w realizacji  pasji i spełnianiu się w życiu zawodowym. Pracę terapeutyczną opieram na zbudowaniu dobrej relacji opartej na akceptacji, życzliwości, zrozumieniu i szacunku. Biorę pod uwagę to, jak ważne jest zaufanie. Kieruję się podejściem integracyjnym, co oznacza, że korzystam z dorobku różnych szkół psychoterapii, wykorzystuję elementy psychodynamicznej, poznawczo -behawioralnej, Gestalt, systemowej oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, dostosowując je do problemów i indywidualności klienta. Historia każdego człowieka jest bowiem wyjątkowa. 

  Jestem psychoterapeutą w trakcie Studiów Podyplomowych Psychoterapii na PWT we Wrocławiu oraz terapeutą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w trakcie procesu certyfikacji w PSTTSR. Wzbogacam wiedzę w Studium Terapii Par w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w Poznaniu. Tytuł magistra zdobyłam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach (m.in. w LETSR, Fundacji ,,Nagle Sami”, czy INTEGRI) i konferencjach. Pracuję pod superwizją, obowiązuje mnie tajemnica zawodowa. 

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu.

Wspieram osoby, które: 

przeżywają kryzys w relacjach interpersonalnych

doświadczają trudności w wyrażaniu emocji

mają niskie poczucie własnej wartości, borykają się z nieśmiałością

DDA i DDD- dorosłych osób dźwigających ciężar wychowania w rodzinach dysfunkcyjnych, alkoholowych

przeżywają trudność w radzeniu sobie ze stresem, kryzysem egzystencjalnym

borykają się z lękiem, smutkiem, samotnością, brakiem energii, pustką wewnętrzną

potrzebują wsparcia kobiecej tożsamości 

zmagają się z autoagresją

przeżywają problemy okresu dorastania

mają trudności w określeniu celów życiowych

przeżywają stratę, żałobę

borykają się z uzależnieniem

planują zmiany w życiu osobistym i zawodowym

udzielam pomocy rodzicom w problemach wychowawczych

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać, wyrażasz gotowość do choćby maleńkiej zmiany lub po prostu pragniesz  porozmawiać, zapraszam stacjonarnie w Toruniu lub online.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10