wszystkie filtry
Filtry

(1)

Avatar

Renata Frichot-Manoury

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Interwent kryzysowy

Nurt:
  • Poznawczo-behawioralny
  • Terapia schematu
Nurt:
  • Poznawczo-behawioralny
  • Terapia schematu
    Rodzaj terapii:
  • Indywidualna

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Tytuł psychologa uzyskałam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji. Doświadczenie jako psycholog zdobywałam w Instytucie Psychologii Zdrowia pracując z osobami dorosłymi będącymi w kryzysie emocjonalnym oraz w NGO m. in. w fundacji Centrum Praw Kobiet, gdzie udzielałam wsparcia osobom doświadczającym przemocy i narażonym na wykluczenie. Swoją wiedzę i doświadczenie pogłębiałam również na stażu w Psychiatrycznym Oddziale Dziennym Szpitala Wolskiego w Warszawie.

Zajmuję się pracą terapeutyczną z osobami zmagającymi się zaburzeniami nastroju, lękowymi oraz z zaburzeniami osobowości. Pracuje również z osobami doświadczającymi kryzysu psychicznego, borykającymi się z trudnościami relacjach, długotrwałymi negatywnymi emocjami, a także z niskim poczuciem własnej wartości czy mierzącymi się z permanentnym stresem.

W swojej pracy stawiam przede wszystkim na silną relację terapeutyczną, a dopiero w drugiej kolejności na dobór technik i narzędzi. Uważam, że każdy człowiek to inna historia i inne potrzeby, dlatego też preferuję indywidualne podejście, opierające się na osobistych celach klienta, w poszanowaniu jego odrębności i z uwzględnieniem zasobów, jakie posiada. Swoją pracę poddaję superwizji. Pracuję również po angielsku.

pokaż więcej
  • Brak wolnych terminów
Dziś17.09
Jutro18.09
Su19.09
Mo20.09