wróć do listy
psychoterapeuta-Adriana Weremij

mgr Adriana Weremij

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

O mnie

Jestem psychologiem, aktualnie w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Pracuje na Oddziale Dziennym dla osób dorosłych oraz w Domu Pomocy dla Seniorów. Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz terapie krótko i długoterminową dla osób dorosłych. Obszary, w których mam doświadczenie to zaburzenia lękowe, depresja, zaburzenia osobowości, kryzysy emocjonalne, trudności w relacjach interpersonalnych, niska samoocena. 

W swojej pracy stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Opieram się na zasadach terapii poznawczo-behawioralnej, które tworzą bazę mojej pracy z drugim człowiekiem, jednak bardzo bliskie mi jest podejście 3 fali, dlatego w zależności od indywidualnych trudności, ale przede wszystkim z uwagi na cele i potrzeby pacjenta w swojej pracy integruje elementy zaczerpnięte z nurtów 3 fali (DBT, ACT) oraz dialogu motywującego i terapii schematów. Ponad stosowanymi technikami najważniejsza jest dla mnie relacja z drugim człowiekiem oparta na zaufaniu i otwartości na jego potrzeby i trudności z jakimi przychodzi, ale również ze szczególną uwagą na zasoby indywidualne, które mogą być motorem do osobistego rozwoju. 

Przyjmuje we wtorki  stacjonarnie.

W poniedziałki i czwartki ONLINE.

 

Aktualnie nie mam więcej miejsc na psychoterapię. Prowadzę również konsultacje- online. Jeżeli jesteś zainteresowany konsultacjami psychologicznymi napisz proszę na maila psychologada@gmail.com może uda znaleźć się wspólny, dogodny termin :) 

 

 

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Poznawczo-behawioralny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Gdański
  • Akademia Motywacji i Edukacji
Doświadczenie
  • Psychocare
  • Oddział Dzienny SZPZLO
  • Dzienny Ośrodek Pomocy dla Osób Niesamodzielnych
Staże i praktyki
  • Centrum Praw Kobiet
  • Instytut Psychiatrii i Neurologii
  • Oddział Dzienny w SZPZLO

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07