wróć do listy
psychoterapeuta-Aneta Hawryluk

mgr Aneta Hawryluk

Konsultacja online

O mnie

Przystań Dobrostanu -  tel. 507-635-012

Jestem psychologiem, coachem VCC, trenerem odporności psychicznej, konsultantem Mental Toughness i wykładowcą akademickim. Pracuje holistycznie łącząc umysł, emocje i ciało. Specjalizuje się w tematyce chronicznego stresu, trudności emocjonalnych, wypalenia zawodowego, przezwyciężania życiowych kryzysów. Przywracam równowagę, uwalniam od stresu, pomagam na nowo poukładać swoje życie prywatne i zawodowe, w zgodzie z własnym rytmem.

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim oraz Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) w Regionalnym Ośrodku Metodyczno - Edukacyjnym METIS w Katowicach. Pomagam spotkać się ze swoją wewnętrzną prawdą, wyjść z życiowych zakrętów i czerpać siłę z życiowych doświadczeń. Pracuje wielowymiarowo, łącząc wiedzę psychologiczną z podejściem kontemplacyjnym (uważność i współczucie).Pomagam uwolnić się od nadmiernego stresu i zyskać w życiu więcej harmonii. Jestem towarzyszką w podróży, która pomaga wyciągnąć uwierający kamyk w bucie.

W swojej pracy odwołuję się do koncepcji rozwoju integralnego łączącego umysł, ciało i duszę. Jestem certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion®. Pomagam połączyć duchowy i fizyczny aspekt nas samych i nawiązać lepszy kontakt ze swoją intuicją. Moim atutem jest umiejętność pracy różnymi metodami. Korzystam z takich metod jak: Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR), Bioenergetyka Lowena, Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ), praca z metaforą, techniki pracy z oddechem i ciałem, wizualizacje, relaksacje itp.

pokaż więcej

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Su24.01
Dziś25.01
Jutro26.01
We27.01