wróć do listy
psychoterapeuta-Aneta Hawryluk

mgr Aneta Hawryluk

Psycholog

Psychotraumatolog

Konsultacja online

O mnie

Przystań Dobrostanu -  tel. 507-635-012

Jestem psychologiem, coachem VCC, trenerem odporności psychicznej, konsultantem Mental Toughness i wykładowcą akademickim. Pracuje holistycznie łącząc umysł, emocje i ciało. Specjalizuje się w tematyce chronicznego stresu, trudności emocjonalnych, wypalenia zawodowego, przezwyciężania życiowych kryzysów. Przywracam równowagę, uwalniam od stresu, pomagam na nowo poukładać swoje życie prywatne i zawodowe, w zgodzie z własnym rytmem.

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim oraz Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) w Regionalnym Ośrodku Metodyczno - Edukacyjnym METIS w Katowicach. Pomagam spotkać się ze swoją wewnętrzną prawdą, wyjść z życiowych zakrętów i czerpać siłę z życiowych doświadczeń. Pracuje wielowymiarowo, łącząc wiedzę psychologiczną z podejściem kontemplacyjnym (uważność i współczucie).Pomagam uwolnić się od nadmiernego stresu i zyskać w życiu więcej harmonii. Jestem towarzyszką w podróży, która pomaga wyciągnąć uwierający kamyk w bucie.

W swojej pracy odwołuję się do koncepcji rozwoju integralnego łączącego umysł, ciało i duszę. Jestem certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion®. Pomagam połączyć duchowy i fizyczny aspekt nas samych i nawiązać lepszy kontakt ze swoją intuicją. Moim atutem jest umiejętność pracy różnymi metodami. Korzystam z takich metod jak: Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR), Bioenergetyka Lowena, Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ), praca z metaforą, techniki pracy z oddechem i ciałem, wizualizacje, relaksacje itp.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Integratywny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Traumy

Wywołane sytuacjami, które zagrażały zdrowiu lub życiu i wpłynęły na funkcjonowanie osoby np. gwałt, doświadczanie przemocy (fizycznej, psychicznej, seksualnej, ekonomicznej), wypadek samochodowy, bycie świadkiem napadu, zbrodni, czyjejś śmierci.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Śląski
  • Ośrodek Metodyczny METIS
  • Profi Business School
  • Instytut Rozwoju Potencjału Życia

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Tu21.09
Dziś22.09
Jutro23.09
Fr24.09