wszystkie filtry
Filtry

Jak wybrać specjalistę/tkę?

Znalezienie odpowiedniego specjalisty_tki może wydawać się trudne, gdyż często nie wiemy, czym się kierować przy wyborze. Z tego względu często wstrzymujemy się z sięganiem po pomoc psychologiczną. Podpowiadamy, na czym możesz się skupić, aby nie zwlekać z sięgnięciem po pomoc.

1

Nurt psychoterapeutyczny to sposób, w jaki pracuje terapeuta

Zapoznaj się z różnymi nurtami, aby stwierdzić, co intuicyjnie Ci odpowiada.

2

Obszary pomocy pomogą Ci określić, z czym pracuje terapeuta

Czy wiesz mniej więcej, z jakim problemem chcesz się zwrócić? Użyj filtrów!

3

Lokalizacja -
online czy offline?

Wybierz konsultacje zdalne lub stacjonarne, biorąc pod uwagę czas dojazdu i swoją dostępność w ciagu dnia.

4

Intuicja - co myślisz o osobie przy pierwszym kontakcie?

Opis, zdjęcie, opinie, doświadczenie? Czasem warto zaufać swoim pierwszym emocjom.

Jeśli jednak nadal nie wiesz do kogo się zwrócić

pokaż więcej

Popularne filtry

Konsultacja psychologa
Zaburzenia lękowe
Psychoterapia
Terapia poznawczo-behawioralna
Seksuolog
Zaburzenia nastroju

Psycholog, psychoterapeuta (649)

Avatar

Mirela Zięcina

Konsultacja online

Psycholog

Interwent kryzysowy

Psychodietetyk

Psycholog kliniczny

Psycholog sportu

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Nazywam się Mirela Zięcina – jestem psycholożką, diet coachem i niebawem zostanę psychoterapeutką, ponieważ jestem w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii Gestalt w Krakowie. Studia z psychologii jak i kurs coachingowy ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. 

 

Moja misja


Swoją pracę opieram na byciu w autentycznej i uczciwej relacji z klientem oraz opiece nad nim. Akceptująca postawa pomaga mi wspierać klienta w stawaniu się sobą, w odwadze do bycia tym, kim chce. Wiem, że każdy z nas ma wystarczające zasoby by być szczęśliwym i staram się, by moi klienci uznali swoje sprawstwo niezależnie od tego z jakim problemem lub celem do mnie przychodzą. W swojej pracy opieram się na zasadzie, że każdy z nas jest najlepszym ekspertem od swojego życia, a swoją rolę postrzegam jako bycie towarzyszką przy wzmacnianiu poczucia wartości klienta, rozwiązywaniu problemów, osiąganiu celów itd.   

Nieustająco pogłębiam swoją wiedzę i kompetencje poprzez udział w różnych warsztatach i szkoleniach oraz czytając książki. Inspiruje mnie Frank Farelly – twórca terapii prowokatywnej.

 

Diet coaching

Pracuję nad obrazem ciała, emocjami, przekonaniami byś mogła/mógł zrozumieć siebie. Co zajadasz?

Pomogę Ci ułożyć relacje z jedzeniem na stałe, bez zmuszania się do wylewania hektolitrów potu i łez zmęczenia na siłowni. Nie układam diet, ale pomagam budować zdrowe nawyki żywieniowe, które zostaną z Tobą na stałe. Pomogę Ci ułożyć relacje z jedzeniem, ruchem i sobą samą/ym.

 

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe z osobami dorosłymi zdobywałam prowadząc indywidualne sesje jako psycholog, coach i diet coach. Pracowałam również z dziećmi jak i ich rodzicami w centrum kreatywnej edukacji oraz prowadząc zajęcia sportowe w przedszkolach.

 

Prywatnie

Pasjonuje mnie rozwój na każdej jego płaszczyźnie, a ukojenie znajduję w oddechu, jodze, którą praktykują regularnie od kilku lat, przyrodzie, górach na które regularnie się wspinam i podróżach, które kocham nad życie, czy to w głąb siebie, czy też po świecie.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

Adrianna Zaranek

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psycholog biznesu

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Z człowiekiem pracuję podejściem holistycznym w nurcie integratywnym. Człowiek jest dla mnie istotą wielowymiarową. Praca z ludzmi jest dla mnie powołaniem i pasją oraz wdzięcznością że mogę uczestniczyć w ich drodze życiowej.

Dysponuje szerokim wachlarzem innowacyjnych narzędzi psychologicznych, coachingowych (psychologia pozytywna), rozwojowych i psychometrycznych (testy osobowościowe, diagnostyczne) a moja praca obejmuje całego człowieka (wymiar psychiczny, fizyczny i duchowy) jego system wewnętrzny i zewnętrzny.

Wspieram szerokie spektrum zaburzeń tj. zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju; zaburzenia psychosomatyczne (praca z ciałem), kryzysy (dorazne rozwiązania), traumy czy rozwój osobisty, coaching, kariera zawodowa czy wybór szkoły.

Since, I finished my education in the UK, I also invite English speakers to my practice.

Zapraszam do gabinetu i do zobaczenia!

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

Anna Pawelska-Mały

Konsultacja online

Psycholog

  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Szanowni Państwo, 
Jestem absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego. Ukończyłam studia magisterskie na kierunkach: matematyka oraz psychologia, posiadam kwalifikacje pedagogiczne. Nieustannie uczestniczę w kursach oraz szkoleniach w trosce o aktualną wiedzę. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z psychoseksuologii. Obszar moich zainteresowań zawodowych zajmują przede wszystkim psychologia kliniczna oraz zagadnienia dotyczące seksualności człowieka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę z dorosłymi (Dzienny Oddział Zaburzeń Nerwicowych SP ZOZ MSWiA, Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie)  oraz z dziećmi (Szkoła Podstawowa, Pododdział Psychiatryczny dla Dzieci CLDiM, Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży), jak również praktykę prywatną oraz orzekanie w zakresie niepełnosprawności/stopni niepełnosprawności w Powiatowej Komisji ds Orzekania o Niepełnosprawności. Jako osoba uwrażliwiona na potrzeby drugiego człowieka angażuję się w wolontariat i działania pomocowe. Zawodowo realizuję cele, prywatnie spełniam marzenia.
Zapraszam do kontaktu.
Z pozdrowieniem,
Anna Pawelska-Mały

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

Anna Pyrkosz

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem certyfikowaną specjalistką terapii uzależnień. Od 2007 r. pracuję z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych, a w 2009 r. odbyłam dodatkowe szkolenie do pracy terapeutycznej z uzależnieniami behawioralnymi. W swojej praktyce zawodowej pracuję zarówno z osobami uzależnionymi (narkotyki, alkohol, Internet, hazard, pracoholizm, zakupoholizm) i ich rodzinami, ale również z osobami zagrożonymi uzależnieniem, przejawiających zachowania ryzykowne, głównie z dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podejmując wolontariat w Poradni Monar w Częstochowie, odbywając roczny staż w Ośrodku Rehabilitacyjno – Wychowawczym dla młodzieży uzależnionej w Częstochowie oraz Dziennym Oddziale Terapii Uzależnienia od Substancji Psychoaktywnych Częstochowskiego Towarzystwa Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych - „Powrót z U”. Od 2014 r. pracuję w Centrum Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Tarnowskich Górach. 
Dodatkowo jestem:
- certyfikowaną realizatorką Indywidualnego Programu Terapeutycznego dla osób używających przetworów konopi indyjskiej CANDIS;
- edukatorką rodzinną Programu Wzmacniania Rodziny;
- uczestniczę w szkoleniu psychoterapeutycznym w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Pracuję z osobami dorosłymi, z dziećmi i młodzieżą oraz członkami rodzin osób uzależnionych. 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

Adiuta

Konsultacja online
avataravataravataravataravataravataravatar
+12

"ADIUTA” oznacza miejsce, w którym otrzymasz pomoc. Odnajdziesz tutaj dobrostan psychiczny (tzw. wewnętrzny obiekt opiekuńczy), którego kojące, dobre właściwości dają możliwość przeżywania siebie i świata w pozytywny sposób. Jeśli nie pamiętasz drogi do tego miejsca, możemy odnaleźć ją wspólnie. Nasza misja to pomoc osobom zagubionym i cierpiącym, a także poszukującym nowych dróg rozwoju osobistego.

Zapraszamy na spotkanie w poszukiwaniu siebie i sensu. Nazywanie uczuć i myśli, odnajdywanie znaczeń tego, co wydarza się w człowieku i wokół niego – to są metody psychoterapeutyczne, do których mamy przekonanie i które stosujemy zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczymy się cały czas – od ludzi, których spotykamy, od pacjentów, z książek i konferencji naukowych, z regularnych superwizji, z własnej pracy terapeutycznej. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem. Dlatego tworzymy zespół psychoterapeutyczny, który w dbaniu o pacjentów kieruje się takimi samymi wartościami i ideami. Wspólnie dbamy o takie warunki do rozwoju i kontaktu, które w najwyższym stopniu przyczyniają się do tworzenia autentycznej wymiany emocjonalnej. Wierzymy, że nazwanie tego, co ważne, uwalnia od przymusu powtarzania trudnych doświadczeń. Zapewniamy profesjonalną pomoc, zaangażowanie i dyskrecję.
 

czytaj więcej
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

Wika Balcerzak

Konsultacja online

Psycholog

Seksuolog

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • Systemowy
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Dzień dobry! Cześć!

 

Jestem psycholożką i seksuolożką. Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi, które mierzą się z problemami dotyczącymi ich seksualności lub chciałyby rozwijać swoją wiedzę w tym temacie. Pomagam również w przezwyciężeniu kryzysów związanych z trwającą pandemią, migracją, chorobami czy katastrofami środowiskowymi.

 

Konsultacje mogą być jednorazowe lub regularne. Obecnie wszystkie spotkania odbywają się w formie online.

 

Oferuję pomoc osobom zmagającym się z brakiem satysfakcji seksualnej, bólem podczas stosunku, problemami z osiągnięciem orgazmu, utratą zainteresowania seksem, odczuwaniem wstydu, trudnościami w relacjach na tle seksualnym.

 

Zapraszam również osoby, które są ciekawe swojej seksualności, chcą poszerzyć wiedzę o swoim ciele, eksplorować przyjemności i poszukiwać możliwości płynących z ich seksualności;)

 

Ukończyłam psychologię na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Seksuologię praktyczną studiowałam na uniwersytecie SWPS w Poznaniu a life coaching skończyłam na WSB w Poznaniu. Dodatkowo uczestniczyłam w wielu kursach i warsztatach, w tym The Ultimate SAR Experience – organizowany przez Sex Coach U. Cały czas się rozwijam poprzez uczestnictwo w kursach, warsztatach i webinarach w zakresie psychologii i seksuologii.

 

Obecnie pracuję w Ośrodku tymczasowym dla osób ubiegających się o ochronę międzynarodową w Polsce. Działam jako wolontariusz w Stowarzyszeniu Inicjatywa Obywatelska ,,Pro Civium".

 

W swojej pracy przestrzegam Kodeksu etyki PTP oraz  dbam o poufność przekazywanych przez klienta danych i informacji.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

Paulina Wcisło

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Psycholog transportu

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Nazywam się Paulina Wcisło. Jestem psycholożką. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia o specjalności: psychologia kliniczno-sądowa. W dalszym etapie kształcenia skończyłam studia podyplomowe z zakresu psychologii transportu (jestem psychologiem uprawnionym do badań psychologicznych w tym zakresie) oraz przygotowanie pedagogiczne.

 

Ukończyłam I stopień szkolenia w obszarze Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.  W swojej pracy psychologiczno-terapeutycznej kieruję się zasadami bliskimi temu właśnie podejściu:
• Jeśli coś działa, rób tego więcej.
• Jeśli coś nie działa, rób coś innego.
• Jeśli coś się nie zepsuło, nie naprawiaj.

 

W pracy z klientem skupiam się przede wszystkim na jego mocnych stronach i zasobach. Wierzę w to, że klient posiada zasoby potrzebne mu do rozwiązania swoich trudności, a terapia to droga do ich odkrycia i ćwiczenia umiejętności korzystania z nich w codziennym życiu.

 

Zajmuje się również badaniem za pomocą testów psychologicznych celem wstępnej lub pogłębionej analizy wybranych aspektów struktury psychologicznej m.in. inteligencji, poziomu funkcjonowania procesów poznawczych, osobowości oraz sfery emocjonalnej, sporządzam opinie psychologiczne i wykonuje badania psychotechniczne dla kierowców oraz operatorów.

 

 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

Patryk Łakuta

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Psycholog, doktor nauk społecznych, psychoterapeuta prowadzący terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, integrując ją z dialogiem motywującym oraz adaptując rosnący dorobek terapii behawioralnej trzeciej fali – przede wszystkim terapii opartej na analizie funkcjonalnej czy terapii akceptacji i zaangażowania, należących do empirycznie zweryfikowanych modeli terapeutycznych.

 

Oferuję pomoc osobom dorosłym. Podejmuję pracę z osobami zmagającymi się z lękiem, obniżonym nastrojem i spadkiem energii do działania, szukającymi sposobów radzenia sobie z trudnościami w relacjach interpersonalnych i regulowaniu emocji. Podejmuję także pracę z osobami w trakcie budowania motywacji i wdrażania zmiany zachowań zdrowotnych w przebiegu otyłości, cukrzycy czy chorób kardiologicznych. Doświadczenie kliniczne i terapeutyczne zdobywałem m.in. w Centrum Psychiatrii w Katowicach, w całodobowym oddziale psychiatrycznym dysponującym (poza standardową farmakoterapią i opieką psychologiczną) ustrukturowanym programem psychoterapeutycznym. 

 

W mojej pracy wykorzystuję metody prowadzenia terapii, które oparte są na dowodach empirycznych – osadzone we współczesnej praktyce klinicznej i badaniach. Teoretycznymi podstawami dla mojej praktyki są psychologia poznawcza i funkcjonalna oraz teorie uczenia się. Takie podejście pozwala nie tylko na integrację dostępnych wyników badań naukowych z wiedzą kliniczną terapeuty, ale także umożliwia klientom wybór interwencji spośród takich, o których wiemy, na podstawie danych naukowych i doświadczenia klinicznego, że są skuteczne i bezpieczne. Dodatkowo, wypracowanie celów terapeutycznych, które są konkretne, mierzalne, realistyczne i określone w czasie, sprawia, że klient już od początku terapii wie dokładnie, na jaki efekt/efekty ukierunkowana jest nasza współpraca.

 

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz Association for Contextual Behavioral Science (ACBS). Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. Realizuję całościowe, 4-letnie szkolenie psychoterapii poznawczo-behawioralnej z dialogiem motywującym i terapią trzeciej fali. Angażuję się w stałe doskonalenie i poszerzanie swoich kompetencji, stanowi to podstawę dla rzetelnej praktyki i wyraz dbałości o podnoszenie jakości świadczonej pomocy w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie zdrowia psychicznego i skutecznych metod leczenia.

 

 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

Adriana Bernady

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Diagnosta psychologiczny

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz  3 lata Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich w Centrum Badań nad Zachowaniami Ekonomicznymi Uniwersytetu SWPS. Wiedzę terapeutyczną zdobywam w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU w Warszawie (kurs certyfikowany, nurt poznawczo-behawioralny). Należy do  Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zdobywałam m.in w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Jestem wykładowcą akademickim.

 

Ukończyłam certyfikowany kurs trenera Biofeedback EEG i GSR w zastosowaniach klinicznych. Posiadam uprawnienia trenerskie certyfikowanej Szkoły Trenerów Biznesu Moderator, ukończyłam akredytowaną przez International Coaching Federation szkołę Leadership Coaching School, Adventure for Thought. W Centrum Badań nad Zachowaniami Ekonomicznymi przy Uniwersytecie SWPS w ramach badań naukowych zajmowałam się badaniem decyzji ryzykownych.

 

Prowadzę zajęcia dla studentów Uniwersytetu SWPS w języku polskim i angielskim, uczące m.in. poruszania się po rynku pracy, wizualizacji danych, psychologii emocji i motywacji.  Prowadziłam szkolenia m.in. z komunikacji z klientem, dobierania zadań w zespole, rekrutacji. Jako konsultant współpracowałam w projektach szkoleniowych m.in. z zakresu nowych technologii oraz rekrutacji i oceny pracowników.

 

Specjalizuję się w diagnozie naturalnych talentów Testem Instytutu Gallupa Clifton StrengthsFinder. Wykonanie testu umożliwia  określenie swoich naturalnych predyspozycji i mocnych stron, ponieważ nie ma złych pracowników tylko źle dobrane stanowiska.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Kieruję się Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Psychologia jest moją największą pasją a współpracę z drugim człowiekiem w jego trudnych życiowych momentach uważam za przywilej i dużą odpowiedzialność.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

PrimoPsyche Warszawa

Konsultacja online
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

Arisa Jaz

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Interwent kryzysowy

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Gestalt
 • Humanistyczny
Nurt:
 • Gestalt
 • Humanistyczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa
 • Indywidualna

Czujesz, że w Twoim życiu dzieje się coś złego. Coś, z czym nie możesz sobie poradzić. Nie rozumiesz swoich uczyć i emocji. Dręczą Cię niezrozumiałe lęki i obawy. Nie masz z kim na ten temat porozmawiać lub zwrócić się o pomoc... 
Zapraszam Cię na spotkanie ze mną. Pomogę Ci w odnalezieniu zrozumienia i akceptacji Twoich emocji.


Jestem psychoterapeutką Gestalt (w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie), a także arteterapeutką (Uniwersytet Medyczny w Poznaniu). 
W pracy wykorzystuję również metody terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach  - TSR (LETSR Wrocław). Chętnie wykorzystuję także elementy pracy z ciałem oraz oddechem. 

 

Najważniejszymi zasadami w pracy psychoterapeuty są dla mnie uważność, akceptacja oraz zrozumienie. W moim gabinecie panuje przyjazna atmosfera, która pomaga w otwarciu się. Prowadzę indywidualną psychoterapię dorosłych i młodzieży od lat 12. Pracuję pod nadzorem superwizora, dzięki czemu jestem bardziej obiektywna i mam pełniejszy kontakt z klientem. 


Zacznijmy pracować nad osiągnięciem zmiany. Chciałabym nawiązać z Tobą szczerą relację, abyśmy podjęli decyzję o wspólnej drodze terapeutycznej. Musisz jednak wiedzieć, że czeka Cię trudna praca, wymagająca szczerości i zaangażowania. Jednak jest to jedyna droga do prawdziwego poznania i zrozumienia siebie, a także zapoczątkowania zmian w Twoim życiu. 

Jeśli chcesz wybrać tę drogę, zapraszam Cię do mojego gabinetu.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

Adrianna Czajka

Konsultacja online

Psycholog

Psychodietetyk

Psycholog dzieci i młodzieży

  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem psycholożką, ale również dietetyczką oraz specjalistką psychodietetyki. 

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Dietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym, również w Poznaniu.
Psychodietetyki uczyłam się od najlepszych – uczestnicząc w kursach i szkoleniach organizowanych przez Instytut Psychodietetyki.

Pracuję z osobami doświadczającymi obniżonego nastroju, stanów depresyjnych, braku motywacji, poczucia braku celu w życiu czy niskiej samooceny.

Jeśli jest w Twoim życiu jakikolwiek obszar, w którym potrzebujesz wsparcia, czy po prostu chcesz porozmawiać z kimś na ważny dla Ciebie temat – mogę Ci pomóc.

Zaburzenia odżywiania


Moja wiedza psychologiczna, dietetyczna i psychodietetyczna oraz ciągły rozwój i doświadczenie pozwalają mi bardzo szeroko spojrzeć na problem zaburzeń odżywiania. Zdaję sobie sprawę z ich złożoności i ogromu pracy, jaki trzeba włożyć w zdrowienie.

W pracy z zaburzeniami odżywiania niezwykle ważna jest szeroka wiedza z zakresu zarówno psychologii, funkcjonowania człowieka, jego stanów emocjonalnych i wpływu psychiki na jego zachowania, jak i z zakresu dietetyki i procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie ludzkim oraz z dziedziny Psychodietetyki – łączącej ze sobą dietetykę i psychologię i pozwalającej zagłębić się w psychologiczne aspekty odżywiania.

Moja wiedza ze wszystkich tych dziedzin, ogromna pasja i misja pomagania innym sprawiają, że mogę Ci pomóc, patrząc na Twój problem z różnych perspektyw.

Chcę wspierać Cię w procesie zdrowienia  i pomagać Ci przejść jego kolejne etapy. Możemy popracować nad Twoimi przekonaniami, emocjami oraz przeżyciami związanymi z odżywianiem oraz innymi obszarami życia, które doprowadziły do powstania zaburzenia.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

Daniel Masłowski

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog kliniczny

Psycholog sądowy

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Grupowa
 • Indywidualna

Lubię swoją pracę i angażuję się w świadczoną pomoc, tworząc przyjazną atmosferę rozmowy. Staram się zrozumieć, towarzyszyć, wspierać, dawać nadzieję,  a nie oceniać i „patrzeć z góry”. Doceniam pokładane we mnie zaufanie i odpowiedzialność związaną z kontaktem.

  Staram się rozumieć jakim wyzwaniem jest bycie w roli pacjenta i proces pracy nad sobą. Wierzę, że ludzie posiadają naturalne zasoby do rozwijania się i radzenia sobie – pomagam im poznać siebie i korzystać z nich.

Ukończyłem Psychologię Kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu, Pedagogikę (praca socjalna i resocjalizacja) na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Obecnie szkolę się w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej - jestem w procesie certyfikacji. 

Swoje wykształcenie uzupełniłem o studia podyplomowe:
1. Diagnoza i Terapia - Uniwersytet Szczeciński,
2. Socjoterapia - Uniwersytet Szczeciński,
3. Doradztwo Zawodowe - Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie,
4. Psychologia Sądowa -  Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. 

Odbyłem Podstawowy Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Jestem Członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Terapii Systemowej.

Aktualnie pracuję w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Sądzie Okręgowym w Szczecinie oraz w Spółdzielni Pracy Lekarzy Specjalistów "Medicus". 
Wcześniej pracowałem w szkole podstawowej, szkole średniej oraz w Centrum Psychologiczno-Pedagogicznym w Szczecinie. 
Współpracuję z instytucjami oraz stowarzyszeniami wspierającymi rodziny w kryzysie.

Prowadzę zajęcia w Towarzystwie Wiedzy Powszechnej w Szczecinie, Wyższej Szkole Bankowej w Gryficach i Zachodniopomorskiej  Agencji Rozwoju Turystyki w Szczecinie. 

Dbając o dobro pacjenta i rzetelność świadczonych usług swoją prace opieram na zasadach Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa.

 Prywatnie jestem wielbicielem spacerów nad brzegiem morza, nowinek technicznych, ćwiczeń fizycznych oraz książek.  W pracy z pacjentem skupiam się na tym, aby przede wszystkim słuchać i poświęcać mu tyle czasu, ile potrzebuje. 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

Julitta Kulka

Konsultacja online

Psycholog

Interwent kryzysowy

Psycholog dzieci i młodzieży

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Nazywam się Julita Kulka, jestem psychologiem. Pomagam klientom w przezwyciężaniu kryzysów życiowych i różnych problemów osobistych, które na dany moment stanowią dla nich zbyt  duże obciążenie emocjonalnie. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oparte jest m.in. na pracy z osobami niepełnosprawnymi, doświadczającymi przemocy domowej, uzależnionymi, współuzależnionymi, długotrwale bezrobotnymi, posiadającymi niskie kompetencje społeczne, borykającymi się z chorobami przewlekłymi  oraz skutkami długotrwałego stresu.

W mojej pracy z klientami integruję różne narzędzia psychologiczne oraz podejścia terapeutyczne dostosowując je do indywidualnych potrzeb klienta.  Czerpię z dorobku  m.in. Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, NLP, Terapii Ericksonowskiej, Terapii Lowenowskiej, Racjonalnej Terapii Zachowania, Terapii Gestalt czy Psychobiologii.  Wierzę w skuteczność holistycznych metod pracy, scalających wszystkie aspekty funkcjonowania człowieka. Łączę pracę na poziomie poznawczym z elementami pracy z ciałem i oddechem  w myśl zasady, że  człowiek jest nierozerwalną  całością funkcjonującą jednocześnie na kilku poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym, duchowym.  Oferuję wsparcie i edukację dla rodziców doświadczających problemów wychowawczych z dziećmi.

 Poza indywidualnym wsparciem psychologicznym prowadzę treningi rozwoju osobistego, grupy wsparcia  oraz warsztaty edukacyjne.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01
Avatar

Psycholog kliniczny

Seksuolog

avataravatar

Zajmujemy się konsultacjami i poradnictwem psychologicznym i seksuologicznym, a także organizujemy warsztaty i szkolenia. Pracujemy z dorosłymi - indywidualnie bądź w parze, młodzieżą 15+ oraz rodzicami. Zapraszamy do kameralnego gabinetu w Śródmieściu lub na konsultacje on-line.

Samomiłość (ang. self-love) to, ni mniej, ni więcej: miłość do samego/samej siebie. To dbałość o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, potrzeby, samopoczucie, szczęście i spełnienie. To także spojrzenie z należytą troską i uwagą na trudności, których doświadczamy w codziennym życiu. To dbanie o siebie tak, jak dbamy o bliskich, których kochamy. Wierzymy, że tędy wiedzie droga do zdrowia, rozwoju i dobrych, satysfakcjonujących relacji i związków.

Właśnie dlatego stworzyłyśmy Pracownię Psychologiczno-Seksuologiczną SamoMiłość, gdzie w każdą środę prowadzimy spotkania dopasowane do indywidualnych potrzeb i rodzaju przeżywanych trudności.

czytaj więcej
Dziś24.01
Jutro25.01
śr26.01
cz27.01