wróć do listy
psychoterapeuta-Justyna Kaim

mgr Justyna Kaim

Psycholog

Konsultacja online

O mnie

Jestem tu aby pomóc odkryć Twoje zasoby I być dla Ciebie empatycznym świadkiem w pracy nad samym sobą. Otrzymasz wsparcie, zrozumienie i diagnozę. Pragnę pomóc Twojej duszy odnaleźć utraconą miłość i szczęście. Pokażę drogę i narzędzia, lecz ostateczna decyzja aby wyruszyć będzie należała do Ciebie. Ty Sam jesteś Źródłem i Odpowiedzią. Pomagam odkryć ukryty w Tobie potencjał. Oddech i ciało to również elementy mojej pracy. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno od strony pedagogicznej jak i psychoterapeutycznej. Jestem psychologiem, psychoterapeutą metody Rozwoju Świadomości, pedagogiem, trenerem umiejętności miękkich i porozumienia bez przemocy, instruktorem Pilates. Stosuje elementy terapii Gestald, terapii bioenergetycznej Lowena ( terapia poprzez ciało), terapii systemowej i transpersonalnej. Odbyłam kurs Pracy ze świadomością na Florydzie oraz studiowałam Psychologię we Włoszech. Prowadzę terapię w języku angielskim i włoskim. Łączę doświadczenie z różnych dziedzin. 
Zapraszam tych odważnych, którzy chcą pracować i nie boja się stanąć w Prawdzie. Będę towarzyszyć Ci na tej ścieżce tak długo, jak oboje uznamy to za stosowne. Moim celem jest terapia w lekkości i poprawa samopoczucia I odnalezienia przyczyny borykającego Cię problemu. Oddajemy ciężary które nosiliśmy za długo i idziemy dalej biorąc z życia to co najpiękniejsze. Zapraszam! 

Skupiam się przede wszystkim na pracy z emocjami, stawianiem granic, poczuciu własnej wartości, stanami depresyjnymi, zaburzeniami DDA. Moja terapia to praca z ciałem i psychiką jednocześnie. w Zaleznosci od złożoności problemu  stosuje roznież coaching. Pomagam odnaleźć podłożę psychiczne różnych chorób. Przyglądam się relacji klienta z pieniądzem i zasługiwaniem na dobrobyt

zapraszam serdecznie na konsultacje 

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Gestalt
  • Poznawczo-behawioralny
  • Psychodynamiczny
  • Systemowy
Rodzaje terapii
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Indywidualna
Obszary pomocy
  • Praca z dziećmi (0-11 lat)
  • Praca z młodzieżą (12-18 lat)

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Su13.06
Dziś14.06
Jutro15.06
We16.06