wróć do listy
psychoterapeuta-Justyna Kaim

mgr Justyna Kaim

Psycholog

Konsultacja online

O mnie

Jestem tu aby pomóc odkryć Twoje zasoby I być dla Ciebie empatycznym świadkiem w pracy nad samym sobą. Otrzymasz wsparcie, zrozumienie i diagnozę. Pragnę pomóc Twojej duszy odnaleźć utraconą miłość i szczęście. Pokażę drogę i narzędzia, lecz ostateczna decyzja aby wyruszyć będzie należała do Ciebie. Ty Sam jesteś Źródłem i Odpowiedzią. Pomagam odkryć ukryty w Tobie potencjał. Oddech i ciało to również elementy mojej pracy. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno od strony pedagogicznej jak i psychoterapeutycznej. Jestem psychologiem, psychoterapeutą metody Rozwoju Świadomości, pedagogiem, trenerem umiejętności miękkich i porozumienia bez przemocy, instruktorem Pilates. Stosuje elementy terapii Gestald, terapii bioenergetycznej Lowena ( terapia poprzez ciało), terapii systemowej i transpersonalnej. Odbyłam kurs Pracy ze świadomością na Florydzie oraz studiowałam Psychologię we Włoszech. Prowadzę terapię w języku angielskim i włoskim. Łączę doświadczenie z różnych dziedzin. 
Zapraszam tych odważnych, którzy chcą pracować i nie boja się stanąć w Prawdzie. Będę towarzyszyć Ci na tej ścieżce tak długo, jak oboje uznamy to za stosowne. Moim celem jest terapia w lekkości i poprawa samopoczucia I odnalezienia przyczyny borykającego Cię problemu. Oddajemy ciężary które nosiliśmy za długo i idziemy dalej biorąc z życia to co najpiękniejsze. Zapraszam! 

Skupiam się przede wszystkim na pracy z emocjami, stawianiem granic, poczuciu własnej wartości, stanami depresyjnymi, zaburzeniami DDA. Moja terapia to praca z ciałem i psychiką jednocześnie. w Zaleznosci od złożoności problemu  stosuje roznież coaching. Pomagam odnaleźć podłożę psychiczne różnych chorób. Przyglądam się relacji klienta z pieniądzem i zasługiwaniem na dobrobyt

zapraszam serdecznie na konsultacje 

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Gestalt
  • Poznawczo-behawioralny
  • Psychodynamiczny
  • Systemowy
Rodzaje terapii
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Traumy

Wywołane sytuacjami, które zagrażały zdrowiu lub życiu i wpłynęły na funkcjonowanie osoby np. gwałt, doświadczanie przemocy (fizycznej, psychicznej, seksualnej, ekonomicznej), wypadek samochodowy, bycie świadkiem napadu, zbrodni, czyjejś śmierci.

Rozwój osobisty

Praca na zasobach (mocnych stronach), poznawanie swoich ograniczeń, potrzeb czy pragnień; wydobywanie wewnętrznego potencjału. To także ćwiczenie umiejętności jak: wyrażanie potrzeb, asertywność, komunikacja bez przemocy.

Praca z dziećmi (0-11 lat)

Wszelkie trudności występujące w naturalnych stadiach rozwoju dziecka (0-11 lat), na przykład: trudności sensoryczno-motoryczne, zaburzenia mowy, nieutrzymywanie kontaktu wzrokowego z opiekunami, lęk separacyjny.

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś17.09
Jutro18.09
Su19.09
Mo20.09