wróć do listy
psychoterapeuta-Agnieszka Stawicka

mgr Agnieszka Stawicka

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Psychotraumatolog

Interwent kryzysowy

Konsultacja online

O mnie

Jestem  psychotraumatologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Pracuję w nurcie psychodynamicznym z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą.

 

Ukończyłam Psychotraumatologię w Instytucie Psychoterapii i Psychotraumatologii TRIADA. Aktualnie jestem w trakcie certyfikacji w nurcie psychodynamicznym w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal.

 

Pierwsze spotkania to konsultacja psychoterapeutyczna, która trwa od 2 - 4  spotkań. Pozwalają one ustalić zakres trudności z jakim zmaga się pacjent, jak również potrzeb jakie z nich wynikają.  Konsultacje pozwalają zorientować się pacjentowi/pacjentce czy oferowany rodzaj terapii jest dla pacjenta odpowiedni.

 

 Sesje trwają 50 minut. 

 

W razie potrzeby ustalenia innego terminu w gabinecie stacjonarnym lub online niż ten podany przeze mnie w kalendarzu, proszę o telefon lub wiadomość e-mail.

 

Moja praca zawodowa koncentruje się na wspieraniu funkcjonowania rodziny. Wspieram rodziców w procesach adopcyjnych, jak również z osobami z trudnościami w relacjach czy z osobami z dziećmi z trudnościami w budowaniu więzi.  Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Psychodynamiczny
Rodzaje terapii
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Dla par
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Galeria

Inne

Zdjęcie-0
Zdjęcie-1

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
We28.07
Dziś29.07
Jutro30.07
Sa31.07