wróć do listy
psychoterapeuta-Eligiusz Kobyłkiewicz

mgr Eligiusz Kobyłkiewicz

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Psycholog kliniczny

Konsultacja online

O mnie

Ukończył Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej na wydziale Społecznej Psychologii Klinicznej oraz Akademię Rolniczą na Wydziale Ekonomii i Gospodarki żywnościowej o specjalności Bankowość. Swoją karierę zawodową rozpoczął w roku 1991 w Pomorskim Banku Kredytowym w Szczecinie na stanowisku Inspektor Kredytowy dla podmiotów gospodarczych. Kolejnym wyzwaniem było stworzenie rynku sprzedaży aktywnej dla nowo powstającej huty szkła w Polsce PolFloat Saint-Gobain. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie analiz ekonomiczno-finansowych, roli przedstawiciela handlowego, aktywnego marketingu, profesjonalnej obsługi klienta, tworzeniu standardów operacyjnych.

Od roku 1996 prowadzi aktywnie prezentacje, wykłady, szkolenia oraz badania marketingowo – sprzedażowe. Specjalizuje się w szkoleniach handlowych, menedżerskich, podnoszeniu umiejętności negocjacyjnych oraz standardach operacyjnych. Jest odpowiedzialny za przygotowanie, realizację i wdrożenie programów szkoleniowych i nadzór merytoryczny nad trenerami.

Z uwagi na wykształcenie specjalizuje się w mentoringu i indywidualnych sesjach dla kadry managerskiej, z wykorzystaniem narzędzia określającego motywatory i ich wpływ na ludzi - Reiss Motivation Profile (RMP®).

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Humanistyczny
  • Poznawczo-behawioralny
  • Psychoanalityczny
Rodzaje terapii
  • Dla par
  • Indywidualna
  • Rodzinna
Obszary pomocy

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Rozwój osobisty

Praca na zasobach (mocnych stronach), poznawanie swoich ograniczeń, potrzeb czy pragnień; wydobywanie wewnętrznego potencjału. To także ćwiczenie umiejętności jak: wyrażanie potrzeb, asertywność, komunikacja bez przemocy.

Terapia par

Przepracowanie schematów z rodziny pochodzenia, określenie wzajemnych potrzeb dotyczących np. bliskości, intymności, niezależności, ustalenie wizji wspólnego życia, przygotowanie się do stworzenia rodziny z dzieckiem, przeżycie cierpienia wynikającego ze zmian w relacji.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Certyfikaty i szkolenia
  • Reiss Motivation Profile (RMP®)
  • Reiss Motivation Profile Pro (RMP Pro - zastosowanie w biznesie)

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08