wróć do listy
psychoterapeuta-Magda Żukowska

mgr Magda Żukowska

Psycholog

Psychotraumatolog

Interwent kryzysowy

Diagnosta psychologiczny

Konsultacja online

O mnie

Witaj ! 

Zapraszam Cię do mojej Pracowni Psychologicznej „SPOTKANIA”.

Do miejsca, gdzie spotkasz się z samym sobą, odkryjesz zasoby, które drzemią w Tobie ukryte aby rozwinąć się i żyć pełnią życia.

Jestem psychologiem, psychotraumatologiem, terapeutą EMDR. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim. Od tego też momentu rozpoczął się mój kilkunastoletni już wartościowy etap, jakim jest praca z drugim człowiekiem. Na co dzień pracuję w poradni psychologiczno – pedagogicznej, gdzie otaczam opieką psychologiczną (począwszy od diagnostyki a skończywszy na terapii i wsparciu) dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.  

Jeśli potrzebujesz pomocy w kryzysie osobistym, doświadczasz lęku, depresji, przemocy, trudnych relacji z ważną osobą, długotrwałego stresu pourazowego, w Twoje życie wpisane są traumatyczne wydarzenia, utraciłeś bliską osobę i doświadczasz ogromnego smutku

Skorzystaj z mojej pomocy !

W praktyce indywidualnej postrzegam człowieka jako nie wpisujący się całościowo w żaden schemat egzemplarz, dlatego w swojej pracy łączę posiadane umiejętności i techniki z dziedziny Psychotraumatologii, terapii EMDR, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, korzystając jednocześnie z osobistych doświadczeń kilkunastoletniej pracy bezpośredniej. 

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, pracuję zgodnie z etyką zawodową a swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Integratywny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Galeria

Inne

Zdjęcie-0

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
We28.07
Dziś29.07
Jutro30.07
Sa31.07