wszystkie filtry
Filtry

(1)

Avatar

Magda Żukowska

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psychotraumatolog

Nurt:
  • Integratywny
Nurt:
  • Integratywny
    Rodzaj terapii:
  • Indywidualna

Witaj ! 

Zapraszam Cię do mojej Pracowni Psychologicznej „SPOTKANIA”.

Do miejsca, gdzie spotkasz się z samym sobą, odkryjesz zasoby, które drzemią w Tobie ukryte aby rozwinąć się i żyć pełnią życia.

Jestem psychologiem, psychotraumatologiem, terapeutą EMDR. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim. Od tego też momentu rozpoczął się mój kilkunastoletni już wartościowy etap, jakim jest praca z drugim człowiekiem. Na co dzień pracuję w poradni psychologiczno – pedagogicznej, gdzie otaczam opieką psychologiczną (począwszy od diagnostyki a skończywszy na terapii i wsparciu) dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.  

Jeśli potrzebujesz pomocy w kryzysie osobistym, doświadczasz lęku, depresji, przemocy, trudnych relacji z ważną osobą, długotrwałego stresu pourazowego, w Twoje życie wpisane są traumatyczne wydarzenia, utraciłeś bliską osobę i doświadczasz ogromnego smutku

Skorzystaj z mojej pomocy !

W praktyce indywidualnej postrzegam człowieka jako nie wpisujący się całościowo w żaden schemat egzemplarz, dlatego w swojej pracy łączę posiadane umiejętności i techniki z dziedziny Psychotraumatologii, terapii EMDR, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, korzystając jednocześnie z osobistych doświadczeń kilkunastoletniej pracy bezpośredniej. 

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, pracuję zgodnie z etyką zawodową a swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

pokaż więcej
  • Brak wolnych terminów
Dziś28.07
Jutro29.07
Fr30.07
Sa31.07