wróć do listy
psychoterapeuta-Sylwia Księżopolska

mgr Sylwia Księżopolska

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Konsultacja online

O mnie

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia. Obecnie biorę udział w programie zdobywania certyfikatu Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt EAGT. 

W swojej pracy wspieram osoby, które doświadczają spadku nastroju, przeżywają osobisty kryzys, mają trudność w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji, czują się przytłoczone przez samotność i pustkę.

Jestem zdania, że psychoterapia pomaga w zrozumieniu tego, jak doświadczenia z przeszłości wpływają na nasze “tu i teraz” i na nasz sposób funkcjonowania w świecie. Głęboko wierzę, że w sytuacji, kiedy czujemy się bezpieczni, akceptowani i w pełni uznani, pojawia się w nas gotowość do wejrzenia w głąb siebie. To właśnie w atmosferze zaufania i życzliwości nabieramy odwagi do tego by rozpoznawać swoje potrzeby oraz przywracać poczucie sprawczości i odpowiedzialności za własne życie.

Terapię indywidualną osób dorosłych prowadzę zarówno w gabinecie jak i online. Pracuję również w języku angielskim. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Gestalt
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Rozwój osobisty

Praca na zasobach (mocnych stronach), poznawanie swoich ograniczeń, potrzeb czy pragnień; wydobywanie wewnętrznego potencjału. To także ćwiczenie umiejętności jak: wyrażanie potrzeb, asertywność, komunikacja bez przemocy.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Szkoła Psychoterapii Gestalt w Warszawie

Galeria

Gabinet

Zdjęcie-0

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś17.09
Jutro18.09
Su19.09
Mo20.09