wszystkie filtry
Filtry

(1)

Avatar

Iwona Hintertan

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
  • Poznawczo-behawioralny
  • Terapia schematu
Nurt:
  • Poznawczo-behawioralny
  • Terapia schematu
    Rodzaj terapii:
  • Dla par
  • Indywidualna

Jestem psychologiem (studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie; specjalność: psychologia kliniczna i zdrowia), terapeutą TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach w CTSR w Warszawie – stopień zaawansowany) i terapeutą pedagogicznym. Posiadam też uprawnienia pedagogiczne.

Jako psycholog i terapeuta czuję potrzebę ciągłego rozwoju zawodowego, dlatego cały czas się dokształcam. Brałam udział w licznych szkoleniach i warsztatach, m.in. „Konceptualizacja i terapia niestabilnego i obniżonego poczucia wartości”, „Psychoterapia poznawczo- behawioralna zaburzeń lękowych i afektywnych”, „Depresja poporodowa w praktyce psychologicznej. Wybrane metody pracy z klientem”, „Jak pracować z seniorem w żałobie? Pomoc psychologiczna po stracie”, ”Metody diagnostyczne w seksuologii”, “Dziewczyny i kobiety w spectrum”, cyklu webinariów organizowanych przez Polskie Towarzystwo Suicydologiczne dotyczących zachowań samobójczych, i wielu, wielu innych. Uczestniczę także w projekcie ekspertów i praktyków TSR “Pudełka TSR” mającym na celu wypracowanie i zebranie narzędzi do pracy z klientami doświadczającymi trudności w obszarach traumy, przemocy domowej, straty, depresji, problemów z odżywianiem.

Specjalizuję się w diagnozie, poradnictwie i pomocy psychologiczno-seksuologicznej. Pracuję w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR), terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) i terapii schematów. Korzystam też z metod coachingowych. Różne techniki terapeutyczne umożliwiają mi dobranie jak najlepszych narzędzi do pracy z pacjentem ze względu na jego indywidualne potrzeby.

Z otwartością podchodzę do różnorodności ludzi, starając się rozumieć perspektywę moich pacjentów, szanując ich wartości oraz podążając za ich narracją. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym bardzo ważny jest dla mnie szacunek dla drugiego człowieka bez względu na kolor skóry, poglądy czy orientację seksualną. Marzę, by mój gabinet był miejscem przyjaznym dla każdego – byś mógł/mogła poczuć się w nim bezpiecznie.

W pracy obowiązuje mnie zasada poufności oraz etyka zawodowa psychologa.

 

 Zapraszam; chętnie Ciebie wysłucham i pomogę w drodze Ku Zmianie.

😉

Iwona Hintertan

 

czytaj więcej
  • Brak wolnych terminów
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Tu26.10