Psycholodzy i Psychoterapeuci Białystok

Znalezienie odpowiedniego specjalisty_tki może wydawać się trudne, gdyż często nie wiemy, czym się kierować przy wyborze. Z tego względu często wstrzymujemy się z sięganiem po pomoc psychologiczną. Podpowiadamy, na czym możesz się skupić, aby nie zwlekać z sięgnięciem po pomoc.

Specjalizacja
Termin wizyty
Cena wizyty
Więcej
Filtry
1

Psycholog, psychoterapeuta, Białystok

Zdjęcie mgr Joanna Kruk

Psycholożka

Psychoterapeutka certyfikowana

Diagnostka psychologiczna

Interwentka kryzysowa

Seksuolożka

Nurt:

Psychologia pasjonuje mnie od lat. Posiadam dyplom magistra psychologii, specjalność kliniczna i zdrowia. Ukończyłam Czteroletnią Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie pod czujnym kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej oraz zdałam egzamin certyfikacyjny, dzięki czemu przyznano mi Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo- Behawioralnego Nr 1952.  Przyjmuję pacjentów w ramach prywatnej praktyki przy ul. św. Rocha 13/15 lok 303 w Białymstoku. Obecnie zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Od początku mojej kariery zawodowej pracowałam w Poradniach Zdrowia Psychicznego (kontraktowane przez NFZ) w Białymstoku. Mam doświadczenie w pracy w szpitalu w Grajewie na Całodobowym Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, Zespole Leczenia Środowiskowego oraz Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym.  Odbyłam liczne szkolenia, m.in. Diagnostyka chorób otępiennych, Pomoc psychologiczna osobom LGBTQIA, szkolenie z Fundacji Transfuzja,  Szkolenie z Asertywności, Trauma- focused CBT terapia zaburzeń PTSD zgodna z najnowszymi, międzynarodowymi standardami leczenia. Prowadzę Fan'page dotyczący mojej praktyki na portalu Facebook. W pracy, dbam o poczucie bezpieczeństwa i komfortu klientów. Pracuję pod stałą superwizją, co oznacza, że dbam o stałe podnoszenie moich kompetencji. Dostrzegam zasoby osób i staram się je wzmacniać. Bazuję na najskuteczniejszych metodach opartych na badaniach naukowych. Oferuję profesjonalne, empatyczne podejście oraz pełną dyskrecję spotkań. Zapraszam :)

czytaj więcej

św. Rocha 13/15/303, Białystok

Psycholog Joanna Kruk

Psychoterapia metodą Przedłużonej Ekspozycji

300 zł

Dziś9.07
Jutro10.07
pt11.07
so12.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Małgorzata Reducha

Psychoterapeutka

Nurt:

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ukończyłam Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej MKN w Krakowie, akredytowany przez European Association for Psychotherapy (EAP), European Association for Integrative Psychotherapy (EAIP) oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej i Systemowej (PTPIiS).
Odbyłam kurs diagnozy klinicznej DSM-IV-TR i nowości w DSM-5. Ukończyłam wielogodzinne szkolenia w zakresie integratywnej systemowej psychoterapii krótkoterminowej oraz psychoterapii zaburzeń depresyjnych, lękowych i posttraumatycznych.
Mam wykształcenie humanistyczne, ukończyłam również studia podyplomowe w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Od wielu lat zawodowo zajmuję się pomocą innym ludziom.
Pracuję w podejściu integratywnym. Korzystając z różnych nurtów psychoterapeutycznych dostosowuję metody pracy do indywidualnych potrzeb pacjentów. Prowadzę konsultacje i sesje indywidualne osób dorosłych oraz psychoterapię par i rodzin. Specjalizuję się w pracy z osobami doświadczającymi lęków, objawów depresyjnych, zmagającymi się z kryzysem w relacjach z bliskimi lub w pracy. Pomagam radzić sobie z cierpieniem, samotnością, stresem, nerwicą. Pracuję także z kobietami oczekującymi dziecka oraz mającymi problemy z zajściem w ciążę, doświadczającymi niepokoju, lęku lub poczucia winy. Pomagam również rodzicom w zakresie kłopotów wychowawczych z nastolatkami.
Stale poszerzam swoją wiedzę i kompetencje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Przestrzegam zasad Kodeksu etyki zawodowej Polskiej Federacji Psychoterapii.
 

czytaj więcej

Zawady 16/5, Białystok

Gabinet Psychoterapeutyczny

Dziś9.07
Jutro10.07
pt11.07
so12.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Ewelina Średzińska

Psycholog

Psychoterapeuta

Psychoonkolog

Nurt:

Jestem psychologiem, psychoonkologiem i psychoterapeutą po całościowym 4-letnim szkoleniu terapeutycznym w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie.

Pracuję w swoim gabinecie prywatnym oraz w Poradni Psychologicznej w Białostockim Centrum Onkologii . 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych miejscach pracy oraz podczas licznych staży i praktyk.
Psychoterapia jest dla mnie przede wszystkim spotkaniem, w którym wspólnie tworzymy bezpieczne warunki do doświadczania emocji i zmiany. 

W pracy kieruję się autentycznością, otwartością, empatią i akceptacją. Pracuję w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

czytaj więcej

Marii Skłodowskiej-Curie 3/97, Białystok

Gabinet Psychoterapii

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś9.07
Jutro10.07
pt11.07
so12.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Agnieszka Kubacka-Lisicka

Psycholożka

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Psycholożka dzieci i młodzieży

Nurt:

Dzień dobry. :) Jestem psychologiem o specjalności klinicznej i psychoterapeutką Gestalt w trakcie certyfikacji. Pracuję z młodzieżą i dorosłymi, udzielając pomocy psychologicznej, konsultacji oraz prowadzę psychoterapię w nurcie Gestalt.

Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli potrzebujesz zadbać o swoje zdrowie psychiczne lub po prostu chcesz porozmawiać. Wspieram w budowaniu zdrowego poczucia własnej wartości i własnej tożsamości, w rozwijaniu umiejętności społecznych i emocjonalnych. Towarzyszę także w trudnościach związanych z lękiem i obniżonym nastrojem, w sytuacji kryzysu i kłopotów w życiu osobistym.

Zapraszam Cię niezależnie od Twojej tożsamości i orientacji psychoseksualnej, pracuję również z osobami określającymi się jako „nieheteronormatywne”. Nie pracuję z osobami uzależnionymi ani parami.

Swoją praktykę poddaję superwizji grupowej i indywidualnej, pracuję w oparciu o kodeksy etyczne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. 

Ukończyłam 4-letnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Gestalt w Warszawie akredytowanej przez EAGT. Swoje doświadczenie zdobywałam na stażu w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy, w Poradni Zdrowia Psychicznego Meandra i w prywatnej poradni psychologiczno - pedagogicznej Allegro, a także pracując w Środowiskowym Ośrodku Pomocy dla Dzieci i Młodzieży, Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym, prywatnych przedszkolach i w technikum. Aktualnie jestem związana zawodowo z Oddziałem Dziennym Leczenia Nerwic w szpitalu MSWiA, gdzie współprowadzę psychoterapię grupową oraz z Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, gdzie prowadzę psychoterapię młodzieży. Ukończyłam dodatkowo studia podyplomowe z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i przygotowania pedagogicznego. Studiowałam również prawo na Uniwersytecie w Białymstoku i przez kilka lat pracowałam w kancelariach prawnych i w obszarze finansów.

czytaj więcej

Nowy Świat 8/19, Białystok

Nowy Świat

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś9.07
Jutro10.07
pt11.07
so12.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Monika Kliber

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Nurt:

Witam,

Nazywam się Monika Kliber i jestem psychoterapeutką. 

Zapraszam na konsultacje i psychoterapię osoby dorosłe, które z różnych powodów znalazły się w takim momencie życia, gdzie potrzebują drugiego człowieka, by przyjrzeć się z bliska swojej sytuacji, stanąć do zajęcia się swoimi trudnościami, cierpieniem. Osoby które chcą poradzić sobie z niepokojącymi symptomami wysyłanymi przez ciało bądź trudnościami w budowaniu bądź utrzymaniu bliskich relacji.  

Zapraszam osoby w trakcie i po doświadczeniach straty i choroby (jakkolwiek ją rozumieją).

Kształcę się w podejściu Gestalt - ostatni rok pełnego 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Gestalt w Warszawie. Korzystam również z doświadczeń innych modalności by trafnie odpowiedzieć na potrzeby moich Klientów.

Pracuje w prywatnym gabinecie oraz w Ośrodku psychoterapii i rozwoju Relacja w Białymstoku. Doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując na oddziale dziennym leczenia nerwic i zaburzeń osobowości w MD Care Sp. z o.o.

Swoją praktykę poddaję regularnej, profesjonalnej superwizji. Pracuję w oparciu o kodeks etyczny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Regularnie biorę udział w szkoleniach i warsztatach terapeutycznych pogłębiając swoją wiedzę i doświadczenie.

Pracuję również online.

 

Ważny w pracy jest dla mnie dialog, budowanie autentycznego kontaktu, szukanie prawdy w relacji oraz praca terapeutyczna z uwzględnieniem ciała.

 

Inspiracją w pracy są dla mnie słowa A. Beissera „Tym bardziej się zmieniasz im bardziej stajesz się sobą”.

 

Mam również ponad 18 lat doświadczenia w obszarze pracy pomocowej w działach HR, prowadzenia szkoleń i warsztatów. Korzystam z tych zasobów w pracy z moimi Klientami, dzięki temu lepiej rozumiejąc ich wyzwania życiowe.

 

Psychoterapia jest procesem spotkania dwojga ludzi, w atmosferze opartej na bezpieczeństwie, uważności, prawdzie i szacunku do wyzwań, z którymi przychodzi Klient.


To spotkania, podczas których Psychoterapeuta i Klient stwarzają pole do bezpiecznego poznawania siebie przez Klienta, odkrywania prawdy, przyglądania się z bliska tematom, które utrudniają Klientowi osiągnięcie życiowych celów, które są dla niego ważne.

 

Znajomość siebie zaś może prowadzić do większej wolności dokonywania życiowych wyborów, wpływania na własne zachowania i tym samym budowania bardziej satysfakcjonujących relacji ze sobą oraz z innymi.



Proces psychoterapii poprzedzają konsultacje (od 3 do 5), podczas których Klient i psychoterapeuta mogą się poznać, rozpoznać tematy, z którymi przychodzi Klient, porozmawiać o oczekiwaniach, potrzebach oraz dobrać właściwą formę wsparcia. 
Indywidualne cele psychoterapii są ustalane w czasie pierwszych sesji konsultacyjnych.


Zapraszam,

Monika Kliber

tel. 609646499

mail: kontakt@monikakliber.pl

czytaj więcej

Ciepła 1, Białystok

W kontakcie psychoterapia - Monika Kliber

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś9.07
Jutro10.07
pt11.07
so12.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Justyna Czerniewska-Konopko

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:

Jestem psychoterapeutą w procesie certyfikacji. Ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Intrze w Warszawie, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz 5-letnie studia magisterskie z psychologii. Pracuję w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym i integracyjnym, który podkreśla znaczenie autentyczności, empatii i indywidualnego podejścia do każdej osoby. Relacja terapeutyczna, oparta na zaufaniu i akceptacji, jest kluczowym elementem mojej pracy – daje przestrzeń do refleksji, odkrywania zasobów i wprowadzania zmian.

W swojej pracy wspieram młodzież od 16. roku życia, dorosłych oraz pary, którzy zmagają się z różnorodnymi wyzwaniami, takimi jak:
- trudności w relacjach – partnerskich, rodzinnych, zawodowych,
- kryzysy emocjonalne, zawodowe czy egzystencjalne,
- niskie poczucie własnej wartości i brak samoakceptacji,
- zaburzenia nastroju, depresja, wypalenie zawodowe,
- lęk, stres i trudności w radzeniu sobie z emocjami,
- traumy i ich długofalowe skutki,
- pytania o sens życia, wartości i cel,
- inne trudności życia codziennego.
Oferuję możliwość pracy zarówno stacjonarnie, jak i online – w zależności od Twoich potrzeb i preferencji.

Integracyjność mojego podejścia pozwala mi korzystać z różnych metod i technik terapeutycznych, które dostosowuje do potrzeb i sytuacji danej osoby. Wierzę, że każdy człowiek ma w sobie potencjał do rozwoju i radzenia sobie z trudnościami – moją rolą jest wspieranie w odkrywaniu tych zasobów oraz towarzyszenie w procesie zmiany.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, zakładach aktywności zawodowej, poradniach zdrowia psychicznego oraz prowadząc indywidualną praktykę. W czasie pandemii uczestniczyłam w projekcie „Psychologowie dla społeczeństwa", udzielając wsparcia psychologicznego.

Stale rozwijam swoje umiejętności, uczestnicząc w superwizjach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia Intra.

czytaj więcej

Dąbrowskiego 20B, Białystok

Między nami

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś9.07
Jutro10.07
pt11.07
so12.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie  Anita Wilamowska

Psychoterapeutka

Nurt:

Lipowa 4/122, Białystok

Anita Wilamowska

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś9.07
Jutro10.07
pt11.07
so12.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Chat Icon

Porozmawiaj z asystentem AI

Nasz asystent zdrowia psychicznegoAI jest zawsze dostępny – anonimowo i bez logowania.

Najpopularniejsze wpisy blogowe