wszystkie filtry
Filtry

(2)

Avatar

Bożena Żyndul-Gabrysiak

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Psychodynamiczny
 • Psychoanalityczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
 • Psychoanalityczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Grupowa

Jestem psychoterapeutą i certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i współuzależnienia. 

Od pond 20 lat pomagam ludziom którzy doświadczają wzmożonego lęku, niepokoju, złości, samotności, smutku, nawracających bolesnych wspomnień i myśli, znajdującym się w kryzysie życiowym, mającym trudności w relacjach z innymi, borykającym się z problemem uzależnień.

Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim.

Jestem absolwentką  szkolenia w psychoterapii analitycznej
Instytutu Analizy Grupowej RASZTÓW. Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej i Studium Terapii Uzależnień, uzyskałam Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień i Współuzależnienia.

Doświadczenie  zdobywałam m.in. w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach - gdzie prowadziłam przez kilkanaście lat terapię indywidualną i grupową, warsztaty umiejętności psychospołecznych oraz szkolenia z zakresu kliniki uzależnień, współuzależnienia i DDA.
Swoje umiejętności doskonaliłam odbywając staż w Centrum Praw Kobiet, Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz pracując w Poradni Leczenia Uzależnień i Poradni Zdrowia Psychicznego.

Aby jak najlepiej pomagać moją pracę poddaję stałej superwizji, uczestniczę w seminariach i konferencjach dotyczących psychoterapii.
 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr14.05
Dziś15.05
Jutro16.05
Mo17.05
Avatar

Monika Przygoda

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Humanistyczny
 • Integratywny
Nurt:
 • Humanistyczny
 • Integratywny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Grupowa

Jestem psychoterapeutą i certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień.

Od 20 lat zajmuję się psychoterapią indywidualną, grupową, powadzę zajęcia psychoedukacyjne, treningi oraz warsztaty rozwoju osobistego.

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi mającymi problem z nałogowym funkcjonowaniem, cierpiących z powodu kryzysu, trudności życiowych, syndromu DDA oraz z osobami uzależnionymi oraz z ich bliskimi. Pomagam osobom LGBT. Wspieram w rozwoju, samopoznaniu i poprawie jakości swojego życia.

W psychoterapii pracuję w podejściu integracyjnym z uwzględnieniem podejścia ericksonowskiego i behawioralno - poznawczego.
Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień rekomendowane przez Instytut Psychologii Zdrowia, Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Uzyskałam Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień.
Ukończyłam 4 letni kurs psychoterapii Polskiego Instytutu Ericksonowskiego, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Doświadczenie kliniczne i terapeutyczne zdobyłam w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia (dawniej Szpital Psychiatryczny w Tworkach) oraz w Poradni Leczenia Uzależnień w Pruszkowie, Żyrardowie oraz w Poradni w Szpitalu Wolskim w Warszawie.

Odbyłam szereg szkoleń:
- terapii motywującej
- terapii uzależnień, współuzależnienia
- terapii Dorosłych Dzieci Alkoholików
- terapii par
- interwencji kryzysowej
- przemocy w rodzinie
- możliwości i specyfiki pracy w grupie osób o innej orientacji seksualnej
- terapia osób odchudzających się
- psychoterapia w leczeniu niepłodności

Doskonalę swój warsztat pracy uczestnicząc w konferencjach oraz poddając swoją pracę superwizji.


 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr14.05
Dziś15.05
Jutro16.05
Mo17.05