wszystkie filtry
Filtry

(2)

Avatar

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem, doradcą zawodowym oraz mediatorem sądowym.
Ukończyłam szkolenie " Trening Umiejętności Społecznych (TUS) terapia grupowa dzieci ze spektrum autyzmu", dzięki, któremu nabyłam kompetencje niezbędne do prowadzenia i projektowania zajęć TUS. 
Prowadzę indywidualne zajęcia z dziećmi z Zespołem Aspergera. 
Jestem wpisana na listę mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku, specjalizuje się w mediacjach rodzinnych. Jestem również wpisana do wykazu instytucji i osób godnych zaufania uprawnionych do przeprowadzenia postępowania mediacyjnego w sprawach nieletnich.
Posiadam również doświadczenie jako doradca zawodowy, prowadząc zajęcia grupowe dla uczniów oraz tworząc indywidualną ścieżkę kariery.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa23.10
Dziś24.10
Jutro25.10
Tu26.10
Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Interwent kryzysowy

Psycholog kliniczny

Psychotraumatolog

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji w ramach szkoły psychoterapii psychodynamicznej, prowadzonej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Szkolenie uzyskało akredytacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam studia magisterskie o specjalności psychologia kliniczna i zdrowia psychicznego. Swoją wiedzę dotyczącą pracy z osobami z doświadczeniem wydarzeń traumatycznych zdobywałam podczas szkolenia z zakresu psychotraumatologii prowadzone przez Pomorskie Centrum Psychotraumatologii we współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTPPd.


 

Doświadczenie zawodowe związane z udzielaniem pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej zdobywałam pracując min. na oddziale dziennym Zaburzeń Depresyjnych i Nerwicowych w Starogardzie Gdańskim, w Zespole Placówek Specjalistycznych w Gdyni, w Centrum Interwencji Kryzysowej, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, a także w ramach prywatnej praktyki psychoterapeutycznej.

 

Rozpoczęcie psychoterapii poprzedzone jest kilkoma ( zazwyczaj trzema) konsultacjami wstępnymi. Konsultacje dają możliwość i przestrzeń na wzajemne poznanie się, a także na nadanie kierunku wspólnej pracy psychoterapeutycznej. Podczas konsultacji ustalamy zasady współpracy min. częstotliwość spotkań, zasady płatności, odwoływania sesji. Czas konsultacji wstępnych jest też czasem na zmierzenie się z ewentualnymi wątpliwościami dotyczącymi rozpoczęcia psychoterapii. W swoim gabinecie oferuję spotkania trwające 50 minut. 


 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa23.10
Dziś24.10
Jutro25.10
Tu26.10