wszystkie filtry
Filtry

Jak wybrać specjalistę/tkę?

Znalezienie odpowiedniego specjalisty_tki może wydawać się trudne, gdyż często nie wiemy, czym się kierować przy wyborze. Z tego względu często wstrzymujemy się z sięganiem po pomoc psychologiczną. Podpowiadamy, na czym możesz się skupić, aby nie zwlekać z sięgnięciem po pomoc.

1

Nurt psychoterapeutyczny to sposób, w jaki pracuje terapeuta

Zapoznaj się z różnymi nurtami, aby stwierdzić, co intuicyjnie Ci odpowiada.

2

Obszary pomocy pomogą Ci określić, z czym pracuje terapeuta

Czy wiesz mniej więcej, z jakim problemem chcesz się zwrócić? Użyj filtrów!

3

Lokalizacja -
online czy offline?

Wybierz konsultacje zdalne lub stacjonarne, biorąc pod uwagę czas dojazdu i swoją dostępność w ciagu dnia.

4

Intuicja - co myślisz o osobie przy pierwszym kontakcie?

Opis, zdjęcie, opinie, doświadczenie? Czasem warto zaufać swoim pierwszym emocjom.

Jeśli jednak nadal nie wiesz do kogo się zwrócić

pokaż więcej

Popularne filtry

Konsultacja psychologa
Zaburzenia lękowe
Psychoterapia
Terapia poznawczo-behawioralna
Seksuolog
Zaburzenia nastroju

Psycholog, psychoterapeuta (635)

Avatar

Adrianna Zaranek

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psycholog biznesu

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Z człowiekiem pracuję podejściem holistycznym w nurcie integratywnym. Człowiek jest dla mnie istotą wielowymiarową. Praca z ludzmi jest dla mnie powołaniem i pasją oraz wdzięcznością że mogę uczestniczyć w ich drodze życiowej.

Dysponuje szerokim wachlarzem innowacyjnych narzędzi psychologicznych, coachingowych (psychologia pozytywna), rozwojowych i psychometrycznych (testy osobowościowe, diagnostyczne) a moja praca obejmuje całego człowieka (wymiar psychiczny, fizyczny i duchowy) jego system wewnętrzny i zewnętrzny.

Wspieram szerokie spektrum zaburzeń tj. zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju; zaburzenia psychosomatyczne (praca z ciałem), kryzysy (dorazne rozwiązania), traumy czy rozwój osobisty, coaching, kariera zawodowa czy wybór szkoły.

Since, I finished my education in the UK, I also invite English speakers to my practice.

Zapraszam do gabinetu i do zobaczenia!

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Anna Pyrkosz

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem certyfikowaną specjalistką terapii uzależnień. Od 2007 r. pracuję z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych, a w 2009 r. odbyłam dodatkowe szkolenie do pracy terapeutycznej z uzależnieniami behawioralnymi. W swojej praktyce zawodowej pracuję zarówno z osobami uzależnionymi (narkotyki, alkohol, Internet, hazard, pracoholizm, zakupoholizm) i ich rodzinami, ale również z osobami zagrożonymi uzależnieniem, przejawiających zachowania ryzykowne, głównie z dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podejmując wolontariat w Poradni Monar w Częstochowie, odbywając roczny staż w Ośrodku Rehabilitacyjno – Wychowawczym dla młodzieży uzależnionej w Częstochowie oraz Dziennym Oddziale Terapii Uzależnienia od Substancji Psychoaktywnych Częstochowskiego Towarzystwa Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych - „Powrót z U”. Od 2014 r. pracuję w Centrum Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Tarnowskich Górach. 
Dodatkowo jestem:
- certyfikowaną realizatorką Indywidualnego Programu Terapeutycznego dla osób używających przetworów konopi indyjskiej CANDIS;
- edukatorką rodzinną Programu Wzmacniania Rodziny;
- uczestniczę w szkoleniu psychoterapeutycznym w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Pracuję z osobami dorosłymi, z dziećmi i młodzieżą oraz członkami rodzin osób uzależnionych. 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Adriana Bernady

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Diagnosta psychologiczny

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz  3 lata Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich w Centrum Badań nad Zachowaniami Ekonomicznymi Uniwersytetu SWPS. Wiedzę terapeutyczną zdobywam w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU w Warszawie (kurs certyfikowany, nurt poznawczo-behawioralny). Należy do  Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zdobywałam m.in w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Jestem wykładowcą akademickim.

 

Ukończyłam certyfikowany kurs trenera Biofeedback EEG i GSR w zastosowaniach klinicznych. Posiadam uprawnienia trenerskie certyfikowanej Szkoły Trenerów Biznesu Moderator, ukończyłam akredytowaną przez International Coaching Federation szkołę Leadership Coaching School, Adventure for Thought. W Centrum Badań nad Zachowaniami Ekonomicznymi przy Uniwersytecie SWPS w ramach badań naukowych zajmowałam się badaniem decyzji ryzykownych.

 

Prowadzę zajęcia dla studentów Uniwersytetu SWPS w języku polskim i angielskim, uczące m.in. poruszania się po rynku pracy, wizualizacji danych, psychologii emocji i motywacji.  Prowadziłam szkolenia m.in. z komunikacji z klientem, dobierania zadań w zespole, rekrutacji. Jako konsultant współpracowałam w projektach szkoleniowych m.in. z zakresu nowych technologii oraz rekrutacji i oceny pracowników.

 

Specjalizuję się w diagnozie naturalnych talentów Testem Instytutu Gallupa Clifton StrengthsFinder. Wykonanie testu umożliwia  określenie swoich naturalnych predyspozycji i mocnych stron, ponieważ nie ma złych pracowników tylko źle dobrane stanowiska.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Kieruję się Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Psychologia jest moją największą pasją a współpracę z drugim człowiekiem w jego trudnych życiowych momentach uważam za przywilej i dużą odpowiedzialność.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Kacper Urbańczak

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog sportu

Nurt:
 • Integratywny
Nurt:
 • Integratywny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Młodych Psychologów Sportu (ENYSSP). 

W pracy ze sportowcami moim głównym celem jest wsparcie psychologiczne, stworzenie bezpiecznej relacji opartej na zaufaniu, a także rozwijanie umiejętności potrzebnych do najwyższej jakości wykonania sportowego, takich jak: koncetracja, regulacja pobudzenia, wizualizacja, pozytywny dialog wewnętrzny. Jednak, nie ograniczam się do pracy nad sportowym wykonaniem, biorąc pod uwagę również inne aspekty życia sportowca. Wykorzystuję metody terapii poznawczo-behawioralnej, metody pracy z ciałem, a także system biofeedback. 

Ze sportem jestem związany odkąd pamiętam, zaczęło się od piłki nożnej i ręcznej, tej drugiej poświęciłem ponad połowę dotychczasowego życia. Teraz wykorzystuję te doświadczenia w pracy ze sportowcami. 

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://urbanczakkacper.pl/

Do zobaczenia!

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Adiuta

Konsultacja online
avataravataravataravataravataravataravatar
+12

"ADIUTA” oznacza miejsce, w którym otrzymasz pomoc. Odnajdziesz tutaj dobrostan psychiczny (tzw. wewnętrzny obiekt opiekuńczy), którego kojące, dobre właściwości dają możliwość przeżywania siebie i świata w pozytywny sposób. Jeśli nie pamiętasz drogi do tego miejsca, możemy odnaleźć ją wspólnie. Nasza misja to pomoc osobom zagubionym i cierpiącym, a także poszukującym nowych dróg rozwoju osobistego.

Zapraszamy na spotkanie w poszukiwaniu siebie i sensu. Nazywanie uczuć i myśli, odnajdywanie znaczeń tego, co wydarza się w człowieku i wokół niego – to są metody psychoterapeutyczne, do których mamy przekonanie i które stosujemy zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczymy się cały czas – od ludzi, których spotykamy, od pacjentów, z książek i konferencji naukowych, z regularnych superwizji, z własnej pracy terapeutycznej. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem. Dlatego tworzymy zespół psychoterapeutyczny, który w dbaniu o pacjentów kieruje się takimi samymi wartościami i ideami. Wspólnie dbamy o takie warunki do rozwoju i kontaktu, które w najwyższym stopniu przyczyniają się do tworzenia autentycznej wymiany emocjonalnej. Wierzymy, że nazwanie tego, co ważne, uwalnia od przymusu powtarzania trudnych doświadczeń. Zapewniamy profesjonalną pomoc, zaangażowanie i dyskrecję.
 

czytaj więcej
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Mirela Zięcina

Konsultacja online

Psycholog

Interwent kryzysowy

Psychodietetyk

Psycholog kliniczny

Psycholog sportu

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Nazywam się Mirela Zięcina – jestem psycholożką, diet coachem i niebawem zostanę psychoterapeutką, ponieważ jestem w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii Gestalt w Krakowie. Studia z psychologii jak i kurs coachingowy ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. 

 

Moja misja


Swoją pracę opieram na byciu w autentycznej i uczciwej relacji z klientem oraz opiece nad nim. Akceptująca postawa pomaga mi wspierać klienta w stawaniu się sobą, w odwadze do bycia tym, kim chce. Wiem, że każdy z nas ma wystarczające zasoby by być szczęśliwym i staram się, by moi klienci uznali swoje sprawstwo niezależnie od tego z jakim problemem lub celem do mnie przychodzą. W swojej pracy opieram się na zasadzie, że każdy z nas jest najlepszym ekspertem od swojego życia, a swoją rolę postrzegam jako bycie towarzyszką przy wzmacnianiu poczucia wartości klienta, rozwiązywaniu problemów, osiąganiu celów itd.   

Nieustająco pogłębiam swoją wiedzę i kompetencje poprzez udział w różnych warsztatach i szkoleniach oraz czytając książki. Inspiruje mnie Frank Farelly – twórca terapii prowokatywnej.

 

Diet coaching

Pracuję nad obrazem ciała, emocjami, przekonaniami byś mogła/mógł zrozumieć siebie. Co zajadasz?

Pomogę Ci ułożyć relacje z jedzeniem na stałe, bez zmuszania się do wylewania hektolitrów potu i łez zmęczenia na siłowni. Nie układam diet, ale pomagam budować zdrowe nawyki żywieniowe, które zostaną z Tobą na stałe. Pomogę Ci ułożyć relacje z jedzeniem, ruchem i sobą samą/ym.

 

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe z osobami dorosłymi zdobywałam prowadząc indywidualne sesje jako psycholog, coach i diet coach. Pracowałam również z dziećmi jak i ich rodzicami w centrum kreatywnej edukacji oraz prowadząc zajęcia sportowe w przedszkolach.

 

Prywatnie

Pasjonuje mnie rozwój na każdej jego płaszczyźnie, a ukojenie znajduję w oddechu, jodze, którą praktykują regularnie od kilku lat, przyrodzie, górach na które regularnie się wspinam i podróżach, które kocham nad życie, czy to w głąb siebie, czy też po świecie.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Anna Pawelska-Mały

Konsultacja online

Psycholog

  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Szanowni Państwo, 
Jestem absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego. Ukończyłam studia magisterskie na kierunkach: matematyka oraz psychologia, posiadam kwalifikacje pedagogiczne. Nieustannie uczestniczę w kursach oraz szkoleniach w trosce o aktualną wiedzę. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z psychoseksuologii. Obszar moich zainteresowań zawodowych zajmują przede wszystkim psychologia kliniczna oraz zagadnienia dotyczące seksualności człowieka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę z dorosłymi (Dzienny Oddział Zaburzeń Nerwicowych SP ZOZ MSWiA, Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie)  oraz z dziećmi (Szkoła Podstawowa, Pododdział Psychiatryczny dla Dzieci CLDiM, Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży), jak również praktykę prywatną oraz orzekanie w zakresie niepełnosprawności/stopni niepełnosprawności w Powiatowej Komisji ds Orzekania o Niepełnosprawności. Jako osoba uwrażliwiona na potrzeby drugiego człowieka angażuję się w wolontariat i działania pomocowe. Zawodowo realizuję cele, prywatnie spełniam marzenia.
Zapraszam do kontaktu.
Z pozdrowieniem,
Anna Pawelska-Mały

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Paulina Wcisło

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Psycholog transportu

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Nazywam się Paulina Wcisło. Jestem psycholożką. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia o specjalności: psychologia kliniczno-sądowa. W dalszym etapie kształcenia skończyłam studia podyplomowe z zakresu psychologii transportu (jestem psychologiem uprawnionym do badań psychologicznych w tym zakresie) oraz przygotowanie pedagogiczne.

 

Ukończyłam I stopień szkolenia w obszarze Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.  W swojej pracy psychologiczno-terapeutycznej kieruję się zasadami bliskimi temu właśnie podejściu:
• Jeśli coś działa, rób tego więcej.
• Jeśli coś nie działa, rób coś innego.
• Jeśli coś się nie zepsuło, nie naprawiaj.

 

W pracy z klientem skupiam się przede wszystkim na jego mocnych stronach i zasobach. Wierzę w to, że klient posiada zasoby potrzebne mu do rozwiązania swoich trudności, a terapia to droga do ich odkrycia i ćwiczenia umiejętności korzystania z nich w codziennym życiu.

 

Zajmuje się również badaniem za pomocą testów psychologicznych celem wstępnej lub pogłębionej analizy wybranych aspektów struktury psychologicznej m.in. inteligencji, poziomu funkcjonowania procesów poznawczych, osobowości oraz sfery emocjonalnej, sporządzam opinie psychologiczne i wykonuje badania psychotechniczne dla kierowców oraz operatorów.

 

 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Agata Patelka

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Analiza bioenergetyczna
Nurt:
 • Analiza bioenergetyczna
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, absolwentką UAM w Poznaniu (specjalność kliniczna), zaawansowanym providerem TRE® oraz uczestniczką 4-letniej szkoły psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena. Oferuję usługi psychologiczne oraz pracę z ciałem. Prowadzę psychoterapię w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena.

 

Analiza Bioenergetyczna to podejście psychoterapeutyczne, którego rozumienie człowieka i trudności w jego funkcjonowaniu wywodzą się z koncepcji psychoanalitycznych. Głównym założeniem tego sposobu patrzenia na osobowość człowieka jest fakt, że ciało i umysł są ze sobą nierozerwalnie związane, co w praktyce psychoterapeutycznej oznacza, że interwencje na poziomie ciała mogą mieć wpływ na umysł i odwrotnie - interwencje słowne oddziaływują na ciało.

 

W swojej pracy bazuję na relacji, którą tworzymy wspólnie z Osobą. Podczas sesji zapraszam do większej uważności na Ciało i jego reakcje. Proponuję doświadczanie siebie poprzez pracę z oddechem, ćwiczenia i fizyczne eksperymenty, które ożywiają Ciało i pozwalają na identyfikację blokad swobodnego przepływu emocji i energii życiowej. Analiza tych trudności pozwala na odzyskanie dostępu do własnej żywotności, przywraca poczucie psychofizycznego komfortu i wewnętrzną równowagę. 

 

  Zapraszam do kontaktu, jeśli:

● doświadczasz niepokoju lub dyskomfortu we własnym ciele (wywołanych trudnymi lub traumatycznymi doświadczeniami)

● w Twoim wewnętrznym przeżywaniu dominuje brak satysfakcji i poczucie beznadziei

● masz trudności w odczuwaniu lub regulacji emocji

● doświadczasz negatywnych skutków codziennego lub przewlekłego stresu

● odczuwasz napięcia/blokady niewyjaśnionego pochodzenia, brak energii i chęci do życia

● dobre samopoczucie i odczuwanie przyjemności stały lub stają się coraz trudniej dostępne.
 

W swojej pracy stosuję także Emotional Core Perception Bruno Adlera i Accessing Your Life Force Benetta Shapiro.

 

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

 

Pracuję pod superwizją Międzynarodowego Instytutu Analizy Bioenergetycznej IIBA (Analiza Bioenergetyczna) oraz Elżbiety Pakocy (metoda TRE®).

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Psycholog kliniczny

Seksuolog

avataravatar

Zajmujemy się konsultacjami i poradnictwem psychologicznym i seksuologicznym, a także organizujemy warsztaty i szkolenia. Pracujemy z dorosłymi - indywidualnie bądź w parze, młodzieżą 15+ oraz rodzicami. Zapraszamy do kameralnego gabinetu w Śródmieściu lub na konsultacje on-line.

Samomiłość (ang. self-love) to, ni mniej, ni więcej: miłość do samego/samej siebie. To dbałość o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, potrzeby, samopoczucie, szczęście i spełnienie. To także spojrzenie z należytą troską i uwagą na trudności, których doświadczamy w codziennym życiu. To dbanie o siebie tak, jak dbamy o bliskich, których kochamy. Wierzymy, że tędy wiedzie droga do zdrowia, rozwoju i dobrych, satysfakcjonujących relacji i związków.

Właśnie dlatego stworzyłyśmy Pracownię Psychologiczno-Seksuologiczną SamoMiłość, gdzie w każdą środę prowadzimy spotkania dopasowane do indywidualnych potrzeb i rodzaju przeżywanych trudności.

czytaj więcej
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Adrianna Czajka

Konsultacja online

Psycholog

Psychodietetyk

Psycholog dzieci i młodzieży

  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem psycholożką, ale również dietetyczką oraz specjalistką psychodietetyki. 

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Dietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym, również w Poznaniu.
Psychodietetyki uczyłam się od najlepszych – uczestnicząc w kursach i szkoleniach organizowanych przez Instytut Psychodietetyki.

Pracuję z osobami doświadczającymi obniżonego nastroju, stanów depresyjnych, braku motywacji, poczucia braku celu w życiu czy niskiej samooceny.

Jeśli jest w Twoim życiu jakikolwiek obszar, w którym potrzebujesz wsparcia, czy po prostu chcesz porozmawiać z kimś na ważny dla Ciebie temat – mogę Ci pomóc.

Zaburzenia odżywiania


Moja wiedza psychologiczna, dietetyczna i psychodietetyczna oraz ciągły rozwój i doświadczenie pozwalają mi bardzo szeroko spojrzeć na problem zaburzeń odżywiania. Zdaję sobie sprawę z ich złożoności i ogromu pracy, jaki trzeba włożyć w zdrowienie.

W pracy z zaburzeniami odżywiania niezwykle ważna jest szeroka wiedza z zakresu zarówno psychologii, funkcjonowania człowieka, jego stanów emocjonalnych i wpływu psychiki na jego zachowania, jak i z zakresu dietetyki i procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie ludzkim oraz z dziedziny Psychodietetyki – łączącej ze sobą dietetykę i psychologię i pozwalającej zagłębić się w psychologiczne aspekty odżywiania.

Moja wiedza ze wszystkich tych dziedzin, ogromna pasja i misja pomagania innym sprawiają, że mogę Ci pomóc, patrząc na Twój problem z różnych perspektyw.

Chcę wspierać Cię w procesie zdrowienia  i pomagać Ci przejść jego kolejne etapy. Możemy popracować nad Twoimi przekonaniami, emocjami oraz przeżyciami związanymi z odżywianiem oraz innymi obszarami życia, które doprowadziły do powstania zaburzenia.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Katarzyna Banaszak

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Psycholog kliniczny

Nurt:
 • Integratywny
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Integratywny
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Celem spotkania terapeutycznego jest stworzenie przestrzeni, w której można uzyskać wsparcie w życiowych kryzysach i polepszyć jakość swojego życia. Mogę zostać Twoim towarzyszem na tej ścieżce, aby odnaleźć drogę do rozwiązania problemów.

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Opolskiego, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. W swojej pracy wykorzystuję metody psychoterapii poznawczo-behawioralnej, metody pracy z ciałem i oddechem oraz mindfulness. 

 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Wika Balcerzak

Konsultacja online

Psycholog

Seksuolog

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • Systemowy
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Dzień dobry! Cześć!

 

Jestem psycholożką i seksuolożką. Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi, które mierzą się z problemami dotyczącymi ich seksualności lub chciałyby rozwijać swoją wiedzę w tym temacie. Pomagam również w przezwyciężeniu kryzysów związanych z trwającą pandemią, migracją, chorobami czy katastrofami środowiskowymi.

 

Konsultacje mogą być jednorazowe lub regularne. Obecnie wszystkie spotkania odbywają się w formie online.

 

Oferuję pomoc osobom zmagającym się z brakiem satysfakcji seksualnej, bólem podczas stosunku, problemami z osiągnięciem orgazmu, utratą zainteresowania seksem, odczuwaniem wstydu, trudnościami w relacjach na tle seksualnym.

 

Zapraszam również osoby, które są ciekawe swojej seksualności, chcą poszerzyć wiedzę o swoim ciele, eksplorować przyjemności i poszukiwać możliwości płynących z ich seksualności;)

 

Ukończyłam psychologię na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Seksuologię praktyczną studiowałam na uniwersytecie SWPS w Poznaniu a life coaching skończyłam na WSB w Poznaniu. Dodatkowo uczestniczyłam w wielu kursach i warsztatach, w tym The Ultimate SAR Experience – organizowany przez Sex Coach U. Cały czas się rozwijam poprzez uczestnictwo w kursach, warsztatach i webinarach w zakresie psychologii i seksuologii.

 

Obecnie pracuję w Ośrodku tymczasowym dla osób ubiegających się o ochronę międzynarodową w Polsce. Działam jako wolontariusz w Stowarzyszeniu Inicjatywa Obywatelska ,,Pro Civium".

 

W swojej pracy przestrzegam Kodeksu etyki PTP oraz  dbam o poufność przekazywanych przez klienta danych i informacji.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Julitta Kulka

Konsultacja online

Psycholog

Interwent kryzysowy

Psycholog dzieci i młodzieży

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Nazywam się Julita Kulka, jestem psychologiem. Pomagam klientom w przezwyciężaniu kryzysów życiowych i różnych problemów osobistych, które na dany moment stanowią dla nich zbyt  duże obciążenie emocjonalnie. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oparte jest m.in. na pracy z osobami niepełnosprawnymi, doświadczającymi przemocy domowej, uzależnionymi, współuzależnionymi, długotrwale bezrobotnymi, posiadającymi niskie kompetencje społeczne, borykającymi się z chorobami przewlekłymi  oraz skutkami długotrwałego stresu.

W mojej pracy z klientami integruję różne narzędzia psychologiczne oraz podejścia terapeutyczne dostosowując je do indywidualnych potrzeb klienta.  Czerpię z dorobku  m.in. Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, NLP, Terapii Ericksonowskiej, Terapii Lowenowskiej, Racjonalnej Terapii Zachowania, Terapii Gestalt czy Psychobiologii.  Wierzę w skuteczność holistycznych metod pracy, scalających wszystkie aspekty funkcjonowania człowieka. Łączę pracę na poziomie poznawczym z elementami pracy z ciałem i oddechem  w myśl zasady, że  człowiek jest nierozerwalną  całością funkcjonującą jednocześnie na kilku poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym, duchowym.  Oferuję wsparcie i edukację dla rodziców doświadczających problemów wychowawczych z dziećmi.

 Poza indywidualnym wsparciem psychologicznym prowadzę treningi rozwoju osobistego, grupy wsparcia  oraz warsztaty edukacyjne.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Ośrodek Dobrej Terapii

Konsultacja online

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

avataravataravatar

Ośrodek Dobrej Terapii 

 dobry psycholog | dobry terapeuta | dobry psychiatra 

Ośrodek Dobrej Terapii to zespół specjalistów, którzy mocno wierzą, że taki jaki jesteś w tym momencie jesteś dobry. A jeśli tylko tego chcesz, psychoterapia i nasze wsparcie psychologiczne przyniesie Ci zmianę i ulgę której szukasz. 

Kochamy to co robimy, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu robimy to dobrze. Korzystamy z najnowszych metod opartych o badania z zakresu zdrowia psychicznego, cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w regularnych superwizjach i współpracujemy w zespole. 

czytaj więcej
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01