wszystkie filtry
Filtry

(1)

Avatar

Agnieszka Chojnacka

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psycholog kliniczny

Psychotraumatolog

Nurt:
  • TSR
Nurt:
  • TSR
    Rodzaj terapii:
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Dla par
  • Indywidualna

Pasjonatka pracy z drugim człowiekiem, pracy z ciałem i zdrowego stylu życia. Nieustannie zaciekawiona światem i drugim człowiekiem. Moja praca jest jednocześnie jedną z moich pasji.

Z kim pracuję?
Upraszczając, odpowiedziałabym: z każdym, kto czuje, że potrzebuje wsparcia, życzliwej rozmowy lub pomocy w trudnej sytuacji. Z każdym kto czuje, że trudności jakich doświadcza lub sytuacje, które mu się przydarzyły utrudniają mu codzienne funkcjonowanie, pogarszają samopoczucie lub relacje z drugim człowiekiem (np. przemoc, LGBT). Pomagam ludziom którzy cierpią z powodu zaburzeń emocjonalnych (zaburzenia depresyjne, osobowości), chorób somatycznych i psychicznych, znaleźli się w sytuacji kryzysowej lub pewne zdarzenia stanowią dla nich nadmierne (trauma) obciążenie. Wspieram osoby w związku ze stratą (np. żałoba, rozwód, rozstanie). Pomagam również w radzeniu sobie z niezdrowymi nawykami (uzależnienia). Swoją pomoc oferuję również osobom, pragnącym dokonać zmian w swoim życiu, podjąć ważną decyzję jednak mającym trudności ze zrobieniem pierwszego kroku.

W atmosferze pełnej akceptacji i szacunku towarzyszę swoim klientom w tym co jest teraz. Razem poszukujemy tego co na ten moment może być dla nich najbardziej pomocne czy użyteczne.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Wydział Zamiejscowy w Sopocie o specjalności psychologia kliniczna. Ukończyłam szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR (stopień I i II), szkolenie RTZ Racjonalnej Terapii Zachowań (stopień I). Jestem również praktykiem terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT  oraz Trenerem Treningu Umiejętności Społecznych (I i II stopień). Ukończyłam szkolenia z zakresu połączenia ciała i emocji. Stale podnoszę i doskonalę swoje umiejętności oraz pogłębiam wiedzę poprzez udział w warsztatach, szkoleniach  czy  konferencjach. Moja praca poddawana jest superwizji.

W swojej pracy stawiam przede wszystkim na relację z drugim człowiekiem. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i dobro klienta. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do odwiedzenia mojej witryny internetowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam  pracując z  drugim  człowiekiem w  biznesie,  w praktyce prywatnej, w Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego oraz w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu.

pokaż więcej
  • Brak wolnych terminów
Dziś17.09
Jutro18.09
Su19.09
Mo20.09