wróć do listy
psychoterapeuta-Angelika Ajeti

mgr Angelika Ajeti

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psycholog dzieci i młodzieży

Konsultacja online

O mnie

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Szkolenie z psychoterapii, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Prowadzę psychoterapię indywidualną w oparciu o nurt psychodynamiczny. Każda terapia dobierana jest indywidualnie do pacjenta, a nie pacjent do terapii.

Doświadczenie zawodowe w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi zdobywam/zdobywałam w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla dorosłych, Oddziale Klinicznym Psychiatrii i Psychoterapii Wieku Rozwojowego, Ośrodku Psychoterapii i Psychoedukacji, Niepublicznej Poradni – Pedagogicznej, pracując zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

W obszarze moich zainteresowań znajduje się również psychoterapia par/małżeństw, z której ukończyłam Studium w Katowickim Instytucie Psychoterapii.

Pracuję pod stałą superwizją, jednocześnie nieustannie poszerzając swoje kwalifikacje, wiedzę i umiejętności.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Integratywny
  • Psychodynamiczny
Rodzaje terapii
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Dla par
  • Grupowa
  • Indywidualna
  • Rodzinna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Śląski
  • Collegium Medicum UJ
Certyfikaty i szkolenia
  • Katowicki Instytut Psychoterapii - Studium Psychoterapii Par

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07