wróć do listy
psychoterapeuta-Katarzyna Pawlukiewicz

Katarzyna Pawlukiewicz

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Konsultacja online

O mnie

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Szkole Gestalt w Warszawie. Prowadzę psychoterapię stacjonarnie w gabinecie na warszawskiej Ochocie oraz online. W swojej pracy staram się wspierać innych w poszukiwaniu własnej drogi oraz układaniu relacji z osobami bliskimi. Wierzę, że w psychoterapii autentyczna i szczera wymiana myśli i uczuć między terapeutą a klientem jest swego rodzaju sposobem bycia terapeuty, sposobem leczenia, a zarazem celem spotkania. Zapraszam Cię na spotkanie ze mną jeżeli: - masz obniżony nastrój, nic cię nie cieszy, odczuwasz pustkę lub poczucie utknięcia w martwym punkcie, - doświadczasz trudności w relacjach partnerskich, zawodowych, rodzinnych, - nie jesteś w stanie poradzić sobie ze swoimi emocjami, - chcesz lepiej zrozumieć siebie lub po prostu czujesz że potrzebujesz pomocy. Psychoterapia którą prowadzę, bazuje na relacji "tu i teraz" i ma na celu pomóc poszerzyć świadomość własną, swojego ciała, historii swojego życia i wynikających z niej schematów.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora, a każda  konsultacja  oraz  sesja  terapeutyczna  przebiega  w  oparciu o  Kodeks  Etyki  EAGT.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Gestalt
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Rozwój osobisty

Praca na zasobach (mocnych stronach), poznawanie swoich ograniczeń, potrzeb czy pragnień; wydobywanie wewnętrznego potencjału. To także ćwiczenie umiejętności jak: wyrażanie potrzeb, asertywność, komunikacja bez przemocy.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Szkoła Psychoterapii Gestalt w Warszawie

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś28.07
Jutro29.07
Fr30.07
Sa31.07