wróć do listy
psychoterapeuta-Marianna Błażejczak

mgr Marianna Błażejczak

Diagnosta psychologiczny

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog sądowy

Interwent kryzysowy

O mnie

Dzień dobry,

na wstępie chciałabym podziękować za zainteresowanie profilem mojego gabinetu oraz ofertą pomocy. Miło mi Państwa poznać. Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem i metodykiem nauczania języków obcych. Od wielu lat pracuję z ludźmi, przez ostatnie miałam przyjemność doskonalić swój warsztat pracując z dziećmi i młodzieżą w szkole podstawowej, bardzo cenię to doświadczenie, którego efektami mogę się teraz z Państwem podzielić. 

W swojej praktyce psychologicznej prowadzę sesje indywidualne oraz grupowe. Pracuję z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi. Prowadzę sesje dla par. Konsultuję rodziny, wspierając je w codziennych trudach, podpowiadając w chwilach zwątpienia.

Jestem także certyfikowanym doradcą zawodowym. Prowadzę sesje z zakresu rozpoznawania kompetencji, rozwijania umiejętności przydatnych na ryku pracy, pomagam młodym ludziom w wyborze kierunku kształcenia lub zawodu a także pomagam odnaleźć się podczas stawiania pierwszych kroków na rynku pracy.

Obecnie prowadzę spotkania w formie tradycyjnego spotkania  w gabinecie lub podczas sesji online w wykorzystaniem komunikatorów, które są dla Państwa najwygodniejsze.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. 

Marianna 

pokaż więcej

Zdjęcia

  • Galeria zdjęć

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Th25.02
Dziś26.02
Jutro27.02
Su28.02