wszystkie filtry
Filtry

(2)

Avatar

Kinga Wójcik

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • Humanistyczny
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Humanistyczny
 • Psychodynamiczny

Jestem psychologiem, absolwentem Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu; kilkanaście lat wcześniej, również na tej uczelni, ukończyłam studia na kierunku biologia człowieka. Stąd bliskie mi jest holistyczne ujęcie człowieka, traktujące go całościowo, we wszystkich wymiarach, psychicznym, biologicznym, społecznym i duchowym.

Jestem również trenerem zmiany, szkoleniowcem, doradcą, edukatorem, nauczycielem.  Całe życie pracuję z ludźmi i rozwijam swój warsztat wiedzy i umiejętności w tym obszarze, mając świadomość nieskończoności doświadczeń i różnorodności spotkań i zaskoczeń. Jednocześnie świat zewnętrzny i wewnętrzny dostarcza impulsów do ciągłego rozwoju, stawiania pytań poszukiwania odpowiedzi. Mobilizuje mnie to do  doskonalenia swoich umiejętności, poszukiwania skutecznych metod i rozwiązań. 

Pracuję z wszystkimi grupami wiekowymi. 

Jestem w trakcie szkolenia na psychoterapeutkę Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu na ul. Gnieźnieńskiej lub skorzystania z możliwości spotkania online. 

Pracuję w języku polskim, angielskim i w rosyjskim. 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Tu21.09
Dziś22.09
Jutro23.09
Fr24.09
Avatar

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog sądowy

  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Dzień dobry,

na wstępie chciałabym podziękować za zainteresowanie profilem mojego gabinetu oraz ofertą pomocy. Miło mi Państwa poznać. Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem i metodykiem nauczania języków obcych. Od wielu lat pracuję z ludźmi, przez ostatnie miałam przyjemność doskonalić swój warsztat pracując z dziećmi i młodzieżą w szkole podstawowej, bardzo cenię to doświadczenie, którego efektami mogę się teraz z Państwem podzielić. 

W swojej praktyce psychologicznej prowadzę sesje indywidualne oraz grupowe. Pracuję z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi. Prowadzę sesje dla par. Konsultuję rodziny, wspierając je w codziennych trudach, podpowiadając w chwilach zwątpienia.

Jestem także certyfikowanym doradcą zawodowym. Prowadzę sesje z zakresu rozpoznawania kompetencji, rozwijania umiejętności przydatnych na ryku pracy, pomagam młodym ludziom w wyborze kierunku kształcenia lub zawodu a także pomagam odnaleźć się podczas stawiania pierwszych kroków na rynku pracy.

Obecnie prowadzę spotkania w formie tradycyjnego spotkania  w gabinecie lub podczas sesji online w wykorzystaniem komunikatorów, które są dla Państwa najwygodniejsze.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. 

Marianna 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Tu21.09
Dziś22.09
Jutro23.09
Fr24.09