wróć do listy
psychoterapeuta-Marta Adamska

mgr Marta Adamska

Psychoterapeuta

Konsultacja online

O mnie

Witaj,

Jestem psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji (po czteroletnim szkoleniu w zawodzie psychoterapeuty w Warszawskiej Szkole Psychoterapii Gestalt, która kształci w oparciu o program zgodny z wymaganiami EAGT - Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt  oraz EAP - Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii).

 

Chcąc poszerzać swoje zainteresowania związane z problematyką zdrowia psychicznego w 2017 roku rozpoczęłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia. Jestem absolwentką religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie a także dyplomowaną masażystką.

 

Swoją pracę psychoterapeutyczną z klientami systematycznie superwizuję u certyfikowanych superwizorów, biorę udział w interwizjach, treningach, warsztatach i szkoleniach dla psychoterapeutów. W pracy terapeutycznej kieruję się Kodeksem Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Obowiązuje mnie tajemnica zawodowa.

Pracuję w prywatnym gabinecie w Białymstoku ale także online (Zoom/Skype/WhatsApp) 

Moją życiową pasją jest praca z ludźmi, towarzyszenie im w odkrywaniu swoich własnych, nieznanych dotąd jeszcze obszarów i zasobów. Interesuje mnie Bienergetyka A. Lowena i praca z ciałem. 

Ponad 10 lat pracowałam jako masażystka, opiekując się mniej lub bardziej spiętymi ludźmi. Dzięki temu mogłam przypatrywać się skomplikowanej naturze ludzkiej i jej reakcjom na trudności życia codziennego. Wierzę, że ciało jest mądre, ma w sobie zapisaną historię naszych emocji i zna odpowiedź na trapiące nas pytania. Wystarczy zapytać i wsłuchać się w jego podszepty. Ciało łagodnie nam podpowiada, czego potrzebuje, delikatnie prosi nas o uwagę. Niewysłuchane buntuje się i choruje. Czasem jest to nerwowo zaciskana, szczęka niedopuszczana do wypowiedzenia emocji, niekiedy problemy z wzięciem oddechu i pozwoleniem sobie na życie pełną piersią.

 

Jestem tu by Cię wysłuchać, byś mogła_mógł zapłakać, wzruszyć, cieszyć się z małych i dużych sukcesów. Jeżeli mi pozwolisz będę towarzyszyć Ci w drodze do poznawania samego siebie. 

 

Gdy nie pracuję, to czytam, tańczę, medytuję, spaceruję z psicą - jestem w poruszeniu ale czasem robię nic i jest mi z tym dobrze :) 

 

Jeśli poczułaś_eś, że chcesz ruszyć z miejsca i masz choćby najmniejszą gotowość do zmiany albo tylko i czasem nawet aż tylko, chcesz mnie o coś zapytać - zapraszam do kontaktu.Jestem :)

 

Pozdrawiam ciepło

Marta

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Gestalt
  • Humanistyczny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Warszawska Szkoła Psychoterapii Gestalt
Doświadczenie
  • NZOZ MD Care – Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych – Dworaki Staśki Oddział Leczenia Nerwic
  • Prywatny gabinet psychoterapii
  • Oddział Dzienny Leczenia Nerwic SP ZOZ MSWiA w Białymstoku
Staże i praktyki
  • Staż kliniczny w VI Oddziale Ogólnopsychiatrycznym SPP ZOZ w Choroszczy oraz w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
  • Asystowanie w trzech cyklach regularnej grupy ćwiczeń prowadzonych metodą A. Lowena w Białymstoku

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Tu21.09
Dziś22.09
Jutro23.09
Fr24.09