wszystkie filtry
Filtry

(3)

Avatar

Małgorzata Pajka

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

   Nazywam się Małgorzata Pajka i jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam również arteterapie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Obecnie jestem w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

    Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas stażu w warsztacie Terapii Zajęciowej "Unikat", pracy w Warsztacie Terapii Zajęciowej "Otwarte Serca" oraz na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim, w którym byłam odpowiedzialna za prowadzeniem terapii grupowej, indywidualnej oraz diagnostykę. Pracowałam także w  Poradni Zdrowia Psychicznego w Katowicach, gdzie zajmowałam się diagnozą, terapią indywidualną dorosłych i młodzieży. W Poradni prowadziłam również klub pacjenta dla osób zaburzeniami psychotycznymi. 

   W terapii indywidualnej pracuję przede wszystkim z osobami dorosłymi i młodzieżą z zaburzeniami osobowości, lekowymi, depresyjnymi, psychotycznymi, cierpiącymi na nerwice, fobie i zaburzenia obsesyjno - kompulsywne. 

 Pracując w paradygmacie psychodynamicznym stosuję metodę terapii skoncentrowanej na przeniesieniu TFP (Transference Focused Therapy). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa28.11
Dziś29.11
Jutro30.11
Tu1.12
Avatar

Anna Murawska

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Psycholog sportu

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog

Psychodietetyk

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Indywidualna
 • Grupowa
 • Dla dzieci i młodzieży

Jestem dyplomowanym psychologiem, w trakcie 4 letniej certyfikacji na psychoterapeutę poznawczo-behawioralnego. W pracy terapeutycznej korzystam z technik poznawczo-behawioralnych oraz elementów Terapii Schematów. Specjalizuje się w terapii indywidualnej młodzieży oraz dorosłych.

Studia magisterskie z psychologii ukończyłam na wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. O tytuł psychoterapeuty, po skończeniu 4-letniego kursu ubiegać się będę z ramienia Szkoły Psychoterapii Crescentia w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam już na studiach i zdobywam, cały czas podnosząc swoje kwalfikacje. Podczas studiów odbyłam praktyki w krakowskich klubach sportowych z dziećmi i młodzieżą uprawiającą sport do specjalności psycholog sportu. Brałam udział w badaniach grantowych z psychologii sądowej, prowadząc zespół badawczy, jak również w interdyscyplinarnych badaniach w Instytucie Psychologii i Akademii Wychowania Fizycznego na temat wpływu wysiłku fizycznego na procesy poznawcze. W kolejnych latach zajmowałam się psychoedukacją i psychodietetyką w krakowskich fundacjach skierowanych do młodzieży, studentów jak również seniorów. Aktualnie prowadzę warsztaty psychoedukacyjne dla seniorów “Aktywny senior” w Fundacji Ukryte Skrzydła w Krakowie. Byłam również prelegentką w wykładzie “Psychologia Fitnessu” w ramach cyklu “Science First”, realizowany na Uniwersytecie Jagiellońskim przez Stowarzyszenie All In UJ i Instytut Psychologii UJ.

W terapii specjalizuje się w leczeniu osób z zaburzeniami odżywiania oraz chorobami metabolicznymi w których psychodietetyka i psychoedukacja podnoszą komfort życia. Współpracuje terapeutycznie oraz psychodietetycznie z osobami, które pragną zmienić swoje codzienne nawyki, również żywieniowe. Pracuje również z młodzieżą i dziećmi uprawiającymi sport. Lecze problemy z bezsennością stosując techniki terapii CBT oraz aplikację GoodSleeper.
W codziennej pracy zajmuje się również zaburzeniami nastroju, lękami i fobią, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi jak i wsparciem oraz poradnictwem psychologicznym.

Będąc odpowiedzialna za tytuł magistra psychologii, nie przerywam podnoszenia swoich kompetencji i zdobywania doświadczenia zawodowego. Regularnie uczestniczę w kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu psychologii i psychoterapii.

Ze swojej strony mogę obiecać stworzenie na sesjach atmosfery wzajemnego szacunku i zrozumienia, ułatwiających pokonywanie trudności.

 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa28.11
Dziś29.11
Jutro30.11
Tu1.12
Avatar

Agnieszka Adamczyk

Konsultacja online

Psycholog

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

W gabinecie prowadzę terapię w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniu (TSR). Zajmuję się też pomocą psychologiczną i interwencją kryzysową oraz poradnictwem dla rodziców, także adopcyjnych. Pracuję z osobami, które doświadczają różnych kryzysów życiowych oraz osobami pragnącymi się rozwijać i realizować swoje życiowe cele. Szczególnym obszarem moich zawodowych zainteresowań jest pomoc osobom zmagającym się z niepłodnością, osobom które doświadczyły straty dziecka, kobietom po poronieniach, w ciąży, połogu. 

Poza pracą w gabinecie i on-line, oferuję również wizyty domowe.

Obecnie studiuję podyplomowo: SWPS, Kryzys i interwencje kryzysowe oraz jestem uczestnikiem seminarium: Laboratorium Psychoedukacji, Psychoterapia okołoporodowa, czyli życie wewnętrzne kobiety w ciąży, w porodzie i kiedy staje się matką. 

Więcej o mnie na stronie www.strefaodrodzenia.pl i profilu na FB

 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa28.11
Dziś29.11
Jutro30.11
Tu1.12