wszystkie filtry
Filtry

(2)

Avatar

Psycholog

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

W gabinecie prowadzę terapię w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniu (TSR). Zajmuję się też pomocą psychologiczną i interwencją kryzysową oraz poradnictwem dla rodziców, także adopcyjnych. Pracuję z osobami, które doświadczają różnych kryzysów życiowych oraz osobami pragnącymi się rozwijać i realizować swoje życiowe cele. Szczególnym obszarem moich zawodowych zainteresowań jest pomoc osobom zmagającym się z niepłodnością, osobom które doświadczyły straty dziecka, kobietom po poronieniach, w ciąży, połogu. 

Poza pracą w gabinecie i on-line, oferuję również wizyty domowe.

Obecnie studiuję podyplomowo: SWPS, Kryzys i interwencje kryzysowe oraz jestem uczestnikiem seminarium: Laboratorium Psychoedukacji, Psychoterapia okołoporodowa, czyli życie wewnętrzne kobiety w ciąży, w porodzie i kiedy staje się matką. 

Więcej o mnie na stronie www.strefaodrodzenia.pl i profilu na FB

 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś28.07
Jutro29.07
Fr30.07
Sa31.07
Avatar

Małgorzata Pajka

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

   Nazywam się Małgorzata Pajka i jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam również arteterapie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Obecnie jestem w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

    Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas stażu w warsztacie Terapii Zajęciowej "Unikat", pracy w Warsztacie Terapii Zajęciowej "Otwarte Serca" oraz na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim, w którym byłam odpowiedzialna za prowadzeniem terapii grupowej, indywidualnej oraz diagnostykę. Pracowałam także w  Poradni Zdrowia Psychicznego w Katowicach, gdzie zajmowałam się diagnozą, terapią indywidualną dorosłych i młodzieży. W Poradni prowadziłam również klub pacjenta dla osób zaburzeniami psychotycznymi. 

   W terapii indywidualnej pracuję przede wszystkim z osobami dorosłymi i młodzieżą z zaburzeniami osobowości, lekowymi, depresyjnymi, psychotycznymi, cierpiącymi na nerwice, fobie i zaburzenia obsesyjno - kompulsywne. 

 Pracując w paradygmacie psychodynamicznym stosuję metodę terapii skoncentrowanej na przeniesieniu TFP (Transference Focused Therapy). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś28.07
Jutro29.07
Fr30.07
Sa31.07