wszystkie filtry
Filtry

(2)

Avatar

Agata Gwóźdź

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Psycholog kliniczny

Seksuolog

Psycholog

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Gestalt
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Gestalt
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Ukończyłam jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Katowicach, studia realizowałam na dwóch specjalnościach: Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego oraz Psychologia Biznesu i Coaching. W ramach Akademii Psychologa i Psychoterapeuty ukończyłam kursy doskonalące tj. „Najnowsze metody terapii psychologicznej XXI wieku”, „Nowoczesne metody terapii w obliczu problemów społecznych XXI wieku”, „Profesjonalne, innowacyjne metody arteterapeutyczne w holistycznej terapii dzieci i dorosłych”. Brałam udział w licznych warsztatach i szkoleniach dla psychologów i psychoterapeutów m.in: „TSR jako podejście do pracy z innymi”, „wizualizacja, medytacja, relaksacja” oraz "Terapia przez ciało. Diagnoza i strategie terapeutyczne". Biorąc udział w szkoleniach i konferencjach staram się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. 
Odbyłam 6 miesięczny staż w Przychodni Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach. 
Współpracuję z Specjalistycznym Zakładem Usług Medycznych "Medics" w Sosnowcu.

Aktualnie realizuję studia podyplomowe o specjalności seksuologia kliniczna oraz jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS (akredytowanej przez PPTPB). Biorę również udział w Programie Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie (Program akredytowany jest przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt). Wszystko po to, aby w kontakcie ze swoimi klientami móc bardziej efektywnie znajdować rozwiązania trudności, z którymi aktualnie się mierzą.
W swojej pracy staram się stosować metody odpowiednie dla klienta, przede wszystkim bazuję na technikach poznawczo-behawioralnych jak również na technikach zaczerpniętych z nurtów humanistyczno-egzystencjalnych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. W swojej pracy kieruje się Kodeksem Etycznym Psychologa wg wytycznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksem Etycznym PTPPB. Dokładam wszelkich starań, aby spotkania odbywały się w atmosferze wzajemnego szacunku, zaufania, serdeczności jak również autentyczności. Doświadczenie życiowe sprawia, iż podczas spotkań z klientami kieruję się wiedzą zdobytą w czasie edukacji, praktyki ale także ze zwykłej codzienności.

Istotne jest dla mnie poznanie i zrozumienie sytuacji osoby, z którą pracuję. Staram się wspólnie zdefiniować  problem i określić cel spotkania/spotkań. Dokładam wszelkich starań aby dzięki spotkaniom moi klienci podnieśli jakość swojego życia poprzez lepsze poznanie siebie, uważne przyjrzenie się swojemu funkcjonowaniu w różnych sytuacjach czy oswojenie się z lękami, które niejednokrotnie stoją na przeszkodzenie w osiągnięciu pełni szczęścia i satysfakcji w życiu.

Wierzę, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu poradzimy sobie z tym, z czym do mnie przychodzisz .

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Th25.02
Dziś26.02
Jutro27.02
Su28.02
Avatar

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog

  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Kim jestem? Jestem psychologiem (tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Śląskim w 2015 roku) oraz trenerem Treningu Umiejętności Społecznych (certyfikat z 2019 roku) na ścieżce do uzyskania tytułu Edukatora Pozytywnej Dyscypliny. 

Co oferuję? Wsparcie oraz pomoc psychologiczną dla rodziców, opiekunów oraz rodzin oraz zajęcia z terapii psychologicznej dla dzieci. Konsultacje dla dorosłych zazwyczaj obejmują zagadnienia metod wychowawczych, nawiązywania właściwej relacji z dzieckiem, wsparcia emocjonalnego w trudnej roli rodzica. Pomoc psychologiczna dla dzieci opiera się na zajęciach z terapii psychologicznej, podczas których między innymi rozwijamy wiedzę na temat emocji oraz pracujemy nad wyeliminowaniem zachowań niepożądanych. W pracy kieruję się przede wszystkim założeniami Pozytywnej Dyscypliny. Metody jakie stosuję opierają się o Trening Umiejętności Społecznych (elementy terapii behawioralnej), Trening Uważności i Mindfulness.

Jak to wygląda? Zazwyczaj na pierwsze 1-2 spotkania zapraszam tylko rodziców lub opiekunów (bez dzieci). Są to spotkania diagnostyczne, na których omawiamy trudności, z którymi zgłaszają się rodzice. Następnie ustalamy indywidualnie plan spotkań, w zależności od potrzeb skupiamy się na pracy z dorosłymi lub rozpoczynamy spotkania z dzieckiem, wspierane od czasu do czasu spotkaniami z rodzicami.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Th25.02
Dziś26.02
Jutro27.02
Su28.02