wszystkie filtry
Filtry

(1)

Avatar

Agnieszka Solarek

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
  • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
  • Poznawczo-behawioralny
    Rodzaj terapii:
  • Indywidualna

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalnością Psychologia zdrowia i kliniczna oraz Pedagogikę Rewalidacyjną. 

Aktualnie zdobywam praktyczne umiejętności w ramach 4-letniego kursu, przygotowującego do certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego.

Zawodowe doświadczenie w pracy pomocowej zdobywam od 2007 roku, wspierając osoby z różnych grup wiekowych, zaznające trudności w codziennym funkcjonowaniu.  

Pracuję psychoterapeutycznie (stacjonarnie i online) w nurcie poznawczo-behawioralnym z nastolatkami oraz osobami dorosłymi, głównie w obszarach: zaburzenia afektywne, zaburzenia lękowe, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia snu. Pomagam w trudnościach emocjonalnych, kryzysach życiowych, powodujących odczuwanie nadmiernego stresu. Stosuję techniki Mindfulness, Progresywną Relaksację Mięśni Jacobsona oraz Trening Autogenny Schultza. 

Prowadzę również terapię psychologiczną (stacjonarnie) z młodszymi dziećmi szkolnymi w obszarze usprawniania kompetencji emocjonalno-społecznych. Zajęcia te urozmaicam ćwiczeniami z uważności oraz innych technik relaksacji, w formie dostosowanej do wieku dziecka.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów-dydaktyków PTTPB.

Największą motywacją w pracy terapeutycznej jest dla mnie możliwość wpływania na jakość jego życia, przywracania równowagi, bez względu na trudności, z jakimi przyszło mu się mierzyć. Cenię życzliwą relację terapeutyczną, zindywidualizowane podejście, poczucie humoru i uważną obecność w „tu i teraz”. Serdecznie zapraszam do kontaktu! 

czytaj więcej
  • Brak wolnych terminów
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Tu26.10