Wróć do strony głównej bloga

Rok 2023 w TwójPsycholog - wielkie podsumowanie!

Rok 2023 był dla nas długi i intensywny - mieliśmy przyjemność organizować darmowe konsultacje, tworzyć materiały psychoedukacyjne, współpracować ze wspaniałymi osobami oraz rozwijać naszą platformę. Wiele się działo, dlatego postanowiliśmy przygotować krótkie podsumowanie!

1. Nowa zakładka - “Sklep”

📥 Kliknij tutaj, aby zobaczyć.

W tym roku stworzyliśmy na naszej platformie twojpsycholog.pl kolejną nową zakładkę - "Sklep". Znajdują się w niej nasze materiały psychoedukacyjne - darmowe ebooki do pobrania, jak i kurs obejmujący tematykę wypalenia zawodowego. Wszystko w jednym miejscu!

2. Darmowy e-book "Kochanie! Kochamy! Poradnik zarówno dla osób w związkach, jak i singli”

📥 Kliknij tutaj, aby przeczytać.

W zakładce "Sklep" znajdziesz też między innymi jeden z naszych najnowszych ebooków: "Kochanie! Kochamy! Poradnik zarówno dla osób w związkach, jak i singli”, który przygotowaliśmy z okazji Walentynek!

Można w nim znaleźć:

❤️ karty do wydruku z pytaniami, które mogą pomóc pogłębić relację z ukochaną osobą,

❤️ ćwiczenie, które może pomóc Wam w docenieniu siebie nawzajem,

❤️  wskazówki dotyczące dobrej komunikacji,

❤️  a także szczegóły dotyczące sposobów wyrażania miłości, jej składników oraz stylów przywiązania mających wpływ na nasze relacje z innymi.

Podsumowując - garść wiedzy przydatnej zarówno dla par, jak i singli oraz nieco inspiracji do miłego spędzenia czasu z partnerem_rką lub przyjacielem_ciółką.

3. Darmowy mini-workbook: "Cztery ćwiczenia-zabawy rozpoczynające rozmowy o emocjach"

📥 Kliknij tutaj, aby pobrać.

Natomiast z okazji Dnia Dziecka stworzyliśmy mini-workbooka: "Cztery ćwiczenia-zabawy rozpoczynające rozmowy o emocjach"! Dlatego, jeśli chcesz porozmawiać z dzieckiem o emocjach, koniecznie sięgnij po nasz zestaw ćwiczeń, który nieco to ułatwi i pozwoli się rozeznać w spokojnej, zabawowej formie, w jaki sposób dziecko rozumie związane z nimi pojęcia.

Warto przy każdym zadaniu porozmawiać z dzieckiem, dlaczego tak napisało, jak się czuje, w jaki sposób okazuje swoje emocje oraz opowiedzieć, jak my sobie z nimi radzimy. To dobra inspiracja do ciekawej i wartościowej rozmowy.

4. Wyzwanie: szczęścia zwiększanie

📥 Kliknij tutaj, aby pobrać.

Końcem roku na naszym Instagramie @twojpsycholog_ prowadziliśmy “Wyzwanie: szczęścia zwiększanie”. Polegało ono na wykonywaniu szeregu ćwiczeń, które mogą przyczynić się do zwiększania poczucia szczęścia. 

Pomyśleliśmy, że może dobrze byłoby je zebrać również w plik pdf, gdyby ktoś chciał je pobrać i wykonać w późniejszym czasie lub do nich wrócić. Dlatego też możesz je zapisać w takiej formie, w jakiej były publikowane na Instastory i korzystać, kiedy chcesz!

5. Darmowe dyżury psychologiczne

📥 Kliknij tutaj, aby dołączyć do grupy.

Gdy w grudniu 2022 roku zaczęliśmy współpracę z ChPD, wiedzieliśmy, że będzie to działanie długofalowe! Nie myliliśmy się - w 2023 udało się zorganizować aż sześć dyżurów psychologicznych!

Niektóre miały tematykę ogólną - zadzwonić mógł każdy i poruszyć konkretny temat, zapytać o to, gdzie szukać pomocy czy po prostu się wygadać. Nie zabrakło jednak także dyżurów tematycznych - z psycholoonkolożką czy psycholożką okołoporodową. Jeśli chcesz być na bieżąco z takimi akcjami, koniecznie dołącz do grupy!

6. Rozwój Forum Psychologicznego

📥 Kliknij tutaj, aby zadać pytanie.

Końcem 2022 ruszyliśmy z jeszcze jednym projektem - naszym Forum Psychologicznym. Od tego czasu zadano aż 1684 pytania, a nasi Specjaliści_stki udzielili 3662 odpowiedzi!

Ogromnie się cieszymy, że tak wiele osób korzysta z tego rodzaju wsparcia - darmowego, anonimowego, które jest nierzadko podpowiedzią w szukaniu dalszej pomocy. Dziękujemy również wszystkim naszym Specjalistom_tkom, którzy dzielą się swoją wiedzą i dbają o to, by pytania nie zostały bez odpowiedzi.

7. Psychoedukacja

📥 Kliknij tutaj, aby zadać pytanie.

W tym roku, jak i w poprzednich, lubiliśmy się dzielić naszą wiedzą! Oprócz ebooka czy wyzwania pojawiło się 38 nowych artykułów na naszym blogu oraz 42 posty w social mediach!

Mieliśmy również przyjemność współpracować ze wspaniałymi firmami czy ośrodkami! Między innymi zostaliśmy patronami "Warszawskich Warsztatów Psychologicznych" organizowanych przez EMPATEA Centrum Psychoterapii czy prowadziliśmy webinar "Czym jest dobrostan psychiczny i jak o niego zadbać na co dzień?" dla firmy Connectis_

8. Rozwój platformy

📥 Kliknij tutaj, aby sprawdzić Formularz Doboru.

Pracowaliśmy również nad rozwojem naszej platformy, by jeszcze bardziej ułatwiała ona codzienną pracę naszych Specjalistów oraz umawianie wizyt przez Klientów.

Między innymi na profilach naszych Specjalistów_tek pojawiły się feminatywy czy wprowadziliśmy zmiany w naszym Formularzu Doboru Specjalisty - dodaliśmy nowe ścieżki dla osób szukających wsparcia dla dzieci, rodziny i pary (dotychczas najbardziej rozbudowana była ścieżka terapii indywidualnej).  Mamy nadzieję, że szczegółowe pytania również dla tego rodzaju wsparcia pomogą w znalezieniu w jeszcze bardziej dopasowanej pomocy!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Śledzicie nasze działania, korzystacie z naszej platformy, korzystacie z naszych treści i angażujecie się poprzez pytania lub odpowiedzi na forum, komentarze na blogu czy reakcje w social mediach. To dla nas wiele znaczy! ❤️

Dziękujemy z ten rok i z entuzjazmem i nową energią patrzymy na następny!

Udostępnij

Spis treści

  1. Nowa zakładka - “Sklep”
  2. Darmowy e-book "Kochanie! Kochamy! Poradnik zarówno dla osób w związkach, jak i singli”
  3. Darmowy mini-workbook: "Cztery ćwiczenia-zabawy rozpoczynające rozmowy o emocjach"
  4. Wyzwanie: szczęścia zwiększanie
  5. Darmowe dyżury psychologiczne
  6. Rozwój Forum Psychologicznego
  7. Psychoedukacja
  8. Rozwój platformy
  9. Dziękujemy, że jesteście z nami!
Opublikowano23.01.2024
Udostępnij

Komentarze (0)