wróć do listy
psychoterapeuta-Daniel Bordman

mgr Daniel Bordman

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Psychodramatysta

Interwent kryzysowy

Konsultacja online

O mnie

Ukończyłem staż w Instytucie Gestalt w Krakowie. Jestem psychoterapeutą w szkoleniu w Szkole Gestalt w Warszawie, której standardy wyznacza EAGT (European Association for Gestalt Therapy) oraz EAP (European Association for Psychotherapy) a moja praca podlega superwizji.

 

Dodatkowe specjalistyczne szkolenia psychoterapeutyczne, które odbyłem to:

* pracy ze wstydem

* traumą / EMDR

 • * praca z metaforą

* psychoterapia online

* wsparcie osób LGBT+

 

Fascynuje mnie rozwój i zmiana poprzez ciało (Lowen), improwizację i techniki dramowe. Jeśli byś tego potrzebował/a, to sięgnę do mindfulness, elementów analizy transakcyjnej, pracy ze snem czy wspomniane wyżej, EMDR Therapy.

Jestem absolwentem Akademi Teatralnej o specjalizacji lalkarskiej, która w połączeniu ze studiami podyplomowymi na SWPS z psychologii społecznej, dała mi różnorodne narzędzia do pracy z drugim człowiekiem. Jednak nie o narzędzia tu chodzi ale o spotkanie, dzięki któremu będziesz mógł rozpoznać swoje nieświadome ograniczenia i jeśli tak zdecydujesz, zmienić je.
 
Co jeszcze powinieneś o mnie mnie wiedzieć? Studia w Chinach oraz kilku miesięczny staż w Norwegi uwrażliwiły mnie na wielokulturowość oraz wszelaką różnorodność i nauczyły dopytywać, bo nie zawsze to co nam się wydaje, że czymś jest, jest tym faktycznie.Prowadzę indywidualną terapię młodzieży i dorosłych, zarówno stacjonarnie w Warszawie jak i online.

 

Dobrze czuję się zarówno świecie artystycznym – jestem zawodowym aktorem (Akademia Teatralna) a także projektantem (School of Form), ale także świetnie czytam język korporacji, KPI i deadline. Wielokrotnie pracowałem z problemami związanymi z wyborem drogi życiowej, stresem w pracy czy wypaleniem zawodowym.

 

Gdy nie pracuję, to podróżuję, ale też lubię czasem nie robić nic.

 

Bez względu na to kim jesteś, jakie masz poglądy, kolor skóry, jesteś w mniejszości czy większości, jeśli potrzebujesz wsparcia, zapraszam.

 

Jeśli chcesz przeczytać więcej wejdź na www.dobregranice.pl

pokaż więcej

Specjalizacja

 • Gestalt
Rodzaje terapii
 • Dla par
 • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Moje doświadczenie

Edukacja
 • Szkoła Gestalt w Warszawie
 • Praktyczna Psychologia Społeczna Uniwersytet SWPS
 • Akademia Teatralna wydział aktorski specjalizacja lalkarska
 • School of Form - Design Communication
Staże i praktyki
 • Instytut Gestalt w Krakowie
Certyfikaty i szkolenia
 • Coaching ICC
 • EMDR Theraphy
Publikacje
 • Toga: Wzmocnij głos a wzmocnisz siebie

Galeria

Inne

Zdjęcie-0
Zdjęcie-1

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś24.07
Jutro25.07
Mo26.07
Tu27.07