
mgr Dominika Wojtyło
Psycholożka, Psychoterapeutka w trakcie szkolenia, Diagnostka psychologiczna
- Doświadczenie
- Usługi
- Opinie
- Kontakt
Kluczowe informacje

Miejsce spotkań
online, stacjonarnie

Wiek
30+

Język terapii
polski

Doświadczenie zawodowe
5 lat
O mnie
Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną CBT.
Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim.
Studia podpylomowe:
- Psychologia transportu oraz zawodów trudnych i niebezpiecznych;
- Przygotowanie pedagogiczne;
- Neuropsychologia kliniczna i diagnoza neuropsychologiczna w ujęciu praktycznym;
Obecnie jestem w trakcie certyfikacji psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
Pracuję w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu na oddziale VI - przyjęciowym damskim.
Specjalizacja
- Poznawczo-behawioralny
Rodzaje terapii
- Indywidualna
Obszary pomocy
Zaburzenia lękowe
Obszar zaburzeń psychicznych, których wspólnym mianownikiem jest stan lęku, niepokoju, które to doprowadzają do silnego cierpienia psychicznego. Zaburzenia lękowe nierzadko wykluczają z życia społecznego i codziennego funkcjonowania (np. wyjście z domu czy spotkanie człowieka jest niemożliwe lub utrudnione).
Obszary
- Fobia społeczna
- Lęk uogólniony (GAD)
- Obsesyjno-kompulsyjne (OCD)
- Zespół stresu pourazowego (PTSD)
Zaburzenia nastroju i osobowości
Obszar zaburzeń psychicznych i osobowości, które powodują cierpienie i utrudniają codziennie funkcjonowanie. Wpływają na zaburzone postrzeganie rzeczywistości i siebie, pobudzenie lub osłabienie emocjonalne, zmienioną aktywność dnia codziennego. Najczęściej występuje obniżenie lub pobudzenie nastroju, mania, psychoza, urojenia. Zaburzenia osobowości to wzorzec zachowania, nad którym można pracować i dostosowywać do służącego funkcjonowania.
Obszary
- Afektywna-dwubiegunowa (CHAD)
- Depresja
- Depresja sezonowa
- Inne zaburzenia osobowości
- Mania
- Osobowość narcystyczna
- Schizofrenia / psychozy / urojenia
Odżywianie się
Obszar skupiony na zaburzeniach odżywiania się, jak również na diecie i zdrowym, służącym podejściu do żywienia. Obejmuje zarówno choroby, które wymagają interwencji specjalisty zdrowia psychicznego, jak też wsparcie i psychoedukację w temacie odżywiania się.
Obszary
Pokaż więcej
Moje doświadczenie
Edukacja
- Uniwersytet Wrocławski
- SWPS
Doświadczenie
- Wojewódzki Szpital dla Psychicznie i Nerwowo Chorych w Lubiążu
- Prywatny gabinet
Umów wizytę
Wybierz termin i miejsce wizyty