wróć do listy
psychoterapeuta-Joanna Wielgopolan

mgr Joanna Wielgopolan

Psycholog

Interwent kryzysowy

Konsultacja online

O mnie

Nazywam się Joanna Wielgopolan, jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia uprawniającego do uzyskania certyfikatu w zakresie Terapii Poznawczo-
Behawioralnej (CBT).

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Doświadczenie zawodowe zdobywałam  w Ośrodku dla Ofiar Przemocy DOM, podczas stażu w Pogotowiu Niebieska Linia oraz na licznych szkoleniach i kursach. Obecnie jestem związana zawodowo  z Punktem Interwencji Kryzysowej działającym przy jednym z Ośrodków Pomocy Społecznej.

Psychologia to także moja pasja, potrzebna mi jak powietrze do oddychania. Ciągle odczuwam potrzebę pogłębiania wiedzy, dokształcania się po to aby jak najlepiej wykonywać swój zawód.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, mamą dwóch wspaniałych córek i jednej rozpieszczonej do granic możliwości kocicy. Lubię podróżować, czytać książki  i cieszyć się życiem.

Jeśli to czytasz to prawdopodobnie szukasz pomocy, wsparcia, zastanawiasz się lub wahasz. Nie wiem, czy to dobry moment, nie wiem czy to ja jestem odpowiednią osobą, ale wiem, że zrobię co w mojej mocy aby Ci pomóc, towarzyszyć w zmianie i rozwoju. Kontakt między nami został już nawiązany, możesz to w ciekawy sposób wykorzystać i umówić się na spotkanie

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Poznawczo-behawioralny
  • TSR
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet SWPS

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
We28.07
Dziś29.07
Jutro30.07
Sa31.07