Czy złożyć życzenia rodzicom (z okazji rocznicy ślubu), którzy już się nie kochają?

Witam totalnie nie wiem co zrobić, za dwa tygodnie moi rodzice mają 25 rocznicę ślubu. Oni się strasznie nienawidzą, po pijaku tata ubliża mamie i nam, na drugi dzień mama strasznie na niego krzyczy, a potem nie odzywają się do siebie aż do kolejnej kłótni gdy on wypiję. Nie lubię przebywać w domu bo ciągle czuję tą nienawiść w powietrzu, wiem ze on nie nawiedzi i mnie😕 nie wiem czy powinnam coś im kupić na rocznicę ślubu, czy złożyć im życzenia skoro oni już się nie kochają?

MałaMi

w zeszłym miesiącu
Paweł Franczak

Droga MałaMi,
nie widzę powodów, by tego nie robić. To, jaką stworzyli relację jest ich sprawą, nawet jeśli daleka jest od ideału. Skoro są ze sobą oficjalnie, najwidoczniej chcą być w takim związku. Dla dzieci najlepiej jest, kiedy zajmują się raczej swoim życiem i swoimi związkami.

Życzę powodzenia,
Paweł Franczak

w zeszłym miesiącu
Katarzyna Kania-Bzdyl

Dzień dobry,

rocznica ślubu jest rocznicą, którą świętują małżonkowie, nikt więcej. Nie jest Pani zobowiązana do tego, aby kupować prezent czy też składać życzenia. Ponadto to rodzice codziennie podejmują decyzje jak wygląda ich małżeństwo. Proszę skupić się na swoim życiu :)

pozdrawiam,

Katarzyna Kania-Bzdyl

w zeszłym miesiącu