wszystkie filtry
Filtry

(2)

Avatar

Aleksandra Dłużak

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Psycholog dzieci i młodzieży

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Gestalt
 • Humanistyczny
Nurt:
 • Gestalt
 • Humanistyczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Grupowa
 • Dla par
 • Dla dzieci i młodzieży

  Jestem psychoterapeutką Gestalt, nurtu terapii humanistyczno-egzystencjalnej, terapeutką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Trenerem procesu grupowego.

  Ukończyłam czteroletnie całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie,

nr dyplomu 39/2018/ZSPG akredytowanym przez EAP  (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii)  i EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt),

szkolenie TSR, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Rozwiązań w Toruniu, posiadającego rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). 

 W pracy z klientami kieruje się Kodeksem Etycznym Polskiej Federacji Psychoterapii 

psychoterapia-polska.org/kodeks-etyczny-pfp 

oraz Kartą Praw Pacjenta Psychoterapii

gestalt-silesia.pl/single-post/2017/02/13/Karta-praw-pacjenta-psychoterapii. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w treningach i warsztatach dla psychoterapeutów oraz konferencjach naukowych.

     W Gliwicach prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych,

 terapię młodzieży oraz terapię par.Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa17.04
Dziś18.04
Jutro19.04
Tu20.04

Jestem pedagogiem, trenerem umiejętności miękkich (V poziom EQF), absolwentką Studium Reintegracji Społecznej Towarzystwa Psychoprofilaktycznego i terapeutą w trakcie szkolenia w Krakowskim Ośrodku Szkoleń Systemowych. Przygotowuję się do certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychologicznym.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną dorosłych i młodzieży oraz psychoterapią rodzin.

Wspieram osoby zmagające się z depresją, obniżonym nastrojem, problemami w relacjach, zaburzeniami emocji, będące w kryzysie, cierpiące z powodu nerwicy lub lęków. Chętnie też towarzyszę tym, którzy pragną rozwinąć się, lepiej poznać i zrozumieć.

Zapraszam rodziny doświadczające kłopotów w relacjach z dziećmi – gdy pojawiają się trudne do zrozumienia zachowania, gdy mimo różnych działań wychowawczych problemy nie znikają.

Doświadczenie zdobywałam w pracy dla różnych organizacji pozarządowych, w szkołach i świetlicach środowiskowych. Jestem współtwórczynią Centrum Kreatywnej Edukacji DRAO, w którym razem z Marcinem Drzazgą realizujemy projekty rozwojowe dla dzieci i młodzieży szkolnej na terenie całego kraju.

Ukończyłam szereg szkoleń i kursów rozwijających mój warsztat pracy o techniki pracy z ciałem i umiejętności związane z interwencją kryzysową. Integralną częścią doskonalenia zawodowego jest dla mnie dbałość o rozwój własny i równowagę emocjonalną.

Specjalizuję się w nurcie systemowym i psychodynamicznym. Co ważne – czerpię też dużo z innych paradygmatów psychoterapii, bo wiem, że każdy człowiek ma inne potrzeby, a tym samym nie istnieje jedno podejście dobre dla wszystkich.

Swoją pracę na bieżąco poddaję superwizji.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa17.04
Dziś18.04
Jutro19.04
Tu20.04