wszystkie filtry
Filtry

(1)

Avatar

Agata Patelka

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Psycholog dzieci i młodzieży

    Rodzaj terapii:
  • Indywidualna
  • Dla dzieci i młodzieży

Jestem psychologiem, absolwentką UAM w Poznaniu, certyfikowanym providerem TRE® (Tension, Stress and Trauma Release – Ćwiczeń Uwalniających od Napięć, Stresu i Urazów) obecnie na poziomie TRE® Provider Zaawansowany oraz uczestniczką 4-letniej szkoły psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena. Stale uczestniczę w warsztatach, superwizjach indywidualnych i grupowych. Jestem w regularnym kontakcie z nauczycielami i praktykami tych metod. 

W swojej pracy korzystam z wiedzy i doświadczeń zdobytych podczas psychologicznych studiów magisterskich (specjalność kliniczna), szkolenia na psychoterapeutkę w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena, warsztatów dla terapeutów Accessing Your Life Force, teorii poliwagalnej Stephena Porgesa oraz licznych konferencji, szkoleń i warsztatów, których głównym obiektem zainteresowania był i jest Człowiek.

Moje kwalifikacje zawodowe obejmują obszary związane z pracą z drugim człowiekiem począwszy na rekreacji, doradztwie zawodowym przez pedagogikę i oligofrenopedagogikę do psychologii, pracy z energią w ciele i szkolenia psychoterapeutycznego obecnie. Doświadczenie zdobywałam w bezpośrednim kontakcie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi – rodzicami, opiekunami, nauczycielami – pracując jako psycholog, nauczyciel oraz doradca zawodowy w obszarach związanych z rozwojem edukacyjnym, osobowym i zawodowym – na rynku pracy, w sektorze pomocy rodzinie oraz w różnych placówkach oświatowych. 

Oferuję usługi psychologiczne i pracę z ciałem. Wspieram odzyskiwanie poczucia komfortu we własnym ciele, przywracanie poczucia równowagi psychofizycznej i adekwatności w relacji z samym sobą, bliskimi oraz otoczeniem. Pomagam odzyskiwać i wzmacniać kontakt ze sobą/swoim ciałem, wewnętrznym przepływem emocji, energii, własnymi potrzebami oraz oczekiwaniami wobec otaczającej rzeczywistości. Towarzyszę w procesie odkrywania i integrowania nieznanych lub nieakceptowanych obszarów własnego Ja, w efekcie czego wzrasta poczucia wpływu na własne życie, samoświadomość cielesna oraz wewnętrzne poczucie równowagi i doznawanie przyjemności.

pokaż więcej
  • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05