wszystkie filtry
Filtry

(1)

Avatar

Agata Patelka

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog

Interwent kryzysowy

    Rodzaj terapii:
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Indywidualna

Jestem psychologiem, absolwentką UAM w Poznaniu, certyfikowanym providerem TRE® (Tension, Stress and Trauma Release – Ćwiczeń Uwalniających od Napięć, Stresu i Traumy) obecnie na poziomie TRE® Provider Zaawansowany oraz uczestniczką 4-letniej szkoły psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena. Stale uczestniczę w warsztatach, superwizjach indywidualnych i grupowych. Jestem w regularnym kontakcie z nauczycielami i praktykami tych metod. 

W swojej pracy korzystam z wiedzy i doświadczeń zdobytych podczas psychologicznych studiów magisterskich (specjalność kliniczna), szkolenia na psychoterapeutkę w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena, warsztatów dla terapeutów Accessing Your Life Force, teorii poliwagalnej Stephena Porgesa oraz licznych konferencji, szkoleń i warsztatów, których głównym obiektem zainteresowania był i jest Człowiek.

Moje kwalifikacje zawodowe obejmują obszary związane z pracą z drugim człowiekiem począwszy na rekreacji, doradztwie zawodowym przez pedagogikę i oligofrenopedagogikę do psychologii, pracy z ciałem i szkolenia psychoterapeutycznego obecnie. Doświadczenie zdobywałam w bezpośrednim kontakcie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi – rodzicami, opiekunami, nauczycielami – pracując jako psycholog, nauczyciel oraz doradca zawodowy w obszarach związanych z rozwojem edukacyjnym, osobowym i zawodowym – na rynku pracy, w sektorze pomocy rodzinie oraz w różnych placówkach oświatowych.

pokaż więcej
  • Brak wolnych terminów
Sa27.02
Dziś28.02
Jutro1.03
Tu2.03