wszystkie filtry
Filtry

(2)

Avatar

Iga Szutarska

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psychodramatysta

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog kliniczny

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna
Jestem psychologiem, pracuje łącząc z sobą Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach oraz Racjonalną Terapię Zachowań, jestem także praktykiem metody Kids Skills "Dam Radę" i "Jestem z Ciebie Dumny".
czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Aleksandra Hopa

Konsultacja online

Psycholog

Interwent kryzysowy

Psycholog kliniczny

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, prowadzę konsultacje psychologiczne oraz terapie indywidualne i terapie dla par, a także terapię dla relacji rodzic-nastolatek. Pracuję z osobami dorosłymi i dziećmi 16+.
Wspieram ludzi w trudnych momentach ich życia, pomagam przezwyciężyć kryzysy, zwalczyć poczucie zagubienia czy nieprzystosowania do nowych sytuacji. Wypalenie zawodowe, nerwica, lęki, depresja, rozwód, utrata bliskiej osoby, utrata zdrowia to problemy, które spotykają nas często bez żadnej zapowiedzi.
Pomagam osobom, które chcą sobie poradzić w przeżywanym kryzysie i potrzebują rozmowy, wsparcia by lepiej zrozumieć co się stało i jak sobie poradzić. Podczas spotkań wspólnie poszukujemy najlepszych rozwiązań. Pomagam też ludziom, którzy po prostu mają dość swojego obecnego życia i chcą coś w nim zmienić, po to, by żyć życiem pełnym, witalnym i takim o jakim naprawdę marzą.

 

 

 

 Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Wydział Zamiejscowy w Sopocie o specjalności psychologia kliniczna. Ukończyłam szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR (stopień I i II). Jestem również praktykiem terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT oraz Trenerem Treningu Umiejętności Społecznych (I i II stopień). Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Wydział Zamiejscowy w Sopocie na kierunku coaching. Ukończyłam szkolenie specjalizacyjne w Polskim Centrum Mediacji uzyskując tytuł mediatora rodzinnego.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

Jak pracuję?

Pracuję w nurcie Krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (BRIEF SOLUTION FOCUSED THERAPY), a więc skoncentrowanej na konkretnych problemach, konkretnych celach. Pracuję z Klientem w perspektywie jego przyszłości. Dzięki temu wzmacniana jest wiara we własne siły i możliwości. Ta metoda pozwala również osiągnąć zadowalające, głębokie i trwałe efekty w możliwie najkrótszym czasie. Jest to podejście, w którym podczas sesji skupiam się na tych obszarach, które obecnie są dla pacjenta najważniejsze i w których chciałby on zmienić lub poprawić swoje funkcjonowanie. Ilość sesji to zazwyczaj od 4 do 10 spotkań.

Obszar mojej pracy:

1. Kryzys emocjonalny, utrata sensu życia, myśli samobójcze, żałoba, utrata zdrowia, poronienie, strata dziecka, wypalenie zawodowe, rozstanie, rozwód, poczucie bezradności, trauma, stany depresyjne, depresja poporodowa, praca z pacjentem onkologicznym.

2. Praca z parami doświadczającymi kryzysu w związku, terapia par, terapia małżeńska.

3. Konsultacja dla kobiet w ciąży i po porodzie, depresja poporodowa, baby blues, poronienie, okołoporodowa strata dziecka. Praca z kobietami lub parą.

4. Rozwój osobisty dla kobiet - indywidualne spotkania dla kobiet, które chcą lepiej zrozumieć siebie, wzmocnić swoją samoocenę, popracować nad poczuciem własnej wartości, krótko mówiąc wybrać się w najważniejszą podróż swojego życia- w podróż w głąb siebie, zadbać o swoje potrzeby i zacząć żyć życiem pełnym, witalnym i takim o jakim marzą w głębi serca.

5. Szkoła dla rodzica - pracuję z rodzicami, chcącymi lepiej zrozumieć potrzeby swojego dziecka i tymi, którym zależy na zbudowaniu relacji z dzieckiem opartej na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Prowadzę również szkołę rodzica dla osób będących w sytuacji około-rozwodowej.Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku na oddziale chemioterapii dziennej. W tej pracy otrzymałam najważniejsze lekcje o życiu, chorobie i umieraniu. W Centrum Rozwoju Osobistego Memento Vivere wspierałam i wspieram kobiety w rozwoju osobistym. W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wejherowie motywowałam nie tylko kobiety, lecz również i mężczyzn w projektach związanych z aktywizacją zawodową. W Polskim Centrum Mediacji pracowałam z parami i rodzinami w sytuacjach około-rozwodowych i to miejsce nauczyło mnie jak ważne jest poważne traktowanie wszystkich członków rodziny w obliczu rozwodu/rozstania. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyłam pracując w szkołach w projekcie „Nowe Horyzonty”, gdzie przeprowadziłam ponad 500 godzin warsztatów psychologiczno-rozwojowych i było to zaraz największym wyzwaniem, jak i największą przygodą. Z dziećmi i młodzieżą pracuję w Centrum Kultury Calazans w Bolszewie, gdzie prowadzę treningi umiejętności społecznych (TUS) oraz treningi uważności i relaksacji.

Moją największą pasją i misją życiową jest wspieranie osób w drodze do życia pełnego harmonii i życia w zgodzie ze swoimi potrzebami. Wierzę, że traktowanie samego siebie z czułością czyni z nas dobrych ludzi dla innych i pozwala autentycznie cieszyć się codziennością. Dlatego też w mojej pracy priorytetem jest zapewnienie bezpiecznej przestrzeni na rozmowę oraz zbudowanie zaufania, aby czas wspólnie spędzony przyniósł skuteczne rozwiązanie.
Gabinet w Redzie tworzę z myślą o tym, aby stał się on miejscem wytchnienia. Miejscem, w którym można porozmawiać o tym, co ważne, przepłakać to, co trudne i wspólnie szukać rozwiązań dla spraw, które wymagają zmiany.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10