wszystkie filtry
Filtry

(1)

Avatar

Katarzyna Müller-Bogucka

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
  • Gestalt
Nurt:
  • Gestalt
    Rodzaj terapii:
  • Indywidualna

Jestem psychologiem i dyplomowaną terapeutką Gestalt. Zapraszam na spotkania dorosłych i młodzież po 17r.ż.

 

W relacji terapeutycznej ważne są dla mnie szacunek, autentyczność, empatia i akceptacja bez oceniania, które budują poczucie bezpieczeństwa i umożliwiają pracę nad zmianą tego, co trudne, nieraz bolesne.

 

Od ponad 10 lat zajmuję się profesjonalnym wspieraniem dorosłych, dzieci i młodzieży. 
Po ukończeniu studiów z psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w 2008 roku rozpoczęłam naukę w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie. W 2012 roku otrzymałam tytuł Specjalisty Counsellingu Gestalt.

 

Moje doświadczenie i wiedzę budowałam także poprzez udział w warsztatach, m.in. z zakresu  samoregulacji, choreoterapii, pracy z ciałem, Racjonalnej Terapii Zachowania, terapii Biofeedback. W licznych projektach wpierałam osoby przeżywające życiowe kryzysy, chcące lepiej radzić sobie z emocjami,  szukające nowych rozwiązań w relacjach prywatnych i w życiu zawodowym, chcące poznać własne mocne strony, rozwijać się i pokonywać własne ograniczenia. 

 

Obecnie pracuję jako psycholog i terapeuta Biofeedback w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mikołowie, prowadzę także własny gabinet terapii Gestalt w Tychach.

 

Zapraszam Cię na spotkanie, gdy Twoje przeżycia, emocje, myśli utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie, uniemożliwiają budowanie wartościowych dla Ciebie relacji, blokują Twój rozwój. Zapraszam, gdy potrzebujesz zmiany.

czytaj więcej
  • Brak wolnych terminów
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Tu26.10