wróć do listy
psychoterapeuta-Katarzyna Müller-Bogucka

mgr Katarzyna Müller-Bogucka

Psycholog

Konsultacja online

O mnie

Jestem psychologiem i dyplomowaną terapeutką Gestalt. Zapraszam na spotkania dorosłych i młodzież po 17r.ż.

 

W relacji terapeutycznej ważne są dla mnie szacunek, autentyczność, empatia i akceptacja bez oceniania, które budują poczucie bezpieczeństwa i umożliwiają pracę nad zmianą tego, co trudne, nieraz bolesne.

 

Od ponad 10 lat zajmuję się profesjonalnym wspieraniem dorosłych, dzieci i młodzieży. 
Po ukończeniu studiów z psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w 2008 roku rozpoczęłam naukę w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie. W 2012 roku otrzymałam tytuł Specjalisty Counsellingu Gestalt.

 

Moje doświadczenie i wiedzę budowałam także poprzez udział w warsztatach, m.in. z zakresu  samoregulacji, choreoterapii, pracy z ciałem, Racjonalnej Terapii Zachowania, terapii Biofeedback. W licznych projektach wpierałam osoby przeżywające życiowe kryzysy, chcące lepiej radzić sobie z emocjami,  szukające nowych rozwiązań w relacjach prywatnych i w życiu zawodowym, chcące poznać własne mocne strony, rozwijać się i pokonywać własne ograniczenia. 

 

Obecnie pracuję jako psycholog i terapeuta Biofeedback w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mikołowie, prowadzę także własny gabinet terapii Gestalt w Tychach.

 

Zapraszam Cię na spotkanie, gdy Twoje przeżycia, emocje, myśli utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie, uniemożliwiają budowanie wartościowych dla Ciebie relacji, blokują Twój rozwój. Zapraszam, gdy potrzebujesz zmiany.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Gestalt
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy
  • Rozwój osobisty
  • Kryzysy
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia nastroju (afektywne)

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach
  • Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05