wróć do listy
psychoterapeuta-Dominika Padzik

mgr Dominika Padzik

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Interwent kryzysowy

Konsultacja online

O mnie

*** Obecnie ze względu na sytuację pandemii prowadzę psychoterapię w formie online (za pośrednictwem komunikatora Skype lub Zoom). W przyszłości występuje możliwośc przejścia do gabinetu przy ul. Ptasiej, Warszawa Śródmieście***

Oferuję psychoterapię osób dorosłych w nurcie integracyjnym. Psychoterapia integracyjna jest nurtem psychoterapii umożliwiającym korzystanie z dorobku różnych nurtów psychoterapeutycznych, tak by w najlepszy sposób dopasować metody pracy do indywidualnych potrzeb klienta. 

Psychoterapia, którą oferuję, skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby dokonać zmiany, lepiej radzić sobie z różnymi problemami osobistymi i rozumieć siebie. Pomagam osobom, które zmagają się z długotrwałym stresem, obniżonym nastrojem, lękiem oraz z zaburzeniami osobowości. Zapraszam także osoby cierpiące z powodu kryzysów życiowych. Wspieram w poznawaniu własnego „ja” - swoich motywacji, potrzeb i schematów działania.

o mnie:
psycholog, psychoterapeuta w trakcie ksztalcenia psychoterapeutycznego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Oprócz wielu szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej i pomocy społecznej, ukończyłam I stopień szkolenia z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Sopocie i szkolenie z zakresu mediacji w Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń SWPS. Doświadczenie w pracy z ludźmi zdobywałam m.in. współpracując z Ośrodkami Pomocy Społecznej, centrum interwencji kryzysowej i fundacjami. Odbyłam staż w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. T.Bilikiewicza w Gdańsku. Prowadziłam warsztaty „Draw the Line - Wyznacz granicę” w ramach projektu fundacji Feminoteka oraz w Areszcie Śledczym w Gdańsku w ramach projektu „Siła Spokoju”. Obecnie jestem związana z poradnią i jedną z warszawskich fundacji. Prywatnie lubię czytać, podróżować i spacerować z psem. 

Swoją pracę poddaję stałej superwizji i doskonaleniu. Kieruję się w niej kodeksem etyczno - zawodowym psychologa. 

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania w rozmowie telefonicznej lub wiadomości prywatnej.

Zapraszam do kontaktu,
mgr Dominika Padzik

pokaż więcej

Specjalizacja

 • Integratywny
 • TSR
Rodzaje terapii
 • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Moje doświadczenie

Edukacja
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS, mgr psychologii
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii - Instytut Psychologii Zdrowia
Staże i praktyki
 • Centrum Praw Kobiet
 • Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Południe
 • Wojewódzk Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza
 • Centrum Interwencji Kryzysowej
 • i inne
Certyfikaty i szkolenia
 • Mediacje - szkolenie podstawowe w Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń SWPS
 • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (stopień I) w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Sopocie
 • Zarządzanie talentami według Gallupa
 • i inne

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
We28.07
Dziś29.07
Jutro30.07
Sa31.07