wróć do listy
psychoterapeuta-Marta Noryśkiewicz

mgr Marta Noryśkiewicz

Psycholog

Psychoterapeuta

Psychodramatysta

Interwent kryzysowy

Konsultacja online

O mnie

Jestem certyfikowaną terapeutką w nurcie CBT oraz Terapii Schematów. Pracuję od 2006 roku nieprzerwanie z dorosłymi, parami oraz grupami terapeutycznymi. Uczę swoich klientów jak efektywnie i trwale poradzić sobie z lekiem, depresją, pomagam w tworzeniu dobrych relacji ze światem, wspólnie odnajdujemy cel i sens życia. Wspomagam swoją pracę moimi własnymi, wypracowanymi narzędziami, takimi jak elementy hipnozy, trans- medytacji, głębokiej wizualizacji ze względu na fakt, że zmiana powinna zajść nie tylko w sferze poznawczej ( rozumu) ale przede wszystkim w naszej podświadomości. Prowadzę warsztaty medytacyjne, szkolenia i grupy terapeutyczne. Nieustannie siebie szkolę i rozwijam aby móc służyć swoim klientom na najlepszym i uczciwym poziomie. Regularnie superwizuję swoją pracę.W pracy z klientem wymagam zaangażowania miedzy sesjami ale przede wszystkim uczę, jak siebie pokochać i osłabić kluczowe, już nie przydatne schematy w odczuwaniu, myśleniu i działaniu. Zaufaj i skocz w nieznane:)

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Poznawczo-behawioralny
  • Terapia schematu
Rodzaje terapii
  • Dla par
  • Grupowa
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Traumy

Wywołane sytuacjami, które zagrażały zdrowiu lub życiu i wpłynęły na funkcjonowanie osoby np. gwałt, doświadczanie przemocy (fizycznej, psychicznej, seksualnej, ekonomicznej), wypadek samochodowy, bycie świadkiem napadu, zbrodni, czyjejś śmierci.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet SWPS Warszawa Psychologia Społeczna
  • Szkoła psychoteraputyczna - Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej
  • Zdany egzamin w na teraputę Schema Therapy, w trakcie certyfikacji I
Doświadczenie
  • 201

Galeria

Certyfikaty

Zdjęcie-0
Zdjęcie-1

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś17.09
Jutro18.09
Su19.09
Mo20.09