
mgr Michalina Sęktas
Psycholożka
- Doświadczenie
- Usługi
- Opinie
- Kontakt
Kluczowe informacje

Miejsce spotkań
online, stacjonarnie

Wiek
30+

Język terapii
polski

Doświadczenie zawodowe
5 lat

Praca z osobami głęboko wierzącymi
Tak
Praca pod stałą superwizją
Tak
O mnie
Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie Analizy Egzystencalnej i Logoterapii w Stowarzyszeniu Psychoterapii Egzystencjalnej GLE-Polska, które przynależy do Gesellschaft für Logotherapie und Existenzanalyse – (GLE-International).
W pracy kieruję się wartościami szacunku, otwartości i przyjmowania drugiej osoby taką jaką jest w swoim pięknie i w tym co trudne. Dokładam wszelkich starań by relacja opierała się na zaufaniu, autentyczności i uważności.
Specjalizacja
Rodzaje terapii
- Indywidualna
Obszary pomocy
Zaburzenia lękowe
Obszar zaburzeń psychicznych, których wspólnym mianownikiem jest stan lęku, niepokoju, które to doprowadzają do silnego cierpienia psychicznego. Zaburzenia lękowe nierzadko wykluczają z życia społecznego i codziennego funkcjonowania (np. wyjście z domu czy spotkanie człowieka jest niemożliwe lub utrudnione).
Obszary
- Fobia społeczna
- Lęk uogólniony (GAD)
- Obsesyjno-kompulsyjne (OCD)
Zaburzenia nastroju i osobowości
Obszar zaburzeń psychicznych i osobowości, które powodują cierpienie i utrudniają codziennie funkcjonowanie. Wpływają na zaburzone postrzeganie rzeczywistości i siebie, pobudzenie lub osłabienie emocjonalne, zmienioną aktywność dnia codziennego. Najczęściej występuje obniżenie lub pobudzenie nastroju, mania, psychoza, urojenia. Zaburzenia osobowości to wzorzec zachowania, nad którym można pracować i dostosowywać do służącego funkcjonowania.
Obszary
- Afektywna-dwubiegunowa (CHAD)
- Depresja
- Depresja sezonowa
- Osobowość narcystyczna
Kryzysy
Obszar ostrych, przejściowych zmian, które zakłócają stabilną równowagę psychiczną i powodują cierpienie psychiczne. Kryzys powstaje wtedy, gdy sytuacja, przekracza możliwości i dotychczasowe strategie radzenia sobie. Przedłużający się kryzys, może prowadzić do zaburzeń i chorób psychicznych. Można wyróżnić kryzys sytuacyjne, rozwojowe, egzystencjalne czy środowiskowe.
Obszary
- Diagnoza onkologiczna
- Emigracja
- Kryzys wieku średniego
- Myśli samobójcze
- Rozwód / rozstanie
- Samotność
- Starość
- Trudność w znalezieniu partnera/ki
- Utrata sensu życia
- Żałoba
Pokaż więcej
Moje doświadczenie
Edukacja
- Uniwersytet Gdańsk(mgr 2018)
Doświadczenie
- Centrum Terapii ,,Błękitna Chatka"
Certyfikaty i szkolenia
- Trener Treningu Umiejętności Społecznych (Studio Psychologiczne Joanna Węglarz 2021)
- Trener Metod Relaksacyjnych (Studio Psychologiczne Joanna Węglarz 2021)
Umów wizytę
Wybierz termin i miejsce wizyty