Zachowanie dziewczyny - nagle odrzuca relację, karze ciszą.

Dzień dobry, Prawdopodobnie miałem doczynienia z kobietą typu ukryty narcyz. Troszkę czytałem na ten temat i bardzo dużo cech pasuje do tej osoby. Wszystko było super, nasza relacja szła wręcz podręcznikowo, dziewczyna była miła i urocza. Na któreś z kolei randce/spotkaniu ujrzałem zupełnie inną dziewczynę... Zrobiła mi awanturę o błahostkę i zaczęła się dziwnie zachowywać (fochy, milczenie itp). Takim zachowaniem zniszczyła mi humor i całe dobre nastawienie, które miałem tamtego dnia. Efektem tego, spotkanie stało się niezręczne i rozmowa nam się nie kleiła. Wiało nudą.

Dwa dni później nagle dziewczyna odcina się na tydzień i w najmniej oczekiwanym momencie wysyła mi wiadomość, że nic z tego nie będzie. Po jednym słabszym spotkaniu...(wcześniej rozmawialiśmy o naszym przyszłym związku). Do tematu podeszła bardzo oschle, jakby mi waśnie chciała powiedzieć, że nie ma ochoty na pizzę, czy coś w tym stylu :) Ja jej napisałem, że w sumie też mam jej coś do zarzucenia i teraz w pracy nie odzywa się do mnie, ignoruje wręcz.

Bardzo prosiłbym o odpowiedzi na moje pytania:

1. Dlaczego takie osoby decydują się na odrzucenie?

2. Co może być powodem odrzucenia w moim przypadku? Że nie dałem jej "pożywki" w postaci wielkiego zainteresowania, a zamiast tego była nuda? ( W sumie nie z mojej winy, bo spowodowane głównie jej podejściem tamtego dnia na spotkaniu).

3. Czy takie zachowanie w pracy to karanie ciszą? Takie osoby mogą wrócić?

4. Jak się zachowywać w takiej sytuacji (odrzucenie, sytuacja w pracy).

Z góry dziękuję, Tomek :)

Tomek

2 tygodnie temu
Katarzyna Kania-Bzdyl

Cześć Tomek,

nie kategoryzowałabym tego wszystkiego jako zaburzenie narcystyczne. Być może dziewczyna nie była zainteresowana Waszą relacją, a nie potrafiła tego rozwiązać w inny sposób. Istnieje możliwość, że poprzez swoje postępowanie chciała w ten sposób zniechęcić Cię do siebie, bo powtórzę: nie widziała Waszej wspólnej przyszłości . Domyślam się, że jest to przykra informacja dla Ciebie. Tak czasami bywa.

pozdrawiam,

Katarzyna Kania-Bzdyl

w zeszłym tygodniu