Cierpię, ilozuję się, nie chcę istnieć.

Świat stał mi się obojętny, po 2 latach płaczu od paraliżu, stałem się pusty w środku, nie chcę istnieć, lecz nie wiem jak umrzeć. Cierpię fizycznie i psychicznie, w samotności, odizolowany od ludzi.

DK

w zeszłym miesiącu
Szymon Szymczonek

Dzień dobry, dziękuje za podzielenie się swoimi uczuciami. Myślę, że musi to być bardzo trudne, ale wykonał Pan pierwszy krok aby sobie pomóc pisząc post. Zachęcam do skonsultowania się z psychologiem, podczas którego miałby Pan okazję podzielić się z drugą osobą swoimi trudnościami.

Życzę wszystkiego dobrego

w zeszłym miesiącu
Alicja Sadowska

Dzień dobry,

Już sama kwestia napisania postu na tej stronie pokazuje, że chce Pan sobie pomóc. To bardzo dobry znak. Opisane objawy mogą wskazywać na zaburzenie depresyjne. Proszę skonsultować się z psychologiem w celu zdiagnozowania problemu oraz wdrożenia planu pomocowego. Nigdy nie jest za późno na pomoc.

Życzę Panu wszystkiego dobrego,

Pozdrawiam

mgr Alicja Sadowska - psycholog

w zeszłym miesiącu
Katarzyna Kania-Bzdyl

Dzień dobry DK,

proszę pomyśleć o pomocy psychologicznej. Czekanie na poprawę sytuacji nie ma sensu. Podaję również namiar telefoniczny do ośrodka interwencji kryzysowej:

- Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym

Godziny: Całodobowo 7 dni w tygodniu

tel. 800 70 2222

Trzymam kciuki za Ciebie i mocno ściskam!

Katarzyna Kania-Bzdyl

w zeszłym miesiącu