wszystkie filtry
Filtry

(3)

Avatar

Anna Pawelska-Mały

Konsultacja online

Psycholog

  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Szanowni Państwo, 
Jestem absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego. Ukończyłam studia magisterskie na kierunkach: matematyka oraz psychologia, posiadam kwalifikacje pedagogiczne. Nieustannie uczestniczę w kursach oraz szkoleniach w trosce o aktualną wiedzę. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z psychoseksuologii. Obszar moich zainteresowań zawodowych zajmują przede wszystkim psychologia kliniczna oraz zagadnienia dotyczące seksualności człowieka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę z dorosłymi (Dzienny Oddział Zaburzeń Nerwicowych SP ZOZ MSWiA)  oraz z dziećmi (Szkoła Podstawowa, Pododdział Psychiatryczny dla Dzieci CLDiM), jak również praktykę prywatną. Jako osoba uwrażliwiona na potrzeby drugiego człowieka angażuję się w wolontariat i działania pomocowe. Zawodowo realizuję cele, prywatnie spełniam marzenia.
Zapraszam do kontaktu.
Z pozdrowieniem,
Anna Pawelska-Mały

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Tu26.10
Avatar

Rut Brąś

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Integratywny
Nurt:
 • Integratywny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna
 • Brak wolnych terminów
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Tu26.10
Avatar

Psycholog

Interwent kryzysowy

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Humanistyczny
 • Systemowy
Nurt:
 • Humanistyczny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Pracuję, łącząc różne nurty i metody ponieważ człowiek jest wielowymiarowy (obszar fizyczny, psychiczny i duchowy), patrzę na człowieka całościowo, biorąc pod uwagę nie tylko jego myśli, emocje, sferę duchową, ale także to, co dzieje się w ciele. Najważniejsze jest dla mnie budowanie bezpiecznej relacji. Odkrywanie siebie, w stosunku do drugiego człowieka i świata, daje motywację do rozwoju nie tylko moim klientom, ale i mnie samej. Dlatego też nieustannie doskonalę swój warsztat na różnych konferencjach i szkoleniach, a także poddaję swoją pracę regularnej superwizji.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą, praktykiem dialogu motywującego, analitykiem zachowania (SAZ), nauczycielem, trenerem technik poznawczych.

W pracy terapeutycznej łączę nurty: systemowy, psychologię egzystencjalną (logoterapię i noo-psychoterapię), poznawczo – bahawioralny oraz dialog motywujący.
Chętnie stosuję różnorodne techniki relaksacyjne i wizualizacyjne, uczę sposobów konstruktywnego radzenia sobie ze stresem, wykorzystuję intencję paradoksalną.

Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi: dorosłymi, dziećmi oraz młodzieżą, w tym osobami niepełnosprawnymi.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą www.serylak.pl

W zakresie moich zainteresowań psychologicznych znajduje się tematyka celu i sensu życia, relacje rodzinne, problemy wieku dorastania, w tym terapia młodzieży i młodych dorosłych, którzy, poszukując własnej tożsamości (z punktu widzenia nauronauk dokonuje się gwałtowna rekonstrukcja struktur mózgowych) niejednokrotnie, popadają w konflikty z najbliższymi osobami i otoczeniem.

Człowiek, jako istota społeczna, funkcjonuje w systemie, nie może być postrzegany bez odniesienia do niego. Pracując terapeutycznie odwołuję się do aspektu fizycznego, psychicznego oraz duchowego. Szczególnie istotna jest dla mnie godność osoby ludzkiej, a także odpowiedzialność i decyzyjność za własną egzystencję. Z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami pracuję w ujęciu systemowym.

Współczesne życie i jego dynamika, bycie w nieustannym biegu, niejako na „autopilocie”, powoduje, że jesteśmy coraz bardziej dotknięci wieloma problemami codziennego dnia. Współczesny świat stawia przed nami liczne wymagania, których niejednokrotnie nie jesteśmy w stanie udźwignąć, często zapominamy o swoich podstawowych potrzebach, a z tego rodzi się poczucie pustki życiowej, nerwice, psychozy, problemy w obszarze psychosomatycznym. Moja fascynacja noo-psychoterapią wynika z faktu, że ten kierunek psychoterapeutyczny, jak żaden inny postrzega człowieka holistycznie (oprócz sfery fizycznej i psychicznej, odnosi się także do sfery duchowej).

Wierzę, że w każdym człowieku tkwi potencjał do zmiany i rozwoju…


Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej – kierunek psychologia - studia magisterskie

Uniwersytet SWPS – Stosowana analiza zachowania – terapia osób o prawidłowym i zaburzonym rozwoju - studia podyplomowe

Dolnośląska Szkoła Wyższa, Polski Instytut Dialogu Motywującego – Studium dialogu motywującego - studia podyplomowe

Certyfikowany psychoterapeuta akredytowany przez wiedeński Instytut Viktora Frankla. Specjalizuję się w logoterapii, noo-psychoterapii (certyfikat nr 11/2018, 15/2020),

W trakcie certyfikacji terapia systemowa (terapia indywidualna i terapia rodzinna ) – Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej (KP 07/2016).

Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej oraz Polskiego Towarzystwa Logoterapii i Noo-psychosomatyki. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Tu26.10