wszystkie filtry
Filtry

(1)

Avatar

Anna Lubańska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Diagnosta psychologiczny

Neuropsycholog

Nurt:
  • Integratywny
  • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
  • Integratywny
  • Poznawczo-behawioralny
    Rodzaj terapii:
  • Indywidualna

Nazywam się Anna Lubańska. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam psychologię w specjalności psychologia kliniczna na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu. Szkolę się w zakresie psychoterapii podczas 4-letniego Studium Psychoterapii w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie. Obecnie jestem również w trakcie zaawansowanego 3-letniego szkolenia "Core Training" ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Psychodynamiczna). 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Wałbrzychu, W Specjalistycznym Szpitalu w Wałbrzychu, w oddziale psychiatrycznym oraz neurologicznym, Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Obornikach Śląskich, Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego we Wrocławiu, gdzie prowadziłam grupę wsparcia dla osób chorujących. Następnie na drodze mojego rozwoju zawodowego podjęłam decyzję o stworzeniu prywatnej praktyki i tak powstał Gabinet Psychoterapii oraz Diagnozy i Rehabilitacji Neuropsychologicznej.  Obecnie współpracuję również z Domem Pomocy Społecznej o profilu psychiatrycznym w Rościszowie oraz Ośrodkiem Rehabilitacji Neurologicznej w Polanicy Zdroju, gdzie prowadzę terapię indywidualną oraz grupową, a także zajmuję się diagnostyką neuropsychologiczną. 

Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie integratywnym, łącząc przede wszystkim podejście Psychodynamiczne z wykorzystaniem technik ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Psychodynamiczna) oraz Poznawczo-Behawioralne.  Pracuję z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą. Bardzo cenię sobie indywidualne podejście do pacjenta, zobaczenie spraw oczami osoby, która do mnie przychodzi. Lubię porównanie psychoterapii do procesu stopniowego włączania światła w ciemnym pokoju. To porównanie jest analogią istoty terapii czyli stopniowego budowania świadomości siebie oraz tego, co zakłóca kontakt ze światem, powoduje problemy w relacjach i jest źródłem cierpienia. 

Uczestniczę w wielu formach pracy własnej. Rozwijam swoje umiejętności terapeutyczne oraz pogłębiam wiedzę, by w sposób profesjonalny odpowiedzieć na potrzeby moich pacjentów. 

Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji indywidualnej i grupowej.

 

 

 

czytaj więcej
  • Brak wolnych terminów
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Tu26.10